Примерна схема за захранване 6

  • 48 234
  • 586
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 3 524
не е  по темата и съм сигурна че взимате мерки, както и аз но да ви кажа така се натровихем с марули на едно гости, че такова повръщане не съм имала никога Sick #Crazy ние винаги ги киснем поне час преди ядене, но те не са ги киснали и щяхме да си умрем. внимавайте с това наистина, аз съм живия пример за човек който си казва на мен това не може да ми се случи, ама ето на. Rolling Eyes
хубав ден!  bouquet

# 331
  • Мнения: 30
Нети , аз бих те посъветвала с тиква, тя е посладичка от картофа и после добавяш към нея картоф
Аз също почнах с картоф домашен , ама Митко така му се мръщеше че едвам изяде в началото 1 лъжичка а пък кво да ти говоря за повече и се отказах ,почнах тиква - нея е хареса  , след това добавих картофа и така  вече всичко яде
късмет със  захранването Hug

# 332
  • Мнения: 527
не е  по темата и съм сигурна че взимате мерки, както и аз но да ви кажа така се натровихем с марули на едно гости, че такова повръщане не съм имала никога Sick #Crazy ние винаги ги киснем поне час преди ядене, но те не са ги киснали и щяхме да си умрем. внимавайте с това наистина, аз съм живия пример за човек който си казва на мен това не може да ми се случи, ама ето на. Rolling Eyes
хубав ден!  bouquet
И аз имах подобно приключение с едни салатки преди две седмици.Беше ми зле и повръщах.Не знам с какво ги гледат.
Elpet,ти давала ли си от млечните каши на ХИп,по-горе имах питане за млякото в тях?

# 333
  • София
  • Мнения: 3 524
сори натали, не съм го видяла- не, не съм давала от млечните на хип изобщо. давала съм само безмлечни на нестле и хумана досега, а утре или в събота ще му дам най-после от бисквитената на милупа, понеже и с просото се захранихме вече. то нашето глутеново захранване вече стана пословично  Laughing
за леката нощ общо взето педиатърката ме посъветва да не му давам, понеже ненужно щели да го тъпчат, не че е пълен, но и слаб не е, та затуй се въдържам от тях Peace

# 334
  • Мнения: 527
сори натали, не съм го видяла- не, не съм давала от млечните на хип изобщо. давала съм само безмлечни на нестле и хумана досега, а утре или в събота ще му дам най-после от бисквитената на милупа, понеже и с просото се захранихме вече. то нашето глутеново захранване вече стана пословично  Laughing
за леката нощ общо взето педиатърката ме посъветва да не му давам, понеже ненужно щели да го тъпчат, не че е пълен, но и слаб не е, та затуй се въдържам от тях Peace
Аз мисля да му ги давам като следобедна закуска,понякога когато сме навън,защото не мога да измисля какво да му давам когато сме навън,а то е всеки ден Simple SmileНе се ли притесняваш за бисквитената на Милупа,аз вчеар гледах пак съдържание,има мляко.Изобщо във всичко с бисквите има мляко.Аз се чудя,щом съм въвела масло и сирене,да се притеснявам ли за това мляко или да я карам по-смело?

# 335
  • Мнения: 26
Natalii, на Semper има каши с йогурт, овесени ядки и плодове, аз днес дадох за пръв път. Али много я хареса, аз също  Simple Smile. Смятам да започна да  я давам вечер, вместо разтворимите каши.

# 336
  • Мнения: 527
Natalii, на Semper има каши с йогурт, овесени ядки и плодове, аз днес дадох за пръв път. Али много я хареса, аз също  Simple Smile. Смятам да започна да  я давам вечер, вместо разтворимите каши.
Този йогурт  е с пълномалсенно мляко,не с адапте,или бъркам newsm78На адаптираните млека чеата,че в състава им се включва обезмаслено мляко,а на тези каши в бурканчетата уж пише ,че са с адапте,но в състава му е пълномаслено мляко.Върви ги разбери

# 337
  • Мнения: 26
Не мога да кажа, на бълг. етикет пише само йогурт, а на оригиналния е на напълно неразбираем за мен език! Но и да е обикн. мляко, мисля че няма проблем, поне за Али.

# 338
  • Мнения: 177
Мерси за отговорите Hug

Страх ме е от тиквата да не се проака още повече.

Една мама преди седмица беше захранила с картоф и бебето нещо беше започнало да ака слуз и казваха, че това е реакция от картофа...

Моркова май ми се вижда най-удачен вариант Rolling Eyes

Ох, ще се побъркам Crazy

Ще съм много благодарна и на още мнения  bouquet

# 339
  • Мнения: 19 345
Моля ви,кажете ми за тези млечни каши "Лека нощ " на Хип-пише ,че имат пълномаслено мляко,адаптирано.Но на кашата с банан,пише само пълномаслено мляко.Не мога да прочета оригиналните етикети,защото българската простотоя е решила.да лепне на български етикета върху оригинала,да не говорим,че етикетите са с непълно преведен текст.Имат  и захар newsm78Та да давам ли на малкия от тези каши.Вие давате ли?Или какви марки каши давате,в бурканче,не инстантни?Благодаря ви  bouquet
аз давам такава каша, но ябълка с овес за след 8ми месец. Съдържа АМ, не обикновено. В млякото има сладка суроватка (не съм сигурна така ли се превежда). Съдържа и малко плодова захар, но кристална и друг вид захар няма.

# 340
  • Мнения: 70
Може ли някой да ми каже къде във Варна мога да намеря натурална елда и просо? До сега съм се добрала само до бланширана Елда от Пикадили.

# 341
  • Мнения: 498
тихерос, потърси в магазини за натурални продукти - за здравословно хранене и т.н.  Сещам се за един в уличката срещу Ц. Гара преди Дома на Техниката. Мисля, че има и на доста други места, в момента не се сещам. Там продават от трици до хранителни добавки...

# 342
  • София
  • Мнения: 3 524
хм натали, ще се разровя, но мисля че на бисквитената млякото е АМ, а не пълномалсенно мляко...ама знаеш ли ги де...
а коко сиренце не е ял още, след като приключа глутеновата одисея ще му дам, както и поне заешкото месце, че много закъсахме с "графика", заради обрива Rolling Eyes

# 343
  • Мнения: 527
elpet,само за информация-писах на Хип,отговориха ми ,че всички продукти съдържат адаптирано или частично адаптирано мляко.Попитах ги и ако е частично адаптирано,дали е упоменато,защото на етикета пише само мляко,а на долния етикет(на бурканчето),ако въобще се разчита пише на някои "адаптирано мляко".Частично адаптирано не съм срещала,трябва да гадаем явно какво е млякото LaughingАбе мисля да ги пробвам тези каши,защото си нямам идея какво друго да предлагам навънка PeaceКато провериш за бисквитената на Милупа,пиши PeaceНо аз вчера я четох в магазина,и пише мляко само.

# 344
  • София
  • Мнения: 3 524
нямаш проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт