нощна птица ли си

  • 3 075
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Преди да се оженя обаче будуването цяла нощ имаше някакво много емоционално значение за мен,а сегааа................... нямаа Confused
Мислиш за някой,който ти липсва или пък ако си излизала и си имала хубава среща 1dating
И като се замисля ми се струва 4е не съм се наситила на нощтния живот ,може би само на мъжете,които го обитават....
просто...  липсват  ми хора с които да се забавляваме и да има за какво да си говорим Sad
.........
до сутринта

# 16
  • Мнения: 4 753
по това време на деня,пардом ноща ми е най-хубаво,бебето и съпруга ми спят и комшиите също:-)

И при мен е така  Joy само че утре цял ден ще му завирам бибата в просъница (на бебето, не на съпруга и комшиите) и ще му казвам "Айде бе, мамо, моля ти се, заспивай"  Joy

А то и нашия град направо е умрял от нощен живот, като стана до тоалетна през нощта и си мисля, че водя нощен живот  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 550
ами не бях, но станах  Confused искам да спя! звиждам на хората, които могат да спят 12 часа без прекъсване.

# 18
  • Мнения: 505
Откакто живеем заедно сме по-възпитани...преди посрещахме утрото неспящи...сега си лягаме преди него - към 4-5  Hug

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И още как ...

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Ето ме и мен!

# 21
  • Мнения: 122
...... покрай някои мои занимания се случва понякога да си лягам, когато другите стават  Wink
Добре, че ми е достатъчен малко сън.  Whistling

# 22
  • Мнения: 42
Не съм нощна птица!

# 23
  • Мнения: X
Не, рано пиле съм.

# 24
  • Мнения: 101
Преди и аз бях нощна птица, но като поработих година на рецепция в един хотел, където през вечер - през две съм работила нощна смяна и.... престанах да съм нощна птица, най-късно в полунощ съм си легнала и съм щастлива, че мога да си легна, а не се налага да будувам до сутринта, а после да проспя целия ден, вечерта да се събудя в 19 ч. с главоболие и да ми трябват 10-ина минути да осъзная къде съм, ден ли е, нощ ли е, коя съм и за какво се боря.....

# 25
  • Мнения: 2 211
Чучулига съм.

# 26
  • Мнения: 4 753
Добро утро  Mr. Green преборих се с леглото

# 27
# 28
  • Мнения: 750
От най-нощните птици съм! Flutter

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Работила съм нощно време и се бях стопила. Обичам да си поспивам и понеже ставам рано, си лягам рано.

Общи условия

Активация на акаунт