полът на бебето- кога най-рано?

  • 2 704
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
В началото на 6ти месец ми казаха-Момче.Знам че може и по рано,но за по голяма сигурност е по добре по късно-така ми каза моето доки.

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 22:40 от Пеца

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами то зависи и от бебето. Първата бременност в 7 месец ми казаха, че е момиче- все се въртеше и до тогава не успяха да видят.

Сега първият път ми казаха момче в 13 г.с. на ФМ при Марков в 16 г.с. ми каза пак момче. Утре съм на лекар и ще видя какво ще кажат пак.

# 32
  • Мнения: 40
И аз много искам да разбера Бебо или Бебка нося, от любопитство,  ама още съм в третия месец и май е раничко. Иначе се успокоявам, че никой около мен не коментира че "иска" да е момче или момиче. В кръга на шегата казвам на мъжа ми, че каквото го е "направил" такова ще е , а бабите нямат право на глас в това отношение Simple Smile  Ще се надявам обикновения ехограф да покаже нещо, защото в частната клиника прегледа на 3Д бил 80лв.  Sad   

# 33
  • Мнения: 1 031
Принципно може още в 4-тия месец да се види, но зависи от позата на бебето.
Първата бременност дребен се кри до 8-мия месец и чак тогава го видяхме, че ще е момче.

# 34
  • Мнения: 40
tonesa къде си раждала и доволна ли си ?

# 35
  • Мнения: 153
С първото ми казаха в 7-ми месец, че ще е момче на обикновен ехограф. Сега през Април ще си имам момиченце. Бях на фетална морфология при д-р Марков в 13г.с. и той каза, че 95% е сигулно, че ще е момиче. След това в 19г.с. го потвърди вече 100%.

# 36
  • Мнения: 65
В началото на 4 месец при д-р Марков. Той побутна даже леко малката за да може да види по-добре. Бебчо беше винаги в положение от което трудно можеше да се види дали ще е момченце или момиченце, явно си е срамежлива Mr. Green
Както са писали другите мами, първо важно е лекаря да е опитен, да има добра апаратура, въпреки че д-р Марков ме гледа на 2Д и каза точно. Второ - позицията на бебо и нещо друго (много важно според мен): Няма значение какъв ще е пола на бебо САМО да е живо и здраво. Тук имам един пример на една мама, която е бременна в 22 седмица и като им казаха че бебчо най-вероятно ще е момиченце, и двамата посърнаха, особено бащата. В момента галил корема на жема си и повтаря "Ще си момче!!!!"  #Crazy Това им е първо детенце, а планират да имат още 2 така че време бол ако искат момченце. направо нямам думи. За мен пола е последното нещо, за докторите също...

# 37
  • София
  • Мнения: 4 590
Моето го видяха 17-18 г.с, като ходих на фетална морфология. Мало след това потвърдиха и на обикновен ехограф. Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 8 999
16та седмица на триизмерен.

# 39
  • София
  • Мнения: 413
Аз последния преглед ми беше точно ден преди да навърша 13г.с. и тогава беше последния ми вагинален ехограф. Докторката каза "предполагаем пол-мъжки"  Confused "другия път ще мога да кажа със сигурност, но така като го гледам момче ще е" ...Моята приятелка казва че е много рано и че вулвата и топките изглеждали по един и същи начин в момента. Аз много искам момиченце и сега на 3-ти април ще ми каже. Мислите ли че ще е достоверно? Тогава ще съм вече 17-та седмица.... newsm78

# 40
  • Мнения: 23
На мен ми го познаха още в 13 г.с.

# 41
  • Мнения: 172
Първия път с каката ми го позна в началото на шестия месец,а с малкия в 14 г.с.

# 42
  • Мнения: 610
При мен също до последно неможа да се види,криеше се.Чак като ме приеха в болницата за пренасяне ми казаха,че е момиче.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 243
В началото на 4-ти месец ми казаха , че ще е момиче . На триизмерния в 20 г.с. потвърдиха.

# 44
  • Мнения: 81

http://store3.data.bg/svetvili/?NI=1
ето нещо интересно
усмивки newsm78

Общи условия

Активация на акаунт