Радостта ми бе кратка,а сега...

  • 2 852
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 493
Аз имах missed abortion и ми бяха казали да изчакам само 1-2 цикъла. Изчаках 2 и след това подновихме опитите.
Не се плаши, случва се изключително често, но обикновено не се повтаря.

# 16
  • Мнения: 429
gvsm, и аз ти съчувствам от цялото си сърце! Дано времето да облекчи мъката ти по-скоро!

Иска ми се да ти се усмихна макар да знам, че ти е много тъжно!

# 17
  • Мнения: 1 226
Съжалявам миличка, за това което ти се е случило.Няма думи, които да те успокоят.Затова те  HugНо знай, че когато се случи чудото, ще забравиш.Имай сили и гледай напред. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 587
Каквото и да кажа няма да намаля болката ти мила! Мога само да ти предложа моралната си подкрепа - моля се за теб и много ти стискам палци скоро отново да ни се похвалиш!

# 19
  • Мнения: 7 716
Съжалявам. Cry
Като ти дойде първи нормален цикъл отиди на контролен преглед и лекарят ще ти каже кога да продължиш опитите. Обикновено три цикъла са достатъчни.

# 20
Момичета,добре че сте Вие да споделям,че иначе ще се пръсна от мъка.Само на Вас мога да кажа как се чувствам и само Вие можете да ми съчувствате,пред роднините и мъжа се държа много смело,чак се чудя на себе си.
Много Ви благодаря за всичко!
Пожелавам на всички чакащи УСПЕХ!
И ще се боря както всички вас!

# 21
  • Мнения: 160
 Cry  Hug Hug Тук всички сме с теб. Сигурна съм, че скоро, както ти самата казваш, ще гушнет своето дете. След лошото в природата винаги идва хубавото!  Hug

# 22
  • Мнения: 7 201
Искрено ти съчувствам,мила! spoko Изпитала съм това,което преживяваш...както и доста от момичетата тук! Sad И винаги ми става много мъчно като видя такава тема. CryКаквото и да напиша няма да намаля болката ти,но не я дръж в себе си-плачи,крещи,споделяй--дори и да е само с виртуалните си приятелки! Hug
Както са писали момичетата-3 цикъла са напълно достатъчни да минат и да подновите опитите! Peaceжелая ти много късмет следващия път и никога повече да не пролееш сълзи от мъка,а само от радост!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 167
gvsm просто си поплачи и ... чакай времето да мине. Времето наистина лекува. Казвам го от личен опит. Мисля че колкото и прегръдки да получава човек в такъв момент, мъката му неизчезва като с вълшебна пръчица. Просто трябва да мине време, да свикнеш с мисълта и трябва да говориш за това ... Не го крии в себе си, това само увеличава агонията. Аз го крих 2 месеца. Накрая неиздържах и си излях мъката тук във форума. Седмица по-късно вече бях нов човек! Когато споделиш и видиш, че не си единствена в това положение и като видиш колко много момичета са го преживяли и сега имат здрави и хубави дечица ... на мен лично това ми даде сили. Дано ти даде сили и на тебе!

Трудно е, но нямаме избор, нали така?

# 24
  • Мнения: 93
Съжалявам.... Sad И аз съм го изживяла и знам колко е силна мъката.Но времето наистина лекува.При мен вече минаха 3 месеца от кюртажа, но ще изчакам да минат поне още два,за да съм по-спокойна.Всички лекари при които ходих ме съвтват да изчакам 6 месеца преди да започнем с опитите за бебче.Иначе и аз нямам търпение и психически се чувствам готова,но ще бъда разумна и ше изчакам още малко.Съветвам същото и теб.Ще видиш,че много скоро ще гушкаме малките си хубави бебенца Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
Успокой се сега и мисли само напред Hug
Опитай след около 6 месеца - ще успееш Praynig Hug

# 26
  • Мнения: 3 294
Мила , успокой се , няма връщане назад , затова давай смело напред и знай че твоето бебче те чака  Hug

# 27
  • Мнения: 26
 Много съжалявям...,знам че е гадно .Аз преживях почти същото Януари месец/леле колко скоро е било/поплаках си около месец и забравих/не точно/Просто се загледах напред.Сега всичко което ми се случи,ми се струва като сън,сякъш никога не е било.
  Не си мислете ,че съм безчуствена.Няма жена която е преживяла такова нещо и то да не е оставило следа в сърцето и.
 Просто гледай напред!Сега най-важно е след кюретажа да се възстановиш  и всичко ще си дойде на място. newsm10
 

# 28
  • Мнения: 19
Знам какво ти е слънце защото на мен ми направиха същото вчера CryВсичко е много ужасно!На мен докторката ми каза 4е сега един месец не трябва да правя секс,а после опити мога да правя след 3 месец но наи добре било след 6 месец!В момента пия антибиотик и хапчета за свиване на матката!Успокоиха ме с факта че след ката едно матка е обработвана то после се хваща много барзо и бебето щяло да бъде по силно и здраво!Желая го това и на двете!И знай че природата си знае работата!Когато веднъж ти вземе нещо после ти дава друго!Успокояват те с това с което мен ме успокояват!!!!!!Целувам те!!!!!

# 29
  • Мнения: 160
mzweety Hug Съжалявам и ти се възхищавам!   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт