Прага - направете ми програма за 2 дни

  • 7 293
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
Момичета споделета какъв хотел сте си избрали и  резервирате в Прага. Мерси  bouquet

# 16
  • Мнения: 934
Резервирах този хотел … 89;то за края на юни,
но ако откриете нещо интересно казвайте.
Хареса ми още един Golden tulip,
със закуска и безжичен интернет в стаите, но ми се стори по-отдалечен от удобните транспортни връзки.
Golden tulip беше препоръчан в статията за Прага на сп.Travel magazine, бр.4 /ако не се лъжа /.

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 09:56 от scorpios

# 17
  • Мнения: 5 401
Не знам дали сте виждали този сайт, един чужденец ни го препоръча. Има полезни мнения на посетители.

Мен лично малко ме хваща шубето с това търсене на хотели, защото имам болезнен спомен от нашенските хотелиери - в интернет публикуват лъскави фотошопски картинки, а на живо - майко, майко!  ooooh!  #Cussing out Надявам се чужбинците да не са такива, но като не съм мърдала никъде, знам ли...  Outta Joint

# 18
  • София
  • Мнения: 3 854
Аз се колебаех между Angelo и Andel's hotel, които са разположени доста близо един до друг доколкото разбирам от описанието и всичко, което изчетох.В крайна сметка резервирах Andel's hotel.
Надявам се да е добър хотела! Grinning

Pearly, аз също смятам че няма гаранция за хотела, ако избереш само от брошури и снимки в интернет.Мога да ти кажа обаче за два такива хотела в Прага казват се Коринтия.Мои колеги, които служебно преживяха почти година в този град ми разказваха колко гадни били тези хотели, как одеялата били от типа "войнишки" бодливи и мизерни и куп други недостатъци.А тези хора работят за една от най-големите фирми в света и хотелите уж се избират да отговарят на по-високи изисквания и стаята била 90-100 евро на вечер.

# 19
  • Мнения: 5 401
veka, браво! Благодаря за инфото!  Peace

Мъжи днес ни резервира този хостел.

Дано да няма неприятни изненади и всички да изживеем незабравими пражки дни! newsm10

# 20
  • Мнения: 4 784
Ние живот и здраве на 2 и 3 май ще сме в Прага. Резервирах места в този хотел http://malastrana.hotelibis.cz/index.php, дано не останем разочаровани. Някой от вас да е бил там?

# 21
  • Мнения: 934
Ние живот и здраве на 2 и 3 май ще сме в Прага. Резервирах места в този хотел http://malastrana.hotelibis.cz/index.php, дано не останем разочаровани. Някой от вас да е бил там?
Този район на Прага удобен ли е за отправна точка? Метрото ли ще ползвате до
основните места? Аз резервирах хотел от същата верига, но в стария град и е по-скъп,
а като качество хотелите им са еднакви. Дали си заслужава?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 854
Вени9,доколкото разбирам от описанието на местоположението на вашия хотел ИБИС, вие ще сте някъде близо до нашия Andel's hotel.Спирката на метрото е една и съща, Мола като обяснение е същия.От екскурзовдката в Прага разбрах,че местоположението на тези хотели е много добро и с метрото много бързо се слиза до центъра.
Искам да те помоля, тъй като ще ходиш първа като се върнеш веднага да разкажеш как е било,за което ще ти бъда много благодарна!  bouquet
Искам да те питам трансфер от летището до хотела имате ли от хотела или не и ако ползвате градски транспорт да ми споделиш после бързо и лесно ли успяхте да се придвижите?
Предварително много ти благодаря!  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 784
veka никакъв проблем. Живот и здраве само да отидем и като се върнем ще дам пълен отчет! И без това форума много ще ми липсва  Grinning
Ние ще бъдем със собствен транспорт. Ще пътуваме с коли до там, но из града вероятно с градски транспорт и после ще разкажа с подробности. Да питам и вас - чували ли сте отзиви за пътуващи в последните дни през Сърбия? Не ни се обикаля през Румъния, за това питам  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 655
veni9 и аз ще чакам с нетърпение да разкажеш. Ние ще сме септември в Прага и всяка информация ще ми е полезна.
Приятно и незабравимо пътуване ти желая.

# 25
  • Мнения: 2 697
А аз ще се изям от яд, че изпуснах промоцията преди няколко седмици - билетите до Прага (1 бр. отиване и връщане) бяха по 18 евро...за края на октомври Sick

Бяха без пари, но който не действа бързо, пропуска Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 3 854
veni9,моя позната се върна от автобусна екскурзия Швейцария и Франция в неделя, минали са и на отиване и на връщане през Сърбия и не са имали никакви проблеми, дори митничарите не са ги проверявали обстойно със сваляне на багаж и т.н!

# 27
  • Мнения: 1 655
А аз ще се изям от яд, че изпуснах промоцията преди няколко седмици - билетите до Прага (1 бр. отиване и връщане) бяха по 18 евро...за края на октомври Sick

Бяха без пари, но който не действа бързо, пропуска Tired

Аз понеже съм от Варна и предпочитам да летя от Варна за Прага, а не от София. За това нямах много избор в датите за полети от Варна и просто купих което имаше, а то беше тръгване на 18 септ- 21 връщане. Само връщенето е кофти в 5.10 ч излита самолета, което значи в 3ч. да сме на летището. Изялозха ми билитите за двама крайна цена която платих 79.30 евро. За мен е добра цената още повече, че ще си летя от Варна и спестявам пътуване до  София . Сега обаче хотел под 250 евро на центъра за 3 нощи не успях да намеря и то без вкл.закуска.

# 28
  • Мнения: 934

Сега обаче хотел под 250 евро на центъра за 3 нощи не успях да намеря и то без вкл.закуска.
[/quote]

Да, няма. Нашите полети са в много удобни следобедни часове,
а двата хотела, между които се колебая са 360-370 евро за 3-те нощувки.
До 250 има в смихов до метростанция andel, за която са писали вече.

# 29
  • Мнения: 4 784
Благодаря ви момичета за пожеланията. Аз вече с нетърпение очаквам да заминем, само незнам как ще се разделя с малкия за седмица и повече даже. Много ще ми е мъчно  Sad
Иначе, за тези, които си търсите хотели - обърнете се към жената, на която по-напред в темата са дали сайта. Пишете й, даже на бг език, тя веднага ще ви отговори. Тя предлага много добри апартаменти, на страхотни цени /55 евро на ден, за 4 човека, това беше една от офертите май newsm78/ както и обиколка с гид на града. Аз в момента се пукам от яд по шевовете, защото сме група от 8 човека и част от тях не искат да вземаме гид, а същевременно не искаме групата да се разделя. За мен е безсмислено, при положение, че на приемлива цена има кой да те разведе и да ти разкаже, да отказваш, а да вървиш и да се пулиш " Т`ва ся кво е?` Много ме е яд #Cussing out. Очаквам до довечера да се вразумят и да ангажираме жената с тур обиколката из града.

Общи условия

Активация на акаунт