Има ли сред вас пациенти на д-р Мария Генкова-Папазова?

  • 72 955
  • 23
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Относно Мария Папазова аз смятам и съм обедена,че тя е наи-добрият лекар на света,но тя не е хомеопат а холистичен лекар.А за хомеопат аз водя сина си при Казииска в Стара загора,а в София наи добрия хомеипат е Тодор Господинов,които работи с Папазова.  Simple Smile

# 16
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Декември месец и ние ходихме при д-р Папазова. Голямо впечатление ми направи тази жена. Тя се занимава повече със Зоната, но аз нещо зациклих и ми е неудобно да и се обадя. Тя по-скоро се опитва да промени възгледите ни живота като цяло. Тодор Господинов, нали работи с капките на д-р Бах?

# 17
  • Мнения: 11
Здравей,аз съм пациентка на Д-р Папазова много съм доволна,тя ме върна към ЖИВОТА за 3 месеца направи това ,което другите лекари не успяха за 2 години.Да , Г-р Господинов работи с капките на Бах тои също е голям специалист,ако те интересува нещо повече за тях питай.

# 18
  • Мнения: 11
Да,разбирасе,че мога да споделя за тази жена мога да кажа само добри неща.Тя първо е невероятен човек,казах го на нея ще го кажа и на вас-възхищавам се на неиното спокоиствие и професионализъм.От 2години се лекувам от базедова болест,получиь много усложнения,почна да ми капе косата,да ми се обрива цялото лице в пъпки,проблеми с цикъла,и всичко това е освен симптомите на болестта-серцебиене,неспокоиство,отслабване и напълняване и т.н.Тя за три месеца с подходящото лечение и подход ме накара да се чувствам отново жива.Аз бях изгубила вяра,че ще се излекувам не бях пълноценна жена.Още от първият месец подобренията бяха на лице.И това което наи-много ме изненада е това,че дори не и давам пари,нещо за което се чувствм адски зле,защото за две години дадох толкова много пари за лекари и лекарства,че нямам думи.А при нея си платих само първият преглед а сега комуникираме само по нета,и нама как да и дам каквито и да пари.Аз и дълйа страшно много.Ако те интересува повече питай.

# 19
  • Мнения: 2 652
А как те лекува конкретно? След като не е хомеопат какви медикаменти използва?

# 20
  • Мнения: 11
Използва само природни продукти.Пак са във вид на лекарство но не е химия а природа.Лекарствата се поръчват от фирми които ги има само в София.Пият се по схема казана от Папазова,доста са като брой ,аз пия 4 различни видове лекарства.Главно това е с лекарства който обаче тя трябва да каже,в смисъл лечението е индивидуално.Това е.

# 21
  • Мнения: 11
Забравих да ти кажа,че не пия медикаменти(продукт приготвен в химическа лаборатория)а лекарства-природни.Друто,което забравих е,че веднага си спрях медикаментите ,който пиех преди това исъм добре.Аз вече съм излекувана ,но трябва да ги пия още няколко месеца.Друго то е че лекарствата са доста скъпи ако здравето въобще има цена за 3 месеца дадох около 1000лв.

# 22
  • Мнения: 22
Много внимавайте!Аз се разочаровах,когато разбрах,че тази лекарка без да ме е виждала,без да ме познава,без аз да съм се обръщала към нея,си е позволила да напише писмо до БНР,с което ме квалифицира като човек с психични отклонения.Когато се обърнах към СРП /защото тя ми се обади у дома и ме заплаши,че ще ме вкара в лудница/,лъгала,че ми предлагала помощ.А аз нямах нужда от съветите й. Истината е,че нейн познат /журналист от БНР/ беше блудствал с дъщеря ми,когато детето ми беше на 13год.Аз проговорих и те решили,че като ме обявят за луда,ще го спасят.След всичко,което преживя детето ми и семейството ми заради тази жена,ние се питаме какъв лекар е това?Иначе непрекъснато е по медиите.Авторитет не се гради само с приказки,а се доказва с достойно поведение.Ние се убедихме,че тази жена много красиво говори,но в същност е коварен човек,неподбиращ средства,когато иска да унищожи някого.Благодаря на Бог,че не ме е оставял в ръцете на такъв лекар.

# 23

Общи условия

Активация на акаунт