Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 761
  • 193
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 10 858
Розовата дева я ползвах миналата пролет и цялото лято, бях след раждане и имах какво да коригирам. При мен имаше огромен ефект, и изобщо не си внушавам. Комбинирах с разни хапчета за отслабване и диета. Не съм спортувала, състоянието ми не го позволяваше въобще.
Накрая на лятото бях 44 кг. и почти нямах целулит.

Сега отново си го купих, но ми е ужасно студено като се намажа и затова си седи кремчето.
Много съм доволна от него и го препоръчвам с триста и три ръце!

# 106
  • Мнения: 630
Аз съм с розовият на Дева, дори и в момента. Не бих казала, че има някакъв ефект..., което за сетен път доказва, че всяко нещо при всеки действа индивидуално

# 107
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Еми моят пък не е розов, сигурно за това има ефект  Mr. Green

Вие розова наричате опаковката или самото гелче вътре?

# 108
  • София
  • Мнения: 10 858
Розовата опаковка - Дева слим ефект
Кремчето вътре е кремаво  Peace

# 109
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е знаех си, че моето е друго:



плюс това

# 110
На първата картинка е  душ-гел скръб което да подготви  и ексфолира кожата преди нанасянето на гела. А иначе Антицелулитния гел е същия като моя само  че аз го взех в комбинация с Дева Слим , което е розова опаковка и се води крем с отслабващ ефект. така четох тук в темите , момичетата казаха че ги ползват едновременно. но май твоя вариант е по-добър защото поне са от една и съща серия.Пък щом има ефект значи си уцелила. Аз дано да съм и аз от процента на успяващите, че като четох как  някой се изривали чак ми настръхват косите.  newsm78

П.П  А за ексфолиране мисля да пробвам с утайка от кафе, въпреки че ще стане голяма цапаница в банята ама нали трябва да се пробва.... Thinking

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 14:11 от toni_to

# 111
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хмм.. ами то наистина всичко е адски индивидуално  Thinking

Аз си ги взех и двете защото бяха в един пакет на промоция + диск с упражнения.

И взех, че и упражненията почнах да правя  Laughing

Но хубавото е, че първия продукт се ползва докато си под душа и мирише много свежо, а и ексфолира добре.

# 112
ами аз явно тази промоция съм я изтървала , защото така е по -яко с диска , по - мотивиращо може би.

# 113
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тази промоция беше обявена само за Метро май newsm78

Аз от там си ги взех. Може още да я има, не знам.

# 114
  • Мнения: 630
Хмм.. ами то наистина всичко е адски индивидуално  Thinking

Аз си ги взех и двете защото бяха в един пакет на промоция + диск с упражнения.

И взех, че и упражненията почнах да правя  Laughing

Но хубавото е, че първия продукт се ползва докато си под душа и мирише много свежо, а и ексфолира добре.

И тях съм ползвала. Преди месеци също бяха на промоция с диск. Взех ги заради диска, който така и не пуснах Joy   И от тях нямах ефект, но сигурно защото не съм направила упражненията от диска Mr. Green

# 115
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
kremi_s, хич не е от диска  Mr. Green

То стана ясно, че си е до кожа. Ето при мен и при други момичета действа, при тебе тоя продукт не действа. Трябва да се експериментира до откриването на правилното кремче, лошото е че доста пари отиват на вятъра междувременно  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 630
Мда, това е истината Sad
Преди години всяка пролет си взимах на Галеник ампулите. Първо обикновените, после излязоха ден и нощ и бях много доволна.
Но така или иначе ми е ясно, че само с мазилца не става. Трябва да се комбинира с упражнения и хранителен режим. Иначе...пари хвърлени на вятъра

# 117
Сега съм решила да си купя въженце и да скачам вкъщи , като малка много обичах. Но засега това е единствената удобна алтернатива на спорт за мен. първо защото нямам време да ходя на фитнес или да излизам на разходки. Ей сега след работа отивам да търся въже и после ще се мажа , че сума ти мазила натрупах. Тоалетката ми е станала като щанд на магазин... Crazy

# 118
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сега съм решила да си купя въженце и да скачам вкъщи , като малка много обичах. Но засега това е единствената удобна алтернатива на спорт за мен. първо защото нямам време да ходя на фитнес или да излизам на разходки. Ей сега след работа отивам да търся въже и после ще се мажа , че сума ти мазила натрупах. Тоалетката ми е станала като щанд на магазин... Crazy

Разбирам те и аз нямам време за спорт, та в къщи си правя упражненията.

Добре че работата ми е динамична и свързана с доста движение, но пак си трябва спорт, не само мазане  Sunglasses

# 119
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111

Камамбер, еми значи сме две дет тепаме рибата с евтинджоса  Mr. Green
и аз ! и аз! Crossing Arms - вече се мажа  близо месец с розовата Дева....има ефект, но малък...то за 1 месец чудо не мога да очаквам Wink....

Общи условия

Активация на акаунт