Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 760
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 289
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?

Абсолютно да! Само воля да имаш обаче Wink

# 136
  • София
  • Мнения: 10 858
Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?

Абсолютно да! Само воля да имаш обаче Wink

О, да, за волята съм съгласна. Но 20 минути не е чак толкова много и мисля, че мога да си наложа тази воля Crazy
Само да постигна този така желан ефект, маааалко по-стегнато дупе ...

# 137
  • Мнения: 1 289
Те така 20 минути не ти се виждат много, ама като почнеш да въртиш и на 10-тата минута издъхваш отначало. После си мокра навсякъде, ама то това е целта де Naughty Слагам и едни неопренови бермуди и колан за допълнителен ефект.
Аз примерно процедирам така - понеже имам навика да си записвам сериали на двд-та и примерно пускам си една серия (те нали са около 20-25 минути) и така си гледам като се стремя да не гледам в таймера нарочно, за да минат по-неусетно. Иначе е доста по-тежко, ако няма какво да те разсейва. Пробвала съм и с музика, но сериала или телевизора пред теб е най-добре Peace

А аз има един въпрос към всички - пробвали ли сте новоя рол-он на Гарние (шоков ефект) - рекламата по телевизията я пускат често.?? Имате ли впечатления? Аз никак не вярвам, ама все пак да питам Mr. Green

# 138
  • Мнения: 3 050
доколкото четох в другата тема, от самата марка не били доволни  Peace аз не съм пробвала.  Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 161
А аз има един въпрос към всички - пробвали ли сте новоя рол-он на Гарние (шоков ефект) - рекламата по телевизията я пускат често.?? Имате ли впечатления? Аз никак не вярвам, ама все пак да питам Mr. Green

аз го мажа от една седмица горе долу, засега за ефект нищо не мога да споделя, но от всички кремчета вкъщи той най-много ми изстудява бедрата и дупето и ми държи доста хладно поне половин час, което мисля че е добре Thinking

# 140
  • Мнения: 83
Здравейте дами, дойде време да споделя и моя опит в борбата с целулита и намаляването на обиколките. На кратко ще споделя с вас какво съм използвала до момента и какво ми е мнението за съответния продукт.

  • Дева AntiCelulit - не мога да кажа,че съм доволна
  • Venus - Gel Multiattivo Anticellulite - този гел много ми го похвалиха в аптеката, мога да кажа, че ако се бях мазала по-редовно можеше и да има повече ефект в борбата с целулита
  • Venus - Cellu-Tech Azoine Utro - Този продукт се води с отслабващо и антицелулитно действие. В една кутия се съдържат 8 опаковки, като всяка стига за 2-3 мазания. Трябва да се маже сутрин и вечер. Според упътването обиколката на бедрата трябва да се намали до 2,92 см за 28 дни. Цената му е 17.50 и като сметнах колко кутии трябва да си купя за 28 дневния период, то излезе, че ще ми е по-евтино да се мажа с продукти на Galenic. Не мога да кажа, че не действа, но определено не ми допада.
  • Venus - Fango Anticellulite Multiattivo - това е антицелулитна кал. Мажат се проблемните зони и се престоява 30-40 минути с нея,като тялото може да се увие с фолио. Определено има ефект, но трябва да си постоянен и да изпълниш точния курс за активно третиране на целулита, но аз не мога да кажа, че съм много редовна   Sad , обаче наистина има видим ефект. Цената е 14-15 лева и една кутия  е 400 ml.
  • Galenic - ползвам техните продукти от 2003 година и съм супер доволна. На времето имаха само ампули, определено действаха. След това подобриха формулата като пуснаха на пазара Elancyl Concentre Lipo-Reducteur. Поминалото лято го използвах и останах супер доволна. От 106 см обиколка на бедрата станах 95, като да съм използвала 3 флакончета. Вярно е, че човек като е по-пълен сваля повече, но аз свалих само 6 килограма и много повече сантиметри. Също така ми изчезна целулита, но да не пропусна да кажа, че го комбинирах със сутрешни масажи с  утайка от кафе. Това обтриване си го правех за не повече от 5 минути.
  • Galenic - Elancil Cellu reverse - това е най-новата им формула, подобрение на предишната която по-горе похвалих.Миналото лято когато излезе на пазара реших да го пробвам, но не останах много доволна. Lipo-Reducteur много повече ми хареса, е да си призная, че не се мажех много стриктно с Elancil Cellu reverse Embarassed

Сега отново се мажа със Lipo-Reducteur на Галеник и измерването ми на бедрата на дата 24.04.2008 показваше 94 см, а на 5.05.2008 обиколката ми вече беше 92 см. В момента не спазвам диета, рядко се обтривам с кафе, ходя един,два пъти на сауна и 1ин,2ва пъти в седмицата плувам. Мажа се много рядко с антицелулитната кал на Венус (защото ме мързи) и си взимам от време на време вани с морска сол. Мога да кажа, че в резултат сантиметрите и целулита ми намаляват Simple Smile
Все пак толкова години съм на Галеник и малко ми се иска да разнообразя, така че ако знаете други кремчета, които наистина махат сантиметри и целулит може да споделите.

Единственото лошо е, че когато си махнах целулита по-миналото лято после не продължих с поддържащи терапии и сега наново съм се амбицирала да го махна, но този път няма да правя грешката да не си поддържам постигнатите резултати Simple Smile

Ми... Май за сега е това което се сещам по отношение на гелчетата и кремчетата за отслабване Simple Smile

# 141
  • Мнения: 4 406
Аз днес си купих Аура слим, пък ще видим какъв е ефекта

# 142
  • Мнения: 1 387
Привет!  bouquet
Джери,Намаза ли се вече?Ако да ,моля пиши дали загрява кожата!  bouquet

# 143
  • Мнения: 4 406
Здрасти Happy2, че загрява загрява, но не е болка за умиране както четох по форумите.
И миризмата не е нещо особено лоша.
Е аз мажа само корема и отстрани паласките
 Grinning

# 144
  • Мнения: 1 387
Джери,благодаря за отговора!Успех!  bouquet
Аз сега се мажа с Билка,а той охлажда. Mr. GreenЗасега ефект нямам,мо не съм много редовна.

# 145
  • Мнения: 4 406
Имам и шивашки метър и почвам да се следя.
Ще докладвам за резултатите, пише на опаковката поне 2 седмици да се прилага.
Аз нямам да имам търпение и след 2-3 дни ще се премеря

Лек ден

# 146
явно не сме малко жените с такива проблеми като тегло и целолит но аз съм пробвала български антицелулитен гел БИЛКА се казва и струва около 4лева 150 или 200грама беше и за месец и половина дупчиците от бедрата и дупето почти не се забелязваха употребих две тубички и смятам пак да почна преди морето  Wink

# 147
  • Мнения: 288
М, какво излиза, че за Галеник и Билка отзивите са най-добри... и Евелин, ли как беше... Зарибих се!
Я, да ви попитам, понеже досега не съм си мерила бедрото, как го мерите - с брича или по-надолу? И тези помади смъкват ли и от бричовете или не? И кога е най-ранния видим резултат? Не съм от много търпеливите, когато става дума за мазила и ефекти, и затова питам? А, съм решила да си взема...
ЕДИТ: Гледах сайта на Galenic ( http://www.galenic.com/public/galenic/html/accueil/accueil.php?lang=en ) и там има да си определиш какъв ти е целулита, и следователно кой продукт е за теб. На мен ми даде "Cellu/Reverse" за 14 дни, 82%. Това старото, за което говори sladullka не го намирам в сайта... Може би трябва да се поровя повече.
ЕДИТ 2: Взех си на Дева със зелената опаковка. На Галеник беше 46 лв - не мога да си го позволя засега.

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 17:54 от Cantrell_NY

# 148
  • Мнения: 83
М, какво излиза, че за Галеник и Билка отзивите са най-добри... и Евелин, ли как беше... Зарибих се!
Я, да ви попитам, понеже досега не съм си мерила бедрото, как го мерите - с брича или по-надолу? И тези помади смъкват ли и от бричовете или не? И кога е най-ранния видим резултат? Не съм от много търпеливите, когато става дума за мазила и ефекти, и затова питам? А, съм решила да си взема...
ЕДИТ: Гледах сайта на Galenic ( http://www.galenic.com/public/galenic/html/accueil/accueil.php?lang=en ) и там има да си определиш какъв ти е целулита, и следователно кой продукт е за теб. На мен ми даде "Cellu/Reverse" за 14 дни, 82%. Това старото, за което говори sladullka не го намирам в сайта... Може би трябва да се поровя повече.
ЕДИТ 2: Взех си на Дева със зелената опаковка. На Галеник беше 46 лв - не мога да си го позволя засега.


Аз лично си меря двата крака едновременно, като слагам сантиметъра точно под дупето, за да хвана най-широката обиколка. Иначе, за да си сигурна, че всеки път мериш на едно и също място можеш от коляното нагоре да измериш някаква дължина и всеки път на това място да се мериш, но то с времето се свиква на око да го предценяваш.

Иначе, за свалянето на сантиметри от бедрата за Галеник на 100% го гарантирам, стига да не ядеш мазни храни.
Ако спазваш диета резултатите са повече от това което показват, че можеш да отслабнеш и още след първата седмица ще си проличи. Ако не си на строга диета, но не ядеш мазнотии се мери на 2ве седмици, както е в упътването.
И все пак не забравяй, че при всеки нещата действат различно, но пък във всяка аптека в която съм питала за Галеник, са казвали, че много клиенти са доволни.

А, за отслабващия гел на Дева... не мисля, че с него се сваля нещо.

Ето линковете за Галеник:
Това е на новата им формула - http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=279
Това е на старата им формула - http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=280
Това е специално за корема, но аз не съм го ползвала и не мога да кажа нищо - http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=281

# 149
  • София
  • Мнения: 10 858
sladullka ти от старата или от новата формула си по-доволна?

Леле, много малки разфасовки бе, по 100 мл...
То за една седмица ще свърши това.

Общи условия

Активация на акаунт