Кремове за целулит и за коремче?

  • 53 767
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 779
Пробвайте концентрата на Евелин.Той е точно за зоната около кръста(също и други,но нали за коремче и паласки се пира в темата),доста хора са доволни от продуктите им.Струва около 13-14лв,200мл е. Аз го ползвам в момента,но тъй като никога не съм имала корем,не се мажа там,иначе бях качила и имах паласки,но тъй като съм и не режим,не знам дали от него или от крема,а може би и от двете,вече почти изчезнаха. Party

А срещу целулит кое мазило препоръчваш на Eveline? Аз гледах темата в съседния форум, но накрая станаха няколко различни вида и се обърках.  Thinking

# 16
  • Мнения: 750
Незнам,нямам целулит! Mr. Green
И корем нямам...ама кокали бол! Crazy

# 17
  • Мнения: 3 459
Незнам,нямам целулит! Mr. Green
И корем нямам...ама кокали бол! Crazy
Брей, Джане много общи неща имаме  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 435
Пробвайте концентрата на Евелин.Той е точно за зоната около кръста(също и други,но нали за коремче и паласки се пира в темата),доста хора са доволни от продуктите им.Струва около 13-14лв,200мл е. Аз го ползвам в момента,но тъй като никога не съм имала корем,не се мажа там,иначе бях качила и имах паласки,но тъй като съм и не режим,не знам дали от него или от крема,а може би и от двете,вече почти изчезнаха. Party

А срещу целулит кое мазило препоръчваш на Eveline? Аз гледах темата в съседния форум, но накрая станаха няколко различни вида и се обърках.  Thinking

Тези които са комплект дневен и нощен.Но напоследък трудно се намират и аз сега си поръчах някакъв ,който не съм пробвала.Но ако ги намеря пак ще си взема.Пробвай ги ако искаш.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ще ги потърся, благодаря ти. Peace Ти колко време ги ползва?

# 20
  • Мнения: 4 435
Ще ги потърся, благодаря ти. Peace Ти колко време ги ползва?

Мажех се редовно,мажа си бедрата само,и ми свършиха за около 3 седмици.И двете са по 150мл.

# 21
  • Мнения: 5 362
От коремните преси. И от фитнеса като цяло.  Wink

Еее, ти уби всичко мързеливо в мен  Mr. Green
Няма ли никакъв ефект от разните му там мазила  Thinking Crossing Arms
Нати,върти обръч!  Wink Гарантирам ти ефект!  Peace
От мазилата ползвам вече 3-та опаковка "Дева Слим" и мога да кажа,че съм доволна.

# 22
  • Мнения: 5 103
Трябва да купувам на едно дете обръч и  не мога да намеря къде има ????/

# 23
  • Мнения: 2 388
[Нати,върти обръч!  Wink Гарантирам ти ефект!  Peace
И от мен един глас за обръча, от един месец вече връткам, ефект има. Peace

# 24
  • Мнения: 2 388
Трябва да купувам на едно дете обръч и  не мога да намеря къде има ????/
Моят е от Метро. Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 779
А по колко време го въртите тоя обрач? То е ясно, че в началото колкото издържиш и успееш да го задържиш, но като се посвикне колко време отива?

# 26
  • Мнения: 2 388
А по колко време го въртите тоя обрач? То е ясно, че в началото колкото издържиш и успееш да го задържиш, но като се посвикне колко време отива?
Сега успявам по около половин час някъде. Като започнах преди месец успявах две завъртания или три максимум. А едно време бях шампионка в махалата по тази дисциплина. Mr. Green
Хубавото е, че докато го завърташ и той пада, ти се навждаш, вдигаш, пак завърташ и така без да се усетиш ставаш вир-вода и гориш калории. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 435
Аз миналата година въртях всеки ден по около 1 час.Обаче ми казаха да си намеря дървен,ефекта бил мнооого по-голям.И от тогава съм в търсене на дървен.Ако някой намери,да свирка насам.

# 28
  • Мнения: 2 388
Аз миналата година въртях всеки ден по около 1 час.Обаче ми казаха да си намеря дървен,ефекта бил мнооого по-голям.И от тогава съм в търсене на дървен.Ако някой намери,да свирка насам.
Не каза, имаше ли ефект и при теб? Simple Smile

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 755
От коремните преси. И от фитнеса като цяло.  Wink
Подкрепям с две ръце. Peace
Peace
Ползвала съм Body Lift на Lierac- страхотен ефект, но съчетано естествено с движение и здравословно хранене. Трябва да отбележа обаче, че не съм имала целулит, но мажех в областта на бедрата, корема и талията.

Общи условия

Активация на акаунт