Абитуриентски Бал 5

  • 24 186
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 211
Еййй,тези са супер!!!аз не разбрах ти поръчала ли си ги или..просто ти харесаха ,дай повече инфо ако си .Тенкс  Wink
Сандалките са страхотни Simple Smile

Ммммммммм  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 751
Ами искам да си поръчам няколко чифта,но не ми остана време да разгледам сайта до кои страни имат доставка...до Бг няма,и ще ги поръчам чрез някой познат по света,само да видя до кои страни карат.
Страхотни модели има сайта. Heart Eyes
Ще се радвам ако става да се комбинираме с поръчката. Wink

# 257
  • Мнения: 4 435
Стига да намеря,няма проблем.Има още много хубави модели.Въпреки че вчера ме нарекоха кичозна,не ги смятам за такива и ми харесват.

# 258
  • Мнения: 751
Стига да намеря,няма проблем.Има още много хубави модели.Въпреки че вчера ме нарекоха кичозна,не ги смятам за такива и ми харесват.
Как да не ти харесат,има жестоки сандали. Heart Eyes
И понеже и аз съм кичозна Flutterс голям кеф ще си поръчам. Hug

# 259
Малеее има уникални модели!  Crazy С радост ще се радвам и аз да се включа ако някоя от вас си поръчва ,защото са и адски ефтини  Party

# 260
  • Мнения: 943
Стига да намеря,няма проблем.Има още много хубави модели.Въпреки че вчера ме нарекоха кичозна,не ги смятам за такива и ми харесват.
И аз мисля да се включа към кичозните,ако има някакво развитие свиркайте    thumbsup,макар че аз с моя "малък" крак.... ooooh!...ще видим...
Ай,ай,ай този сайт целия е една голяма прелест,да се чуди човек дали да се радва или да тъжи ,че в БГ не правят доставки

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Пиша за този сайт, който обсъждате. От доста време го разглеждам. Май доставят до България, цената за доставка започва от 39 долара за един чифт обувки в срок на доставка 4-21 дни. За повече чифтове цената на доставка се увеличава.
Иначе има много сладки моделчета, аз съм си харесала няколко!

# 262
Обаче аз не знам как да определя номера ми  Sad , някои ако знае как се разбира кой номер от тяхната номерация си моля да ми каже   Grinning

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Обаче аз не знам как да определя номера ми  Sad , някои ако знае как се разбира кой номер от тяхната номерация си моля да ми каже   Grinning


Заповядай: http://www.electriqueboutique.com/customerservice/sizing.asp
 Hug

# 264
# 265
  • Мнения: 15
много сладурски моделчета има даже съм си 'заплюла' 2.alexchence  ме изпревари, да попитам за номера.В табличката на кое трябва да гледам за US нали.  bouquet
иначе мисля тези да си поръчам

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да, US номера гледаш!  Peace

# 267
  • Мнения: 1 354
поообуууттт  Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 620
Момичета, насочете ме към магазини или модни къщи в Пловдив или Стара Зaгора, където могат да се намерят подходящи рокли ,респ. тоалети , за абитуриентски бал. Предварително благодаря.

# 269
  • Мнения: 1 354
В Пловдив незнам,но в Стара Загора знам за ЦУМ.
Тъй като СЗ ми е наблизо и мислех и там да ходя да гледам рокли,та поразпитах тук в темата на Стара Загора и те ме насочиха към ЦУМ  Peace
Но не съм ходила и не мога да споделя опит

Общи условия

Активация на акаунт