постоянен плач

  • 5 883
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 176
В търпението му е цаката Peace още 2 месеца и ще отмине.А ти кажи на твоята рода вместо да дава акъли да дайдат да ти помогнат,да го посят малко та и ти да си починеш.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И АЗ НЕ СЪМ ИМАЛА ТАКЪВ ПРОБЛЕМ НО НАЙ ВЕРОЯТНО СА КОЛИКИ И ЩЕ ОТМИНАТ ТРЯБВА САМО ТАРПЕНИЕ Peace
   Hug

# 17
  • Мнения: 80
ще мине,друго ще дойде  Wink
бъди по-уверена в себе си и всичко ще се оправи.
 Hug

# 18
  • Мнения: 2 131
А не мога да го оставя да плаче в креватчето, защото се сапочва от родата - ама много плаче, ама защо плаче, дайте му вода, объррнете го по корем
Ти родата я остави... Както ти е писала kalinka51, бъди уверена в себе си.
Пожелавам ти скоро бебчо да се кротне.  Hug

# 19
  • Мнения: 2 960
Аз не съм имала чак такъв проблем със сина си...имаше колики ,но с капките Инфакол много бързо нещата се успокоиха.Трябва да знаеш ,че с времето нещата ще станат все по лусни за теб...а иначе малко да ти стане по ведро ,може и порблема да е
"Трака-трака -трака-трак..щъркела донесъл е ревлив юнак"...но ревнилите бебета може да се превърнат в страхотно добри и спокойни дечица..... Hug кураж....Ти си най-добрата майка за своето дете  Peace

# 20
Не знам дали ще ти донесе успокоение, но все едно говорите за нашия юнак! Голямо чудо беше - не плачеше само когато ядеше, защото дори и не спеше много, за съжаление и до ден днешен не спи \вече е на десет месеца и нямам спокойна нощ\. Нямаше парк, нямаше люшкане и т.н. Аз също не знаех колики ли е, що ли е - постоянно .... настръхвам, като се сетя. И сега няма мира - шугавчо е, но като удари една усмивчица и всичко се забравя. Гушкай си го, обичай си го и скоро ще започнеш да разбираш щастието да имаш най - страхотното детенце. Успех

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Смени капките за колики, не на всички деца помагат едни и същи. Опитвай, докато намериш правилните за него. На моето бебе му помагаха бейбинос.

Общи условия

Активация на акаунт