Кафеникаво зацапване

  • 75 051
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Hariela , аз нямах кафеникаво зацапване ,а си ми дойде както трябва .След два дни спря и след още два почна зацапването ,което продължи до вчера-това са 5 дни.Ако смятаме и двата с нормален цикъл и двата пауза: общо са 9 дни.
със сигурност отивам на лекар...какво ли не вече ми мина през ума. #Crazy

# 16
Здравейте момичета и аз да попитам, днеска ми е 9 ти ден откакто ми зацапва, признаци нямам никакви да ми дойде, по принцип съм с нередовен цикъл 32-40 ,днеска ми е 39 ден.
На 23 ден бях на фоликулометрия имах 10 мм фоликул и доки ми каза че няма да имам ову и следващия месец инсеминация ще правим, но стова зацапване съм притеснена а пък доктора ми малко даличко но май нямам друг начин и трябва да му се обадя и да отидем да ма види

# 17
  • Мнения: 4 324
aygyul 10 мм фоликул на 23-ти ден наистина говори за липса на овулация за съжаление

# 18
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен и аз имам подобно зацапване по време на овулация, а понякога и няколко дни преди да ми дойде. Изписвани са ми противозачатъчни и кръвоспиращи медикаменти, но ефекта е за кратко. Изследвала съм си хормоните на 5 ден от цикъла всичко е ок, този месец ще си пусна и прогестерон за да видим дали не е пък от това. Гледа ли са ме многократно на ехо и нещата изглеждат наред. Сега пак зацапвам вече 13 ден, цикълът ми закъснява с  4 дни, но съм далеч от мисълта че съм бременна, защото не ми се случва за 1 път да ми закъснява и то доста, макар че при предишната ми бременност( безславно завършила в 6 месец) пак бях така, даже си помислих , че ми е дошло, та чак като почна да ми става лошо се усетих Shocked Като започнахме пак с опитите и 1 месец пак така стана и бях почти убедена че съм...ама не беше така. И след 11 месеца опити хич и не ща да си правя тест и пак разочарование, ще изчакам още 4,5 дни и ако не ми дойде като хората(малко вероятно) ще си пусна тест Simple Smile та в обобщение всеки организъм е различен, аз си кървях до 4 месец на бременността и си пиех но шпа(бяха две плодни сакчета,но само в 1 имаше бебенце, гинеколожката ми каза,че съм кървяла защото организмът ми искал да изхвърли празното) може и така да е било не знам...

# 19
  • Мнения: 914
На 7.03. ми дойде м.ц, на 16.03 след секс имах зацапване на 18.03 (тоест днес)без правене на секс имам пак много леко зацапване,преди години ми се е получавало така но по време на овулация и док.ми каза че на това се дьлжи пиех дуфастано и се оправих.Но сега мисля че не сьм била в ову. а и е през ден много сьм притеснена а на доктор ще ходя чак в петьк.Ако някой е имал такова зацапване преди ову.и знае на какво се дьлжи да ми пише. newsm78
Здравейте момичета.
Понеже и аз имам същия проблем със зацапването по време на овулация искам да питам нещо. Това зацапване пречи ли на правенето на бебе? Все още не съм ходила на доктор за този проблем. Реших да отида ако се случи и другия месец.

# 20
  • Мнения: 111
По прицип е хубаво да отидеш на лекар.Но да ти кажа аз имах подобен проблем,розово зацапване след секс по време на овулация,което се повтаряше през 2 месеца.Оказа се,че втория път е било при пукане на узряла яйцеклетка  и в резултат сега съм бременна в 4-ти месец.Ако се повтаря постоянно по добре иди на лекар за твое спокойствие.

# 21
  • Мнения: 141
здравейте,на вси4ки!...и аз имах кафеникаво зацапване,4-ри дена преди цикъла ми,след което направих два теста и двата положителни.доктора ми каза да лежа и по4ивам известно време Tired...от два дена,ве4е няма по4ти нищо(по капка на ден),дали ще укрепне плода скоро,дали бременността ми ще премине нормално,и ще мога ли да се върна пак към  що-годе по-нормалния си ритъм на живот(без физи4ески натоварвания естествено,както се вика еваш,еваш)....дали това зацапване не озна4ава непременно,на4ало на проблемна бременност и ако е така,колко време ще ми е нужно да укрепна?..моля пишете!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
labulgara за съжаление никой не може да отговори със сигурност на въпросите ти. Нито една бременност не си прилича с друга, за да е сигурно че ще протече по еди кой си начин.
Щом зацапването ти намалява, не се тревожи много. Може тове да е първият и последен проблем за бременността ти. Може и отново да зацапаш и да се наложи да лежиш. Варианти всякакви.
Опитай да бъдеш спокойна, защото имаш още 8 месеца пред себе си, и ако във всеки един от тях се тревожиш, ще бъде един кошмар за теб.
Желая ти успех и само радости.  Peace

# 23
  • Мнения: 141
Здравей,desive78!Благодаря ти за отговора!Не знам дали да се хваля,но нямам ве4е изобщо подобни зацапвания,но от време навреме кратки и остри болки в яй4ниците и някъде по средата Simple Smile(изв.,4е  не се конкретизирам като хората,но все още за мен тази тема е доооста непозната).....Та въпросът ми този път е ,дали е нормално това с болките,а през останалото време имам някакво странно усещане симптоми като за пред мц......не знам какво да мисля....,а и доктор4ето ми не е много по обясненията.в петък имам преглед и ще разкажа какво е станало .

# 24
  • Мнения: 295
labulgara доктора не ти ли предписа някакви медикаменти? на мен също ми се получи такова зацапване четири пет днена след закъснението при положителен тест и моя доктор ме прати да си лежа в къщи и ми предписа 3х2 утрогестан, 3х1 но щпа и 2х1 естрофем. при мене лежането беше първите два месеца, въпреки че кървенето продължи само няколко дни. но при всички положения кървенето нормално положение и трябва да вземеш мерки.

# 25
  • Мнения: 111
labulqara не се притеснявай толкова за тези болки.Ако не са силни и срязващи не са опасни и са нормални през първите месеци на бременноста.Това е от разпъването на матката.Ако станат постоянни с придружаваща болка в кръста тогава е опасно.Аз имах подобни на менструални болки през първите три месеца после отшумяха.Стискам ти палци и лека бременност.Давай го по спокойно,че инъче ще откачиш,а и за бебето не е добре да се тревожиш много.  bouquet

# 26
  • Мнения: 141
Здравейте ,на вси4ки!Благодаря ви за отговорите и съветите.В4ера бях на преглед,след което доктора ми изписа да пия фолиева киселина и инжекции "lentogest" на всеки три дена за месец.Каза също така и да полежа два-три дена.Дано вси4ко да се оправи,тъй като ми се налага да си пътувам до България септември месец,вие как мислите,ще имам ли тази възможност.Имам и хубава новина:направих първата снимка на бъдещото  ми бебе Simple Smile....а доктора ми насро4и среща с него за след месец(може и нещата да не са толкова сериозни,колкото ги изкарвам аз),тъй 4е дотогава ще 4акам на вашите препоръки.Предварително мерси  bouquet

# 27
  • Мнения: 499
Здравейте и от мен момичета.
Аз също имам някакво зацапване и то кафяво. След секс като отидох до тоалетната и имаше идно кафяво нещо, а днес пак имам бледо кафяво зацапване и ме боли ниско долу като настинка и незнам от какво е. Обадих се но доки ама тя пътувала за провинцията и нищо не можа д ами каже. Питах я дали е възможно да е някакво предменструално течение понеже трябва около 4-6 август да ми дойде, тя се изсмя и каза че е напълно нормално. Но ако продължава да ме притеснява и не отмине в понеделник да и се обадя. Вие какво ще ме посъветвате. Дали не съм истинала от климатика в работата и това да дава ефект или може би имам нещо около яйчниците. Много ми е притеснено и ще ви бъда благодарна да ми дадете някакви напътствия. Rolling Eyes

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
bilyana44 нещо не ми  стана ясно - ти бременна ли си ???

# 29
  • Мнения: 499
не за съжаление. още не ми се е удмихнало това щастие. това зацапване беше предшественик на цикъла който ми дойде днес на обяд. даже ми подрани с 3 дена. но както и  да е. все пак благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт