Как да върна обичта му?

  • 2 927
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
И моят мъж работи много и често пътува. Честно казано, много ми е неприятно.
Но, знам защо го прави и знам, че на него не му трябва, освен натоварването в работата и една сърдита физиономия, която да го посреща вкъщи. Успявам да се владея, в момента, в който изпитам огромното желание да се нацупя колко малко внимание ми отделя, нещо ме жегва и се спирам, защото освен някакво подло лично удовлетворение, че сега ще ми обърне внимание, дори и само да ме попита какво ми е, нищо друго няма да постигна.
Не казвам, че това което правя аз, е правилно, но аз се научих да приемам човека до мен такъв, какъвто е и спрях да се дразня за глупости. Мисля, че го оценява.

Дали само ние жените трябва да правим компромиси, обаче, е друг въпрос

# 16
  • Мнения: 177
моя мъж и той е така.когато успея да го накарам да излезнем(на 3-4 мес.веднъж),постоянно мрънка,че на другия ден има работа и т.н.детето си е при нас,също бях решила за второ,но се  отказах и му защвих,че когато стане внимателен към мен и детето.тогава ще имаме второ.при нас спасението е,че двамата работим за нашата фирма,но не сме в офис,а на път по цял ден(разделени),и постоянно се чуваме по тел,защото имаме какво да обсъдим.вечер също,а и се включвам в хобито му с разговори,и така.не мисля,че бракът ви е бил дотук.ако можеш да се включиш в работата му,ще стане по-добре(поне при нас беше така).а и моят  ми каза,че СЛЕД КАТО Е С МЕН,ЗНАЧИ МЕ ОБИЧА и така е по-добре,отколкото да ми го казва постоянно,а да мисли за някъде другаде.просто мъжете ни са такива.а в крайна сметка ако не можеш да се примириш и искаш нещщо рзлично,отговорът го знаеш сама.

# 17
  • Мнения: 169
Добре дошла в отбора! Как да си го върнеш и идея си нямам.  Това извинение с " Ох много съм уморен, много работа имах днес ,а утре какво ме чака" просто ме побърква... Опитвам се да му вляза в положение, но май само ние се опитваме , а те в нашето хич не могат да се намъкнат.... Не си само ти,ако това те успокоява...

# 18
  • Мнения: 1 803
Според мен за да те обичат другите, трябва първо да сам да се обичаш! Simple Smile
Това означава да не се чувстваш щастлива единствено и само от неговото внимание, намери си твои интереси, твои ангажименти - щом той не ти звъни, остави го малко, дай му възможност да диша. Ако не му се говори вечер, намери си друго занимание, излез, поговори с приятелка, може дори само по телефон или скайп. Ако не проявява желание да излиза - просто кажи - аз имам нужда от това - ще изляза с приятелки. Опитай се да предизвикаш отново интерес от негова страна, нека види нещо ново в теб, дори няма лошо да се почувства и малко несигурен. Просто намери други занимания и хора, които също да те правят щастлива, ако той наистина те обича, много скоро сам ще започне да търси отново близостта ти и съвместните ви занимания.

# 19
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
И аз имах един подобен период ...точно след ражадането на второто....И тогава какво направих.....
1. Големия при бабата..... Whistling
2. Малкия на детска градина.......  Whistling
3. Мама на фризиор....на маникиур......и на кафе с някоя приятелка за освобождаване на напрежението..... #Cussing out #2gunfire #2gunfire
И после кат се пребере мъжо никакво внимание.....Т.е. обръщах му внимание но като че ли между другото все едно бях заета с нещо и не исках да му обърна достатъчно внимание на което беше свикнал.....
И тогава той започна да тича след мен а не аз след него и така досега...... Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 733
Аз съм търсещата съвет. Реших да изляза от анонимност. Безценни сте, момичета!!! Обичам мъжа си и детето си ужасно много и ще направя всичко, за да запазя семейството си!

# 21
  • Мнения: 48
Аз съм търсещата съвет. Реших да изляза от анонимност. Безценни сте, момичета!!! Обичам мъжа си и детето си ужасно много и ще направя всичко, за да запазя семейството си!
Послушай съвета на Katy6. На мен лично много ми хареса. Наистина понякога в старанието си да се харесваме постоянно на половинките си забравяме, че и ние имаме нужда от внимание.

# 22
  • Мнения: 224
И аз имах един подобен период ...точно след ражадането на второто....И тогава какво направих.....
1. Големия при бабата..... Whistling
2. Малкия на детска градина.......  Whistling
3. Мама на фризиор....на маникиур......и на кафе с някоя приятелка за освобождаване на напрежението..... #Cussing out #2gunfire #2gunfire
И после кат се пребере мъжо никакво внимание.....Т.е. обръщах му внимание но като че ли между другото все едно бях заета с нещо и не исках да му обърна достатъчно внимание на което беше свикнал.....
И тогава той започна да тича след мен а не аз след него и така досега...... Heart Eyes Heart Eyes

добър съвет Party Peace

# 23
  • Мнения: 169
Да добре звучи, но не мисля, че работи при всеки. При моя няма да мине Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 733
Аз ще пробвам и се надявам след няколко месеца да пусна тема "Как накарах съпругът ми да полудее по мен" или нещо от сорта Simple Smile Уф, хич не ми е смешно...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Daniele мила, недей се размисля прекалено много. Simple Smile
Ако поразсъждаваме от негова гледна точка може да видим, че нищо фатално не е станало. Дето се вика, то не може цял живот цветя и рози, требе и малко битовизъм. Simple Smile
Не насилвай нещата и не искай повече, от колкото е разумно.
Хайде успех и повече усмивки!   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Гостенке, мъжете са такива когато са изморени. Те по принцип не обичат да говорят, а какво остава като са претоварени... Дори и аз като съм уморена, може да ме закараш на най-красивото и романтично място, ще гледам тъпо и ще си мисля за проблемите които имам... Мъжете мразят мрънкащи жени, като начало промени това. Виж дали за тези две години отговорностите на съпруга ти са се повишили и тогава решавай, дали от умора се държи така или не те обича....

Така е.
Не можеш хем да искаш от него да прави парички и да гради кариера, хем да е свежар и "винаги готов..." Да беше мислила, като му помагаше да израсне  Mr. Green
Остави го малко намира и не прави чак такива драми.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Гостенке, мъжете са такива когато са изморени. Те по принцип не обичат да говорят, а какво остава като са претоварени... Дори и аз като съм уморена, може да ме закараш на най-красивото и романтично място, ще гледам тъпо и ще си мисля за проблемите които имам... Мъжете мразят мрънкащи жени, като начало промени това. Виж дали за тези две години отговорностите на съпруга ти са се повишили и тогава решавай, дали от умора се държи така или не те обича....

Така е.
Не можеш хем да искаш от него да прави парички и да гради кариера, хем да е свежар и "винаги готов..." Да беше мислила, като му помагаше да израсне  Mr. Green
Остави го малко намира и не прави чак такива драми.

# 28
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Аз ще пробвам и се надявам след няколко месеца да пусна тема "Как накарах съпругът ми да полудее по мен" или нещо от сорта Simple Smile Уф, хич не ми е смешно...
Ще ти гарантирам че темата ти ще се казва......Как да накарам мъжа ми да спре 1dating txtloves luvbed
Пожелавам ти го от все сърце и съм сигурна че ще се случи.... newsm10 newsm08

# 29
  • Мнения: 1 733
Аз ще пробвам и се надявам след няколко месеца да пусна тема "Как накарах съпругът ми да полудее по мен" или нещо от сорта Simple Smile Уф, хич не ми е смешно...
Ще ти гарантирам че темата ти ще се казва......Как да накарам мъжа ми да спре 1dating txtloves luvbed
Пожелавам ти го от все сърце и съм сигурна че ще се случи.... newsm10 newsm08
Hug Hug Hug Дано да си права!!!

Общи условия

Активация на акаунт