Пролет иде вече и навън е ПАЗАРДЖИШКОТО човече(20)

  • 11 293
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Belladona значи ще е момче  Laughing
това щъркелче дано не е толкова синьо  Wink

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 09:14 от ted_

# 16
  • Мнения: 941
Лайкучка, то второто не е яйце, а БАЛОН  Laughing ...ама в момента в който лака с който го напръсках (да е лъскаво) взе да съхне, взе да го стяга .... и...се "спъхна".. Laughing

Беладона - за кампанията "Ние чакаме бебе"
на 23 март, от 11 часа, в сградата на научно-техническия съюз, ул Цар Шишман 2
(не знам къде е тази сграда)
Ако не си намериш компания, с радост ще дойда с теб...  bouquet

Тед успех днес с най-безумната власт  Peace

# 17
  • Мнения: 2 336
mother-of-pearl благодаря, но днес няма да отида. Времето е отвратително пък и на листчето/защото то е лято канцеларско листче, не е призовка/ не пише дата  пише само час и хората ме МОЛЯТ да отида. И реших че ще отида когато се оправи времето за да им тръсна и Младен там и всички да мирясат. В този вятър няма да си помъкна детето Naughty

# 18
  • Мнения: 227
 Днес се очертава да бъде ден студен и ще се радвам да има повече мами пред компютъра  Grinning ,за да си бъбрим в светът ни виртуален.
Елфина  lovekiss и ти ми липсваше от Интернет пространството  Hug
Мислех си какво е най силното ми пролетно желание и трудно ми е да реша
- основно почистване на дома.
- нова цветна леха.
- лъснати мисли в главата ми с много приумици.
Допълвайте моля,на пролет светът е различен,какво искате да свършите днес ,на мига  Grinning
 

# 19
  • Мнения: 227
mother-of-pearl,аз харесах това със дръжката  Mr. Green клечката де,дето е,но не предполагах,че другото е балон.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 511
... в неделя, 23 - някой случайно да знае къде и от колко часа ще бъде? Харесала съм си календара  Mr. Green . А някой да има тайно бременен и да се крие още и да иска да дойде с мен  Joy ? ...

Абе аз с този голям шкембак вече няма как да съм тайно бременна  Mr. Green много ми се идва с теб,но в неделя съм на изпит. Tired А много ми се идва.


# 21
  • Мнения: 227
Тед,приеми нещата със съда откъм смешната им страна,когато времето е слънчево ще уточните нещата на място,похвали се сладура ти имали и други скрити заложби освен - заспивам,когато ми се спи,независимо къде съм  Grinning,да знаеш колко му се радвам на малкият ти човек  Hug

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
GweHug
Значи отиваме с Гери   Peace

# 23
  • Мнения: 941
[Значи отиваме с Гери   Peace
No problemo  Peace

# 24
  • Мнения: 2 336
Лайкучкаа, така започвам да го приемам. А за скритите заложби на Младен освен че спим където ни падне и във всякакви пози, радваме се много на топки / дано не стане футболист, виж за волейболист съм за/ и си залупва сушилника на главата след което казва аууууууууу, влечат го кабелите и в у нас всичко е барикадирано където може да барне за сега, но после.....

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Сградата на научно-техническия съюз не е ли зад общината, по-ниската сграда  newsm78 .
А някой да посещава туй чудо Кауфланд - имало пликове с бели пластмасови яйца  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 336
Ванче бях ти обещала да провери майка ми, каза че имало само нарисувани, което не ти върши работа, и ми е изскочило от главата да ти кажа.
научно-техническия съюз май е до Евроцентъра , но май   Naughty

# 27
  • Мнения: 529
научно-техническия съюз май е до Евроцентъра , но май   Naughty

Точно там е  Peace

Лайкучка,възхищавам се на ентусиазма ти в това студено време. И на въпроса,нищо не искам повече,от това да се наспя,да не се буди сина ми всяка нощ от кашлица в 5ч. и да оздравее.
  bouquet

# 28
  • Мнения: 413
Мале, какъв е стуууд! cold
И нещо хич не ми е пролетно днес.

Иначе много неща съм си замислила за на пролет.Идеи много, ама време нямам. TiredПък и пари трябват. Simple Smile
И пролетно освежаване на апартамента, обзавеждане на етаж на къща, цветна градинка с кладенче...но едно по едно.
Обаче няма да откажа един уикенд със семейството на чист въздух сред природата, само да се оправи времето трайно.

Ted_, вашата одисея със съда продължава. ooooh! Някой държавен служител май не си е свършил работата.
Mother-of-pearl, екстра си е айцето, много си е стилно даже.А за балона жалко, няма да издържи значи.
Спирам, че работа ме чака. Crossing Arms Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 938

Идвам и аз!  newsm53
То и без това с моята стройна фигура приличам на бременна в 6 месец.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт