частна детска кухня

  • 1 728
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Каби е записан в Хер бебе - доволна съм.  Peace Сутрин чичкото идва в 7 ч. (ние сме му първия клиент), оставя храната в пощенската кутия и никой не се занимава повече.  Peace От храната рядко се случва нещо да не ми харесва - тогава просто не го давам.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
Виж ако има някоя самостоятелна ясла до вас или нещо такова дали не дават храна, това също е вариант...

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
А за количествата - в държавната са най-малки.... супа 160, второ и десерт по 190 гр...
В часните са по 200-220 гр всяко....като гледам в Люси са даже по 250 гр....

# 18
  • Мнения: 27
До нас е само една самостоятелната ясла, няма ОДЗ-та, за нея чакаме. Другата е на 20 мин. от къщи, което си е време. Ние сме сами с детето през деня, в кофти ден (като днес) ще има навличане, качване в колата, дупки, дупки, дупки, слизане, взимане на храна, качване в колата, дупки, дупки, дупки, прибиране. В хубаво време пък ще съм задължена едната ни разходка да е само до кухнята.
В Хер бебе с доставката е 4 лв., а в Ози 5 лв. 

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
E, занчи мама Люси с 3,60 на ден, не е толкова по-евтина....
И нищо не ти пречи да поръчаш за ден-два или седмица и ако не ти хареса да смениш с друга..... Simple Smile
То не е казано, че и държавната ще ти допадне....т.е. на детето ти....

# 20
  • Мнения: 8 229
Явно в по-малките градове сме късметлии относно кухнята. Няма никакво чакане - записваш се и най-късно след седмица започваш да вземаш манджата, тъй като купоните са за 10 дена. Най-малката група започва от 4-ти месец. Кухнята е на 10 мин от къщи и при цена на купона от 60ст си е направо пей сърце. Храната се раздава от 11.30 до 12.30.

Общи условия

Активация на акаунт