Танци-манци или целутрон?

  • 2 661
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 667
Аз ти препоръчвам третото!
Манци! Манци!

П.П. Само че не мога да гласувам. Поправете анкетата.

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм "за" манците!  Laughing За какво ще ти бръмчат из задника, като нямаш целулит?! Ходи разтоварвай душата!  Wink

# 17
  • Мнения: 6 243
манци!!!
Мани го тоя целутрон. На манците има менове Wink , готино е, (фешън, т.е.), има инструктор като нямаш партньори и изобщо - кеф.
Земи си антицелулитното на Галеник, ако завъдиш целулит и ще се оправиш за 40 лв.

# 18
  • Мнения: 2 575
Танци, разбира се!
Целутронът е само заблуда - никакъв целулит не сваля и е адски тъпо изобретение. По-добре ръчен масаж.

# 19
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Asinka
По-добре ръчен масаж.
Ето къде идва редът и на таткото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 858
танци

# 21
  • Варна
  • Мнения: 956
Танци разбира се newsm10
Особено щом са латино smile3503
Обожавам ги newsm76  само дето сърцето играе, а краката не щЪт newsm45
Хем ще ти се подобри настроението - хем се извайва цялата фигура.

На целутрон съм ходила....ефект 0.

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Латино танци #Milti  #Milti  #Milti
Брат ми ходи от няколко месеца и направо е друг човек. Винаги е бил весел, но сега все едно постоянно е зареден с положителна енергия #Onfire

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ехей!
Сега се прибирам - взех си карта за танците - за 8 посещения, да видя как ще тръгне, после ще си взема и за повече, ако ми хареса  Grinning
Салса!

# 24
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ихааааа, супер Бу - да се похвалиш после как са таннците -манците  newsm68

# 25
  • Мнения: 234
Браво БУ,добър избор.И ако мога да перефразирам една "приказка":Чай ,танци и секс идеалната рецепта за отслабване и страхотен тонус

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Момичета, вчера бях и беше много забавно! Групата не дойде и кльощавичкия учител обучаваше само мен, да ги догоня. Беше весело и ми се видя лесно. Сега само ме болят стъпалата...за да не ми се изтъркат чехличките от танци, ги събух и щрапах боса... (всъщност ми бяха крайно неудобни баш за танци).
Утре пак ще ходя, иха!

# 27
Определено танци  Sign Exclamation  А щом си избрала салса, няма да съжаляваш. Аз също ходя на салса и след танците винаги се чувствам прекрасно. Създава се страхотно настроение, а докато се забавляваш си оформяш и фигурата. И бъди сигурна, че танците няма да ти омръзнат  Simple Smile .

# 28
  • Варна
  • Мнения: 407
Гостът бях аз.

# 29
  • Мнения: 59
ТАНЦИ!!! Страхотно раздвижване, страхотно  настроение... С моята сестра и една приятелка ходим да танцуваме в Pambos Dancing Center. Прави голям купон човека, зарежда с настроение, дори, когато си много тъжен. Опитайте, или поне идете и вижте за какво става дума. Площад Гарибалди, входа между KFC и пицария Мис Каприз.  Party Peace

Общи условия

Активация на акаунт