Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 687
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 3 789
Цвети, Бачи, МишеHug Hug Hug
Мишленце, и аз доста клюмам пред компютъра и се наливам с кафета. Иначе си пия комбинираните витамини + фолиева киселина + допълнително магнезий.  Tired
Сега ви пожелавам приятна вечер на всички!  Heart Eyes Ще се видим по-късно пак, от вкъщи.  Grinning
Няма пък! Crossing Arms Аз довечера няма да ви видя, щото сме на рИстУрантЪ Joy Но ще съм режимна, УбИШТавЪм! Peace Наточила съм се на едно пиле със зеленчуци, ще помоля да ми го забъркат без мазнина Peace

Абракадабра, Цвети, МамсHug

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 17:30 от Мишле_

# 631
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Я и nush   на балкончето. Успя ли да пребориш задържането или "инвестирането" както е известно напоследък ? Какво стана ?

# 632
  • Мнения: 123
Здравейте, дюкянки-сладурани,
Влизам само набързо преди края на работният ден да ви видя как сте. Аз не съм се мерила от два дни по обективни причини  Wink.Иначе съм режимна и се усещам значително по- слаба и пълна с енергия(дай боже всеки му).
Като прочетох поста на Рали от предната страница се сетих че аз като започнах да кърмя моите деца педито ми беше казала да не ям и пия твърде много мляко или боза. Аз слава богу нямам алергии и децата ми за сега нямат, но явно има някаква зависимост и за това го споменават. А иначе аз докато кърмех бях доста слаба и знам че кърменето е доста добър вариант за сваляне на килограми -топят се предимно мазнини натрупани през бременността.

# 633
  • Мнения: 1 807
Силви, и аз съм в 4-та фаза. През 6-те "нормални" дни качвам по около 1,5 кг, които се стопяват през протеиновия ден, който при мен е понеделник.  Peace

Ей супер - браво на теб - това ми вдъхва надежда! Simple Smile Hug
Може ли да ми кажеш от кога си в 4? Ако не е тайна, разбира се!

# 634
  • България
  • Мнения: 92
Момичета,
относно комбинирането на някои храни има следните доказани и недоказани истини или мита.
Понеже дълги години съм се придържала към разделното хранене и от там е следното:
белтъчини / месо,риба,птици,сирене,млечни,ядки,семена,зърнени храни/ + мляко са лоши комбинации, поради разграждането им в организма с много сложни формули, които увреждат черния дроб и злъчката, комбинират се само с гъби, зеленчуци и плодове /някои обаче/.но за киселото мляко не важи. Ето, че това ми допада и в ПЗ дните. А, яйчния жълтък + мляко,захар,масло,месо и риба е проблематично /съчетанието на лактозата на млякото и "тежката" мазнина на жълтъка, си е убиец за жлъчката/ иначе е добро съчетание със всички гъби, зеленчуци,млечни,картофи,хляб,плодове/. А, за яйчния белтък си супер всичко.
Много от разделното хранене ми е останало и полезно, затова с Дюканския режим, не ми се налагаше да мисля, кое с какво, защото просто режима си е перфектен. И резултата при мен си е съчетан хем с Р хр., хем с Дюки.
Slavito използвай си лененото семе, както те посъветваха някои момичета тук смляно /прясно смляно, защото за няколко минути се окислява от съприкосновението с кислорода/ с кафемелачка по 1 чаена лъжица в киселото мляко или върху салатките, страхотно е и доктора го препоръчва, богато е на Омегите, а ако имаш здрави зъбки може и с дъвкане, както monnn!
2 в 1 добре дошла! Имоля,моля с лелките Embarassed, аз тук съм най "големичка" и вече свекървище, пък и може бабище да стана, дай Боже. Ти и Foli сте свежарки, аз не се предавам та Вие! Може да сме неврозни, но не лелки Laughing
Дано съм Ви била полезна и да не Ви объркам нещо в режима, просто това е изпитано не само от мен и исках да Ви го споделя! Така, че смело напред с д-р Дюкан, перфектен режим е! Peace
Друг път ще Ви споделя, за моя близка, която от 2000 година е във Франция и е на доживотен дюкански режим т.е от почти 2 години потдържа перфектна фигура след 4-та фаза, -18 кг за целия период и ги потдържа!
Извинете ме за дългия пост! Hug на всички!

# 635
  • Мнения: 200
И аз съм чувала за кърменето че се сваля уви при мен обратното аз напълнях повече отколкото през бременноста.А За млякото пиех по 1.5литър на ден прясно мляко и да чукам на дърво нямаме никакви алергии

# 636
  • Мнения: 1 807
Аз предишния път спрях третата фаза някъде по средата Blush, но поне половин година след това не качих!
И сега на същите кг. ли си  newsm78 ,ако си ги задържала страхотно ,защото имам позната имаше много добри резултати и след време си върна двойно свалените кг.,е това на никой да не се случва .

Ами при мен се случи, но няма нищо общо с режима - просто имам проблеми - боледувам много с белите дробове и от януари до март съм непрекъснато болна, а когато съм така трябва да стоя вкъщи, нямам никаква физическа активност, ям от нерви, пия разни глупости имуностимуланти от които страшно качвам и така. Всъщност аз Дюкан го почнах точно защото една зима качих 5-6 кг. После като отслабнах си ги задържах известно време, но после дойде следващата и пак качих толкова, после при следващото боледуване още толкова и така Sad...............

# 637
  • Варна
  • Мнения: 174
Вещи,  Hug
dorchester, Ев4е, Sun, Дей, mamaKati, KRISMAR06, tzvety roussimova, prysila, gecy_75, kate787, Abrakadabra, Dido4ka, Roisin, Nelly82, Dahlia, МАМS, Мишле_, mi6a97, цвете12, Slavito, mimsi73, gabonchi, mbm-Maria, pilito, sisillia, jelly, sneji_suni, tsaki72, tatianka, josefins
  Hug

Здравейте на всички!!

Влизам само да ви се отчета, че днес правя два месеца с ВАС и с диетата на Дюкан и резултата ми е - 12 кг  newsm44 .
Много съм доволна и от сърце ви благодаря, че съм една от вас, че ме приемате и подкрепяте и най-вече, че ми помагате, когато имам въпроси.

Тези дни не съм писала, защото малкото ми момченце е болничко и нямам време. Но се надявам скоро да оздравее и да имам повече време за темичката.

Целувам Ви!!
   love001

# 638
  • София
  • Мнения: 3 789
Сладурки, лека вечер ви пожелавам!
 HugУтре да се похвалят с минусче всички! Praynig

Сноу Анна, честити ти 2 месеца с Дюкан!  Hug Ще успееш! Докрай! Peace

# 639
  • Мнения: 7 474
Snow-Anna честито и страхотен резултат   bouquet

Мишле лека вечер  Hug


Та да си питам аз, какво какао ползвате? Диетично ли има някакво?  newsm78

# 640
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Nelina, много полезна информация  Peace. Мерси, че сподели. Мен ще ми е интересно да прочета и за твоята близка как се справя толкова време на Дюкан. Повечето тук сме на мнение, че 3-та и 4-та фаза са най-важните.  Hug


 Snow-Anna, честито 2 месечен успешен режим с Дюкан  newsm51. Резултата ти е много добър  Peace
Много гушки на малчо  Hug и дано по-бързичко се оправи. Радвам се ,че писа.

# 641
Здравейте, момичета!
Реших и аз да драсна някой ред, белким сваля някое грамче (нали с писане във форума ставало)  Joy
Виждам много нови попълнения - welcome и успех с режима.
На Сънчето и Ко (бебеправещите) желая скорошен резултат  preggo. То само със стискане на палци не става, ама ще ги стискам  Joy Joy Joy

Аз оздравях или поне съм по-добре, но малкия сега е сополив, а и каката нещо подсмърча, та хубаво сме се наредили. Отгоре на всичко ми излезнаха друг вид пъпки, но и тях ще преборя. Май скоро ще трябва да си сменя ника с "Пъпчивата".
Дрийми де да беше така - не всички свалят от кърменето, аз съм живия пример - даже качих, за съжаление Embarassed
Сноу Ана - честити 2 месеца newsm10  bouquet супер резултат имаш! бързо оздравяване на детенце  Hug
Прегръдки на всички мили Дюканки  Hug

# 642
  • София
  • Мнения: 3 789
Лео, аз купувам едно, води се обезмаслено, от 7 или 12%. От 12% е на Метро марката- Аро, по 125г в кутийка, а вътре е в пликче, към лев и нещо е, другото беше гръцко, не му помня марката, но кутийката е в шкафа, ако не забравя- ще я снимам! Peace

# 643
  • Мнения: 7 474
Мишле благодаря ти, ще потърся  Hug

# 644
Преди малко писах ,,но не знам какво стана и не се изпрати.та исках да кажа......снощи се отчетох доста късно докато ви изчета...днес ми е 3ти ден от 1ва фаза и съм -2кг...много съм щастлива......ще ви чета и спазвам стриктно съветите ви........

Общи условия

Активация на акаунт