Мъжките момичета

  • 6 436
  • 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 877
Ползвам с удоволствие клещи. Последно извивах с тях тел за хартиена лампа. Сама си направих и електрическата част, снаждайки купени отделно елементи.
Боядисах масата в хола.

Не се имам за мъжко момиче, ни за женско. Когато една работа ми се види интересна и достъпна, опитвам да я свърша. Ако не мога - не мога. Украсявам с удоволствие торти и приемам кафето си в леглото  Laughing

# 91
  • Мнения: 1 212
Мисля, че мъжките момичета са малко на "мода " в момента у нас  ....
Тоест позавъдиха се мъжки екземпляри дето тачат въпросните "мъжки момичета" .
Те пък самите имат нужда от по-мъже от тях ... и така един порочен кръг  Crossing Arms
Слава богу, не са всички такива Grinning
Истинските мъже нямат нужда от мъжки момичета  Peace
Накъде свят без жени ?!

# 92
  • Мнения: 3 835
Оф, да си мъжко момиче, демек да се оправяш и с мъжката работа и да не хленчиш, си е направо като сама да си теглиш шут отзад. Казвам го най-отговорно от позицията на дългогодишен опит. Защо, кому е нужно, кой ти го признава? В  момента, в който осъзнах, че думичките: "Не знам, не мога" са вълшебни, се случи чудо, можело значи. Не се свърши света, и без моята самоотвержена 50 килограмова неоценима сила се случваха нещата, докато моя милост се изживяваше като ОТК. Laughing
Има само два проблема за горните думички: Да имаш подходящ слушател, т.е да можеш да си позволиш да кажеш горните думи, и най-важното, да ти просветне да ги кажеш, т.е., че света не се върти около теб и благодарение на твоята неоценима сила и мощ. Той все пак ще се върти. Laughing

# 93
  • Мнения: 5 877
Зависи на кого какво му иде отръки.
Аз пък не мога да гладя, не знам, хич не ме бива.  Crossing Arms

# 94
  • варна
  • Мнения: 1 830
Оф, аз май не съм мъжко момиче, а ми се иска да съм по силна в определени моменти Confused

# 95
  • Мнения: 624
Иска ми се да съм повечко "мъжко момиче",има доста репи за нашокване (извинявам се за жаргона,но ми е най-точен в случая).А когато се наложи мога да проявя слабост - все пак съм жена и не е трудно да влезна в роля Laughing

# 96
  • Мнения: 2 211
Оф, да си мъжко момиче, демек да се оправяш и с мъжката работа и да не хленчиш, си е направо като сама да си теглиш шут отзад. Казвам го най-отговорно от позицията на дългогодишен опит. Защо, кому е нужно, кой ти го признава? В  момента, в който осъзнах, че думичките: "Не знам, не мога" са вълшебни, се случи чудо, можело значи. Не се свърши света, и без моята самоотвержена 50 килограмова неоценима сила се случваха нещата, докато моя милост се изживяваше като ОТК. Laughing
Има само два проблема за горните думички: Да имаш подходящ слушател, т.е да можеш да си позволиш да кажеш горните думи, и най-важното, да ти просветне да ги кажеш, т.е., че света не се върти около теб и благодарение на твоята неоценима сила и мощ. Той все пак ще се върти. Laughing

 Peace

# 97
  • Варна
  • Мнения: 428
Малко ме изненадаха някои постове в темата. Не съм фен на върлия феминизъм, НО..
За мен няма "не мога", има "не искам".
Предпочитам да съм оправна жена, отколкото вечно мрънкаща, не можеща, не знаеща ... Предпочитам мъжът ми да мисли за развитие на бизнеса, отколкото за битовизми!

# 98
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Мъжете се чувстват добре около едно "мъжко" момиче и най вече моят. След работа е все уморен, намръзнал или му е било горещо/според сеэона/ и нищо не прави. А аз понеже работя в офис/нищо ми няма/ , започвам да чистя, да готвя и т.н. А точно този месец  и аз съм намръзнала /буквално/, защото в офиса е по студено отколкото навън.От началото на март сме без отопление, защото шефа реши, че е излишен разход. Колектива ни е предимно женски, така че сме номинирани колективно за "мъжки момичета". В момента работя облечена и ми е трудно да броя парите, защото съм в каса , но това е положението. Н е  мога и да се оплача , защото анонимни сигнали не приемат. #Cussing out

# 99
  • София
  • Мнения: 2 271
Те пък самите имат нужда от по-мъже от тях ... и така един порочен кръг  Crossing Arms
Истинските мъже нямат нужда от мъжки момичета  Peace


Тук малко си противоречиш... Наистина, колкото по-мъжко момиче е една жена, толкова по-мъж трябва да е мъжът до нея... И не, защото мъжът има, или няма нужда от мъжко момиче, а защото мъжкото момиче има нужда от истински мъж - тя си го избира.

# 100
  • Мнения: 2 070
На мен отдавна ми писна,да съм "мъжко момиче".
Сама си изоювах това,и сега ще си нося кръста цял живот ooooh!

# 101
  • Мнения: 1 212
Да , може би не става ясно съвсем ..... от първия ми пост :
Искам да кажа :
1."мъжките момичета" имат нужда от истински мъже
2. истинските мъже пък нямат нужда от "мъжки момичета"
.... ето го порочния кръг  Peace
Истинските мъже имат нужда от жена ....
Такава като от филма с Ал Пачино ..... без да я виждаш да можеш да я усетиш Grinning
Той пък, май играе един истински мъж .... , дали ?  Grinning
И Lara .... не съм съгласна с  "колкото по-мъжко момиче е една жена, толкова по-мъж трябва да е мъжът до нея"
Напротив, колкото по-мъж е една жена .... толкова повече путЮвци / извинете/  Blush привлича и предлазполага  Peace

Правилно си ме разбрала .... на различни мнения сме  Grinning .... в което няма нищо лошо , разбира се  Wink Peace
Мисля, че объркаваме понятията ..... едно е да си "силна жена" ..... съвсем друго - "мъжко момиче" , аз поне правя разлика .
Да можеш да се справиш с почти всички житейски ситуации е много добре и не е излишно на никого  Peace
Но, не е необходимо да го изтъкваме и се нагърбваме с неприсъщи за нас функции   Hug
Това е което исках да кажа   Grinning

# 102
  • Варна
  • Мнения: 428
Съвсем се опетлахте с тези истински мъже и жени... Laughing
Аз познавам доста "пу...вци", чиито жени са още по-зле...
Клише е, но в много случаи е вярно,че "зад всеки успял мъж стои умна жена". 
Аз предпочитам да съм партньор на мъжа си, а не да му вися като камък на врата.
Не е вярно, че истинският мъж търси лигава и слаба жена.
Умният и успял мъж само може да е горд, че има до себе си силна жена - жена, която поема своята част от партньорството, наречено семейство. И в емоционален, и в битов, и в духовен аспект.

# 103
  • Мнения: X
На мен ми е доста чудно това делене на жените на мъжки момичета и лигли newsm78
Все трябва да са останали и нормални същества от женски пол Thinking

# 104
  • Мнения: 2 448
На мен ми е доста чудно това делене на жените на мъжки момичета и лигли newsm78
Все трябва да са останали и нормални същества от женски пол Thinking
Е, това е условно все пак, жените през човешката история са били различни и различни топове са се харесвали. В крайна сметка човек е такъв какъвто е и останалите го възприемат по определен начин. Всяка жена е повече или по-малко от единия тип, но това не значи че всички жени щом са "мъжки момичета" са еднакви, а и "лиглите" са различни по своему.Simple Smile Не мисля, че някоя от нас може да е толкова добра актриса, че като и кефне да е лигла, като и кефне да е "мъжко момиче".И това са все "нормални" жени.     Ненормални са само лесбийките - жени , ама не съвсем. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт