Ще ме побърка това дете!

  • 1 763
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Е не е замерял гостите ти със сурови яйца Grinning
Добре, че малката госпожица не отцели, на приятелката ми й се размина на сантиметър.

# 16
  • Мнения: 5 500
И ние си имаме един голям дивак в къщи, освен, че вече си кара колата до мивката в кухнята, пуска си водатата, пълни чаши и излива, голям кеф с тая вода, всички играчки са на подовете по стаите, просто не трябва да са прибрани, завързала съм всички кошчета за боклук, защото прави като твоя, ами и не иска да стои вече в столчето в колата и прави едно салто и бум при мен, докато карам това, УЖАС #Crazy или сваля подлакътника на задната седалка и в багажника #Splat Просто трябва да имаш страхотни нерви за да издържиш психически Mr. Green

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: silveto_5
Е не е замерял гостите ти със сурови яйца Grinning
Добре, че малката госпожица не отцели, на приятелката ми й се размина на сантиметър.

Ауу това ме подсети. На един рожден ден на детето на кумувете (те са на една възраст с големия ми син) оставихме децата сами да си играят в хола, и понеже рожденния ден беше след великден, кумата беше оставила боядисаните яица да си хапнат. Та децата се бяха замеряли с яицата и с парчетата торта и след това бяха сложили отгоре възглавниците на гарнитурата за да не се виждат боклуците. Беше малък ад. Всичко беше затъпкано в персииския килим а възглавниците бяха целите на петна.

# 18
  • Мнения: 2 195
Цитат на: new*
ТОВА Е ИСТОРИЯТА НА МОЯ ЖИВОТ!!! smile3514
Плюс всякакви видове боклуци, намерени по земята... тъй като още е в процес на диво лазене и не ще да ходи като хората. Дръпнеш ли й нещо от ръцете, следва див вой+тръшкане, ритане във всички посоки и сълзи-река ooooh!. Незнам, дали е в такъв период, отминава ли това НЯКОГА, че луда станах, мисля за ритуално самоубийство вече, а нея като я гледам, гледам... па току ми минат разни деспотски мисли през главата smile3515  smile3508

Ама и мойто диване реве като му взема нещо от ръката дето си е наумил,4е трябва да стиска.Така се е нау4ил да пищи smile3515 Най ме е яд ,4е с обяснения не става.Говоря му като на голям 4овек,обяснявам,4е не се яде от коша...Гледа ме с тез големите о4и,мига на парцали и то4но след 5 минути пак е там Rolling Eyes В4ера ми го направи 5-6 пъти тоя номер Crazy Е то на стената да бях  говорила толкоз много щеше да ме разбере Tired

# 19
  • Мнения: 2 534
Цитат на: new*
Най ме е яд ,4е с обяснения не става.Говоря му като на голям 4овек,обяснявам,4е не се яде от коша...Гледа ме с тез големите о4и,мига на парцали и то4но след 5 минути пак е там Rolling Eyes В4ера ми го направи 5-6 пъти тоя номер Crazy Е то на стената да бях  говорила толкоз много щеше да ме разбере Tired


С кофата процедирах по следния начин .
Посяга - плеснах я през ръчичката леко .
Посяга втори път , но ме поглежда - отново я плесна .
Когато посегна за трети път и ме поглежда , видя , че я гледам лошо , явно предположи какво ще последва отново ,  и се отказа от кофата .
По същия начин процедирах и когато реши , че ще унищожи компютъра .

Това нещо с пляскането по ръчичката , съпроводено с `НЕ`, го използвам мнооооооого рядко и затова има ефект .
Определено и позволявам много неща (лапа пясък и камъчета,пълзи по градинките , вдига от земята всякакви боклуци ...) и затова , когато и забраня нещо някакси ме разбира и има ефект .

Общи условия

Активация на акаунт