Хайде да поговорим и за дънки :)

  • 27 784
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
На мен също най ми допадат дънки с ниска талия,прилепнали по тялото.Надолу може да са тесни или леко разкроени Grinning
Непременно трябва да са с джобчета отзад  Mr. Green
tanito81 ти ако почнеш да се снимаш с дънките които имаш и цяла тема няма да ни стигне да ги видим Crazy Laughing
Всичките са ти страхотни PeaceНа хубав човек всичко му стои перфектно Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 751
На мен също най ми допадат дънки с ниска талия,прилепнали по тялото.Надолу може да са тесни или леко разкроени Grinning
Непременно трябва да са с джобчета отзад  Mr. Green
tanito81 ти ако почнеш да се снимаш с дънките които имаш и цяла тема няма да ни стигне да ги видим Crazy Laughing
Всичките са ти страхотни PeaceНа хубав човек всичко му стои перфектно Heart Eyes
Мерсаж Добито Heart Eyes
Да не би да се познаваме. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 179
Показахме си обувките, чантите , очилата и какво ли още не . Нека да си покажем дънките ! А защо не и да поговорим за това , кой какви дънки харесва.. Аз харесвам дънки с ниска талия, тясни, такива, които подчертават извивките. Напоследък се заглеждам по светло сини, до сега носех предимно мастилено сини. Споделете вашите предпочитания  Grinning

                      

Този първият модел го имам и стои много добре. Иначе обичам горе да са по тялото, долу или прав модел или леко да се разкрояват (малко тип чарлзтон), но за съжаление трудно намирам. Ако някой знае къде има да свирка.  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 386
Ха, имам тези на втората снимка в началото на темата - Apple Bottom. Laughing
Обичам всякакви модели, дразнят ме скини-тата вече, дано по-скоро навлязат дънките тип гарсон в България..

# 19
  • Мнения: 1 505
Само за данки ли е темичката,не може ли и дънковата рокличка и едно друго данково да си покажа.Иначе обичам всякакви данки само не с висока талия.

# 20
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
На мен също най ми допадат дънки с ниска талия,прилепнали по тялото.Надолу може да са тесни или леко разкроени Grinning
Непременно трябва да са с джобчета отзад  Mr. Green
tanito81 ти ако почнеш да се снимаш с дънките които имаш и цяла тема няма да ни стигне да ги видим Crazy Laughing
Всичките са ти страхотни PeaceНа хубав човек всичко му стои перфектно Heart Eyes
Мерсаж Добито Heart Eyes
Да не би да се познаваме. Mr. Green

 Joy hahaha

# 21
  • Мнения: 751
Само за данки ли е темичката,не може ли и дънковата рокличка и едно друго данково да си покажа.Иначе обичам всякакви данки само не с висока талия.

Що да неможе пускай да гледаме. Peace
Мисля,че авторката на темата няма да има нищо напротив. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 936
прилепнали ,с ниска талия - изчистени , с камъни-но по семпли Peace ,харесвам също и прави модели.
напоследък предпочитам някои модели на Pepe jeans и Lee Cooper

този цвят е страхотен  Peace дънките които е показала every me,също ми допадат!

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 17:45 от kamelia77

# 23
  • Мнения: 1 505
Ами добре,пускам тогава.Скоро си ги купих,но все още на сам ги носила,но за сметка на това вече са намачкани,защото все още няма много слънце.От тук нататък.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210125&photo=23

# 24
  • Мнения: 3 622
Обичам дънки - широки, тесни, къси и дълги. Обичам и дънкени поли. Имам много различни модели и ги слагам според настроението  Peace

# 25
  • Мнения: 2 936
 
такъв тип също  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 885
Аз сигурно съм единствения човек на света, който не обича да носи дънки  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 4 752
Имам доста видове- и прави, и skiny; само широки и размънати нямам Simple Smile
В последно време нося най-вече тъмни дънки, харесвам изчистени модели, много тесни, някои ластични.
Повечето ми са подобни на тези:


Обичам и дънкови бермудки Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 312
На мен също най ми допадат дънки с ниска талия,прилепнали по тялото.Надолу може да са тесни или леко разкроени Grinning
Непременно трябва да са с джобчета отзад  Mr. Green
tanito81 ти ако почнеш да се снимаш с дънките които имаш и цяла тема няма да ни стигне да ги видим Crazy Laughing
Всичките са ти страхотни PeaceНа хубав човек всичко му стои перфектно Heart Eyes
Мерсаж Добито Heart Eyes
Да не би да се познаваме. Mr. Green
Хайде tanito81 искаме снимки Praynig

# 29
  • Мнения: 824
  
 Много обичам дънките като ежедневно облекло.Харесвам почти всякакви модели,само да са с ниска талия, добра кройка и от качествен памук.

Общи условия

Активация на акаунт