Тротоарните екземи

  • 2 393
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Цитат на: big mama
единия ден ме изстреляха на пожар, че Димана я боли корем Rolling Eyes , на нея разбира се, нищо и нямаше Grinning .


 Simple Smile Хитруша! Но по-добре така, отколкото инак!

# 16
  • Мнения: 4 244
Леле, изтръпнах докато четох
Изправи ми се косата от ужас
Как може да не те пуснат при детето да го държиш ти?
Аз ли не съм в час ама такова отношение -  #Crazy

Бързо се оправяйте и много гушкане!
Поздрави от цялата бойна тумба

# 17
  • Мнения: 1 533
Dеби, ами те казаха че може да останем, ако държим много, но по-добре и за нас и за тях да излезем, защото нямало да можем да я държим качествено и едва ли ще помогнем. Аз не спрях да рева, просто не виждам как щях да я натискам. Сестрата, която ни е позната, като излезе се беше разревала и тя,  отделно че беше оповръщана горката, смятай аз колко щях да съм им от полза.
Вече се пооправя видимо, кифлата ми козуначна Grinning , щом пръста си пробва да суче, значи на добре отиват нещата!  jumpuu

# 18
  • Мнения: 272
Направо ми се сви стомаха като четох за преживелиците на дъщеричката ти.Стискам палци да забравите всичко по-бързо и да зарастне раничката без да остане белег.
  action032

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Нищо няма да и има. Не помня, но аз от такава любов към един бордюр си има мъъъъничко белегче на горната устна. И кво като е там? Още по-хубава ще е твоята козуначена кифличка Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 390
Милото детенце! Cry
Ама защо са я шили без упойка!?? Shocked  #Shocked
Поне някакво пръскало (лидокаинче) да бяха използвали... #Puppy dog Cry  
Бързо възстановяване на мъничката.  love001

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
горката Яна Neutral Face много ми стана жал за нея....
как е сега? наистина защо са я шили така без нещо обезболяващо? Sad

# 22
  • Мнения: 3 861
Милото дете Cry
Ама ще се оправи, ще видиш Praynig
Само като си помисля, че с моят бяс и мен това ме чака, настръхвам. Ама дано да няма повче такива аварии Praynig

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ужас! Миличката Яна, какво е трябвало да преживее! А и вие с тати! Дано по-бързо заздравява устничката и да няма белег!
И аз не мога да проумея защо е трябвало без упойка да я шият?! Поне местна?!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Лелей! Сега прочетох за вашите патилански преживелици - милата душица, добре че ще забрави . Да се присъединя и аз към всеобщото гушкане и на мама и на Яна Hug и да ви пожелая по-малко срещи с пътната настилка.
 Моят мъж психически уж ме е подготвил - той е целият в рани, скъсани сухожилия, счупен зъб - всички велосипедни екстри, освен това алергичен към упойки и шит без такива и не пропуска да ми разкаже, един вид да знам какво може да видя, а на мен така ми се свива сърцето като дребко си удари нещо, недай боже кръв да текне - умирам направо и идва подсмърчащ да го целуна, за да му мине... уфф, разчуствах се нещо, пък съм на работа и не мога да го нагушкам... Sad

# 25
  • Мнения: X
Много съжалявам, че е трябвало да преживеете подобен ужас  #Puppy dog
Много неприятно, ама наистина защо без упаойка са я шили....милото дете.
Добре поне, че ще забрави, ама за вас ще си остане мноооого неприятен спомен. Много целувки и бързо възстановяване. Hug

# 26
  • Мнения: 4 244
Калина - кажи моля те 5 дена по късно как е хавата?
Добре ли се оправяте?
Как го преживява или вече го е забравила?

Последна редакция: нд, 22 май 2005, 19:03 от Дебеланата

# 27
  • Мнения: 2 567
Ох Калина сега прочинам темата и много ми стана кофти за детенцето ти.
Надявам се вече да е по добре. Тя е мъничка и бързо ще превъзмогне шока от болката и шева.
За белезите има вече много ефикасни неща в аптеките .Моята я мазах когато ютията и падна на лицето и няма никакъв белег. И по раните от операцията съм я мазала , но те като са по дълбоки и не се заличават  Sad

Аз също не проумявам , защо не са и сложили някаква местна упойка. Знам, че има такива неща за напръскване.

По добре е станало обаче , че не си искала да влезеш докато са я шили.
На моята майка се е наложило да ме държи докато мене така са ме шили на главата след едно намушкване на лейка и казва , че никога няма да забрави ужаса.

Целувки за малката Яна  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 533
Деби
нищо й няма вече Crazy След като се целуна асфалта муцунката й беше като сурова пържола, само един ден след това отокът вече беше спаднал, само конец стърчеше и охлузни ранички останаха, а сега - почти нищо Hug Дотук добре, да видим по-нататък животът какво ще й /ми/ сервира Praynig

Мамче, пропуснала съм момента, започнала си работа. Радвам се за теб и малко ти завиждам Heart Eyes

Летисия, косата ми настръхна от тази ютия ooooh! Майко мила, как да предвидя всичко newsm78

# 29
  • Мнения: 2 807
Изгониха ни с мъжа ми от манипулационната, две сестри са ми я натискали, докато я шие лекаря, какво е изтърпяло горкото без упойка, кръв ми капе от сърцето като си помисля. Повръщала чак от зор, с вода са я поливали, че се захласвала от рев. Отвън аз рева като магаре, на баща й пот се лееше от челото и сълзите му се търкаляха....

Ох, на мен чак ми прималя, докато ви четох... Cry

Как е детенце сега?
Дано е добре и забрави бързо какво му се е случило.
Дано!

Общи условия

Активация на акаунт