MAC cosmetics - къде в България???

  • 61 270
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
обожавам МАС, всичко ми е тяхно- пудра,фдт,гланцове ,сенки... аз си ги купувам от испания...за съжаление съм приполовила всички продукти и скоро трябва да си набавям нови,ще чакам повече инфо от всички тук.а относно курса за гримиране,някой знае ли къде провеждат(в чужбина) и колко струва ?

# 16
# 17
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Скоро ще има магазин на Мак в София, но немога да кажа точна дата  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 878
Ако има магазин ще е супер! Продуктите са им невероятни, сенки,моливи, но най-вече четките за нанасяне са върхът Peace

# 19
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
обожавам МАС, всичко ми е тяхно- пудра,фдт,гланцове ,сенки... аз си ги купувам от испания...за съжаление съм приполовила всички продукти и скоро трябва да си набавям нови,ще чакам повече инфо от всички тук.а относно курса за гримиране,някой знае ли къде провеждат(в чужбина) и колко струва ?
Ами питай когато си ги купува6.
освен това ако   ги улу4и6 на промоция 6те те гримират гратис, така 4е 6те може6 да си открадне6 някой и друг трик....
записването за курс става на 6тандовете на MAC в  El Corte Ingles
ако те инересува следва6тия път , като минавам  през  някой  техен 6танд , 6те попитам за цените....

# 20
  • Мнения: 101
Аз си поръчвам от ибея. Но засега само четки.

# 21
  • Мнения: 60
И аз много искам да си купя на MAC, но тъй като в България няма се отказах преди известно време  Sad Най-много съм вдигнала мерника на пигментите, досега не съм виждала в България и не знам какво точно представляват (ако някой каже ще съм благодарна  Hug), дано да се заинтересуват и други хора и да може да се поръча нещо евентуално!!!  Simple Smile
Здравейте момичета,първо да обясня за пигментите! Това е висококонцентрирана прахообразна пудра, която може да се нанася директно, но и като се увлажни! Особенно добре се нанася - прилепва и не се рони при нанасяне! Може да правите страхотни ефекти благодарение на това как я концентрирате и разнасяте! По принцип пигменти има във всички гримове, колкото по финни са те, толкова по качествен е грима! Специално тези на МÄC са толкова финни, че предупреждават след време могат да се сплъстят. Тоест изглежда че количеството намалява, но това не трябва да ви притеснява  - важно е общото тегло! Rolling Eyes
Така, ето и сайт с цените - http://www.maccosmetics.de/templates/products/products_landing.tmpl
ако някои има още въпроси, моля! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 60
Цитат
много евтини ми се виждат
в ягодката са  22$

Разликата идва може би от това че са от Америка, но като се поръчат от там след това се плаща мито. Докато ако се поръчат в EU не се заплаща такова!
 newsm78

# 23
  • Мнения: 2 414
Основната разлика е в грамажа. Peace
В сайта има страхотни неща,но не знам как точно стои въпроса с доставката.

# 24
  • Мнения: 60
Основната разлика е в грамажа. Peace
В сайта има страхотни неща,но не знам как точно стои въпроса с доставката.
Те не доставят! Това е официалната страница с цени, за покупка трябва да се отиде до магазина! Разлика в грамажа няма! Всички опаковки са еднакви, разбира се има малки и големи!Тебе какво точно те интересува, нещо като цвят или някаква информация за продукт?

# 25
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат
много евтини ми се виждат
в ягодката са  22$

Разликата идва може би от това че са от Америка, но като се поръчат от там след това се плаща мито. Докато ако се поръчат в EU не се заплаща такова!
 newsm78
4ето внимателно и не  вади цитата извън контекста, става6е въпрос за тези цени
http://starauctions.ecrater.com/category.php?cid=217890
в ягодката са били 22 $, а в магазина  MAC на са 24 евро

# 26
  • Мнения: 60
Цитат
много евтини ми се виждат
в ягодката са  22$

Разликата идва може би от това че са от Америка, но като се поръчат от там след това се плаща мито. Докато ако се поръчат в EU не се заплаща такова!
 newsm78
4ето внимателно и не  вади цитата извън контекста, става6е въпрос за тези цени
http://starauctions.ecrater.com/category.php?cid=217890
в ягодката са били 22 $, а в магазина  MAC на са 24 евро

Не отклонявам, само обяснявам че опаковките като грамаж са едни и същи! Аз съм бил само веднъж в Ягодка, но нямаше всички продукти! Можеби се дължи и на това! А който иска защо не си поръча тогава от там! Аз си ги купувам от магазина! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 386
И аз да разкажа за пигментите на М-A-C. Имам няколко, много добра инвестиция са. Преди време бях пуснала тема за пигментите тук, вижте в търсачката, имаше полезни неща в нея. Много са готини, иначе - смесват се практически с всичко, може дори в парфюм или душ гел, но не видам смисъл.. Доста различно стоят от стандартните брокати. Имам от големите опаковки (големи е смешна дума за тях, но все пак  Crazy) и са по $20.
Казват, че са практически вечни, защото свършват много бавно.

# 28
  • Мнения: 451
Зависи.Аз вече свърших една цяла Vanilla Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 885
Стиковете им са много готини. Все се каня да си поръчам от Ягодка.

И четки от ибей смятам да си взема. Всеки ги хвали.

Общи условия

Активация на акаунт