MAC cosmetics - къде в България???

  • 61 283
  • 143
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31 206
Точно на мой въпрос си отговаряла Mr. Green и наистина не разбрах и не запомних, ама както и да е. Wink

# 61
  • Мнения: 451
Имах предвид в тази тема.

# 62
  • Мнения: 31 206
Момичета, а за какво е този грим на MAC? Нещо не разбрах. За лице, за очи, за всичко.
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53190&goChar=M

НЕ е безопасно за около очи и устни, може да се използва само за руж или блясък,или да ги  смесиш с фдт(по-бледите цветове).
Иначе е малко старичко. От февруари-март 2006

Не знам как по друг начин да го напиша, за да го разбереш, заклевам се Rolling Eyes
Не е ''многофункционален продукт'', а е течен руж и блясък.
Не съм казвала, че  е ''вредно за устни'', няма да се гътнеш, ако ти попадне на устните.Потенциални  дразнители са боите, които се съдържат в тях - същото е и с някои пигменти.
Путин Mr. Green, ако не държиш да е от Строуберинета, мога да ти препоръчам ''многофункционални'' продукти. Wink
А на кого отговаряш в тази тема с моите цитати?

# 63
  • Мнения: 16
Ясно, това не е онова за което си мислех. Simple Smile В Ягодката някой път бая старички колекции пускат, чак почваш да се чудиш, какъв е този срок на годност непреходен като Перестройката.
Имах впечатления, че тази фирма имат ,мултифункционален стик, за това питах дали е нещо такова.
А там дето сте се изпокарали за линка, в момента го имо този продукт в Ягодка, че даже и е отскоро.

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 00:08 от Путин

# 64
  • Мнения: 3 835
Ще мине метлата ... както мен са ме измели  Sick
А се чудя защо темата не ми излиза в списъка  Thinking

Нали, Sofi!

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 23:59 от Стики

# 65
  • Мнения: 3 835
Солун всъщност не е много далече!  Thinking
Сигурни ли сте, че там има магазин, където продават продукти на МАК?

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 00:23 от Стики

# 66
  • Мнения: 16
На официалният сайт са дадени 3 адреса на магазини в Солун.
M·A·C
Tsimiski
53 Tsimiski Street
Thessaloniki 54623
+30 231 0260034 
 
Hondos Center
Thessaloniki
9 Venizelou & Saint Mina 13
Thessaloniki 564 24
+30 2310 256080 
 
Hondos Center
Pylea
84 Georgikis Sholis Avenue
Thessaloniki 570 01
+30 2310 806000 

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 10:41 от Путин

# 67
  • Мнения: 60
Кажете ми какво ви трябва от МÄC аз ще ви го намеря!

# 68
  • Мнения: 3 835
Благодарности и на двамата!   bouquet  bouquet

Ще се възползвам когато реша!  Grinning

# 69
  • Мнения: 60
Ето една от лимитираните палитри, тази страница я получих днес от М, това зелено е страхотно! Аз я имам почти същата, вместо кафявото използвам тъмно златно.
http://www.maccosmetics.de/templates/products/sp.tmpl?CATEGORY_I … DUCT_ID=PROD90957
http://www.maccosmetics.de/templates/collections/collection.tmpl … EGORY_ID=CAT13979

# 70
  • Мнения: 451
Жълто-зелено е, на живо е много повече жълто.

# 71
  • Мнения: 224
А дали е възможно да се направи обща поръчка от някъде, ако има достатъчно желаещи естествено?  Flutter И правят ли отстъпки за количества?  newsm78

# 72
  • Мнения: 1 417
А дали е възможно да се направи обща поръчка от някъде, ако има достатъчно желаещи естествено?  Flutter И правят ли отстъпки за количества?  newsm78
В София със сигурност се предлага, /не в официален магазин/ тъй като както някъде писах сестра ми се занимава с грим я търсиха няколко пъти да отиде да види какво  предлагат и на какви цени, но тя до края на следващата седмица е в чужбина, така че като се върне ще ви пусна инфо, ако не ви е много късно Wink

# 73
  • Мнения: 60
А дали е възможно да се направи обща поръчка от някъде, ако има достатъчно желаещи естествено?  Flutter И правят ли отстъпки за количества?  newsm78
Може да се направи обща поръчка, и в зависимост от това колко е голяма може да има и отстъпка!

# 74
  • Мнения: 2 414
А дали е възможно да се направи обща поръчка от някъде, ако има достатъчно желаещи естествено?  Flutter И правят ли отстъпки за количества?  newsm78
В София със сигурност се предлага, /не в официален магазин/ тъй като както някъде писах сестра ми се занимава с грим я търсиха няколко пъти да отиде да види какво  предлагат и на какви цени, но тя до края на следващата седмица е в чужбина, така че като се върне ще ви пусна инфо, ако не ви е много късно Wink
Ще чакам инфо. Hug

Общи условия

Активация на акаунт