Гоблени-20

  • 52 431
  • 494
  •   1
Отговори
# 465
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Готова съм, Flutter,
ако искате да проверявам нещо в ДМЦ-магазина сега е момента да ми кажете ,
защото точно в 12 ч.излизам.И отивам право там.
Иваничка,в 12 и 30 на цент.вход,ОК???

# 466
  • Мнения: 316
Готова съм, Flutter,
ако искате да проверявам нещо в ДМЦ-магазина сега е момента да ми кажете ,
защото точно в 12 ч.излизам.И отивам право там.
Иваничка,в 12 и 30 на цент.вход,ОК???

Провери моля те дали има тонирана панама и колко струва?

# 467
  • Мнения: 2 116
Провери моля те дали има тонирана панама и колко струва?

Може ли аз?  Laughing Има тонирана! 22лв метъра, ширина 1,40!  Hug

# 468
  • Варна
  • Мнения: 1 421
Хипатия, благодаря за предложението. В интерс на истината, докато не го снимах, не виждах дефект, но сега взема да ме дразни, като го знам и сигурно ще го преправя  Mr. Green

# 469
  • Мнения: 316
Провери моля те дали има тонирана панама и колко струва?

Може ли аз?  Laughing Има тонирана! 22лв метъра, ширина 1,40!  Hug
Здравче мерси много за бързия отговор. А може ли да попитам тонираната панама само един вид ли е или има различни тонове, както при другата?

# 470
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 233
понеже май аз съм "виновника" за тази среща пак ще пиша

плановете са:  пристигане в неделя вечер; изследвания и прегледи - понеделник; вторник ден за размисъл и  Party срещички  Hug сряда - бегом обратно  Wink
не съм сигурна дали точно така ще се развият нещата (все пак не зависят само от нас), но ще се опитам да държа връзка и в понеделник привечер да потвърдя
Донси, слънце златно - долитай  Crazy искам да те зърна
истината е, че искам да видя всички, но малко ме е страх да не ви подведа

# 471
  • София
  • Мнения: 788
Ванче, ето това изрових:
Ако си харесаш нещо, твое е!

Ами мерси, ама Ketri ме черпи днес едно ДМЦ, че и панамка - МЕРСИ, Ketri  Hug
Та ако бях допрочела, че няма да взема на метър, а ще ходи до магазина на ДМЦ - директно щях да  откажа да ми купува и да ползвам един метър от някое от твоите, ама като съм малко недоскиф и като надничам набързо и така става. То като се мъчиш да правиш по няколко неща на веднъж.......

# 472
  • Мнения: 496

Ами и аз точно затова си го взех. Миналата година в Гърция си направихме детенцето, а това ми прилича на гръцки остров и ми е едно сантиментално такова...
Ето до къде съм стигнала: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229420&photo=4

Ееее,ами то чудесно се получава smile3501 Моят днес пристигна,удивително бързо- в събота го поръчах и днес го взех от пощата Simple Smile Само с това 1:1 как ще се справя  newsm78 До сега само 1:4 и кръстчета съм шила newsm12 Благодаря ти,че показа снимката Hug

# 473
  • Плевен
  • Мнения: 858

Ееее,ами то чудесно се получава smile3501 Моят днес пристигна,удивително бързо- в събота го поръчах и днес го взех от пощата Simple Smile Само с това 1:1 как ще се справя  newsm78 До сега само 1:4 и кръстчета съм шила newsm12 Благодаря ти,че показа снимката Hug
Адашче, ами как си ги поръчваш, направо от сайта ли? Ами другите защо си ги зарязала, тези, които казваш, че стоят из шкафовете?
А пък аз само 1:1 съм шила и се шашкам ако чуя за 1:4. А то може би става да си купиш по-голяма панама и да си го шиеш 1:4, конците със сигурност ще ти стигнат, на мен винаги ми хартисват много. Пък и тези ги шия по 6 месеца, та представям си  1:4 колко време ще го боцкам  Rolling Eyes А пък за кръстчета не ща и да чуя, нещо не са ми на сърце.

# 474
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Goody, да не изплашиш девойките, че после мен няма да искат да видят.
Моята мома, аз и измъкнах става, всъщност тя сама де, но висеше на моята ръка. Като за капак беше цялата надраскана с флумастери. Тук на тези измествания им казват травма на бавачката.
Ето какво направих вчера
това и това
sissak, много ти е хубав битовият кът, искам и аз.
Една малка част от нещата ми са на стената, рамките са бая скъпи тук. А такива в който да наглася трудно се намират.
Тепърва ще става интересно, като ще трябва да закачам 25 балерини на стената. Къщата ни е огромна, ама стените са ограничени.

# 475
  • Мнения: 496
Адашче, ами как си ги поръчваш, направо от сайта ли? Ами другите защо си ги зарязала, тези, които казваш, че стоят из шкафовете?
А пък аз само 1:1 съм шила и се шашкам ако чуя за 1:4. А то може би става да си купиш по-голяма панама и да си го шиеш 1:4, конците със сигурност ще ти стигнат, на мен винаги ми хартисват много. Пък и тези ги шия по 6 месеца, та представям си  1:4 колко време ще го боцкам  Rolling Eyes А пък за кръстчета не ща и да чуя, нещо не са ми на сърце.
Да,от сайта-сега тече разпродажба и ми изпратиха e-mail,влязах да погледна и този веднага ме грабна Grinning Иначе аз шия по настроение и затова имам 6 започнати и нищо готово  Embarassed Embarassed Embarassed Впрочем последния,който завърших,толкова ми харесва,че всичко друго ми изглежда някак....безлично Close То се е видяло,че и този ще го започна,пък докъдето го докарам  newsm53 Сега се любувам на картинката yes и се чудя,защо не може някак се за една нощ да го избоцкам  smile3514

# 476
  • Мнения: 200
Почти съм на финала с африканката и смятам да започвам девойката на Вервако знам, че много от Вас я  шиха и моля за схемичка и  ключ  за да мога да я събера до другата седмица

# 477
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Почти съм на финала с африканката и смятам да започвам девойката на Вервако знам, че много от Вас я  шиха и моля за схемичка и  ключ  за да мога да я събера до другата седмица

Ето тука я има,но аз лично я ших с друг ключ,ама не помня как беше.
Като се присетя ще пиша.Но може и с тоя да стане по хубава.Ти ще си решиш. Hug

http://picasaweb.google.com/erika636/75117

# 478
  • Мнения: 2 116
 Кате по-бърза си!  Laughing

# 479
  • Мнения: 200
 Hug  :bouquet:ketri, а разхода на конците дали си записа?

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 18:59 от anonimka

Общи условия

Активация на акаунт