БУРГАСката дружина дами на отчетен сбор ви кани - 49

  • 10 042
  • 300
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 577
ок, спокойна съм, че го намерихте това Кенгуру
организацията е нямам думи   ooooh!

Хайде УСПЕХ на всички  Peace

# 226
  • Мнения: 1 111
 Момичето, което обеща да пита за места още не ми се е обадила, така че не знам какво е станало.Мама Jijina, питай и ти твоя познат, ако успееш ще откажа Елита.

# 227
  • Мнения: 1 813
Ето ме и мен.  Simple Smile

Ама другите нещо ги няма, в трескава подготовка за довечера са май....  Laughing

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 225
Готово! Запазени са 10 места в Рокси /толкова ми каза Amelia/ на името на Камелия. Ако решите нещо друго, пишете, за да реагирам навреме.  Peace

# 229
  • Мнения: 179
Моми4ета много весело да си изкарате дове4ера,а после 6те показвате снимки.Много ми се идва ама с трима болни в къ6ти,немога и да си го помисля.

# 230
  • Мнения: 13
и аз да се включа,макар и късно.Парво Честита Първа Пролет на всички  bouquet много усмивки и весело изкарване на всички довечера.Мойте ги хвана вируса с повращането и естествено си оставам у дома.Да се надявам,че поне на една сбирка ще сам на линия Laughing

# 231
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
сега се прибирам баси разходката.отивам до 00 че ще пусна
в колко часа бе женички

# 232
  • Мнения: 1 813
сега се прибирам баси разходката.отивам до 00 че ще пусна
в колко часа бе женички

На първа страница пише  в 19:00  Simple Smile

# 233
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
аз в 6 и 30 имам рейс спира на свободниа в 7 ще е там ако някой иска да се срещнем и после заедно надолу

# 234
  • Мнения: 1 111
 Ммм, преди малко е миналото момичето да каже, че е запазила 10 места на един от баровете в Елит.Мноо гадно, защото не можах да се видя с нея и да и кажа, че не щем. Thinking

# 235
  • Мнения: 1 111
Гледам, че и мама Jijina e tuk, казвайте.Аз мисля, че в Елит ще е по-добре, поне е по-голяма.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 225
Остава ли за Рокси?

# 237
  • Мнения: 1 111
Писах ти на лични.Аз няма как да се обадя до Елит, ако ти можеш да свържеш с твоя познат...  bouquetАко не ще измисля нещо.  bouquet

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Аз отпадам за довечера че Ивчо вдигна висока Т и ще бягам по доФтори  Sad

Снежи ако не мога да мина да ти го оставя довечера ще измислим нещо за утре  Peace

# 239
  • Мнения: 1 111
 Да знаете в Елит сме.Мама Jijina ще я черпя! Wink

Общи условия

Активация на акаунт