БУРГАСката дружина дами на отчетен сбор ви кани - 49

  • 9 875
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 675
Райне, Свра4е като застанеш с лице към църквата, от дясната страна на ъгъла се намира. По-надолу има магазинче за цветя, а по-нагоре будка за вестници и дребни нещица.

Свра4е, защо Цветница, да не си именничка?

# 31
  • Мнения: 687
Райна, ако се ориентираш по карти - ето тук се намира.
Ако застанеш пред църквата с гръб към нея, заведението се пада от ляво. На тротоара между църквата и търговския център.
Дано да си разбрала след толкова обяснения Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 577
svra4eto , напреднахме с уискито и вече сме на поздравите, а......играта загрубя
ей сега и аз си наливам нещо, че дават Бербатов и все едно съм сама, мъж ми е на терена

Рени, от страната на търговския център ли там какво се води , има да някакви дребни павилиончета и след това е пицарията, следват кооперациите на уличката, която излиза на етнографския музей

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 145
Запис

# 34
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Мерси, Ками   bouquetНета ми е отвратителен тази вечер и зарежда супер бавно, не съм прочела.А докато ми зареди да публикува отговора още няколко човека са ми отговорили  Embarassed
bissera, Wild Child, мерси много  bouquet
Май се сетих кое е.Там обикновено пийваме кафе когато сме на сватба  Wink

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 22:49 от Райна

# 35
  • Мнения: 598
Бравооооооо

...и кючеклийки има дажииии  Joy

# 36
  • Мнения: 2 577
аз сега се сещам пак за диското след това
някой свърза ли се със Студио 54?

Рени, ти скоро ходила ли си на Рокси? Аз от сто години не съм ходила там, бях го забравила даже това заведение...ама нямам нищо против да пробваме
Някой с пресни отзиви newsm78

Ах'Не - я вкарай данна  Laughing

# 37
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ми не съм ходила на Рокси от 2 години  EmbarassedМаги ходи съвсем скоро и каза, че е добре, но нали на Студио 54 ще ходим? newsm78Оф аз имам чувството че пиша в друга тема, уж всичко чета пък доста съм изпуснала  Embarassed

# 38
  • Мнения: 687
То хубаво ще ходим на Студио 54, ама някой случайно да е направил резервация Laughing
Рокси не е ли много малко, ако не се лъжа има около 60-70 места. Представям си какво ще е в събота, ако отидем без резервация ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 577
Е, разбира се че с резервация трябва да се отиде  Peace доста сме

ама доколкото ми са спомените, никой не вдигаше телефоните и нямаме все още запазени места на Студиото  newsm78
затова питам за Роксито, че май там ще ни е по-лесно с резервацията  Rolling Eyes
пък за друго не се сещам засега

# 40
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
  Blush мнооо се напих
и тва със снега беше щото съм много зла проклета и така -ама това е според моа убавец.Иначе съм просто неговата златна рибка ама то неще да го проумее. Mr. Green
А мен защо ме няма в списъка ще дойда но за бира че нещо тази ръкия ми влиае зле  Tired

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 225
Добро утро на всички! Виждам, че обсъждате посещение на диско и спрягате Рокси като вариант. Аз познавам собственика и мога да ви помогна по въпроса за резервацията. Ако има нужда, само свиркайте.  Peace

# 42
  • Мнения: 13
Amelia,новаци приемате ли на вашата сбирка?

# 43
  • Мнения: 995
Честита първа пролет  bouquet

Като гледам какво е времето, направо не знам как ми се побра в устата тази честитка Confused

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Дафи приемаме разбира се  Hug

Катка, в клавиатурата, мила, то в устата напира честита ви зима отново  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт