Лунна диета-21.03-20:39ч.

  • 4 659
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 422
Мерси за отговора,ами ще почна утре в 20:39 тогава започва пьлтолунието и да пия само сокове,чайове с мед и вода.Ами ако не издьржа и много ми се прияде..с какво мога да зальжа глада??

# 31
  • Мнения: 1 655
Браво за оформянето на темата  bouquet
Аз отново съм с вас. Вече се заредих с плодове за фреш. Дори мъжо е решил този път да я прави заедно с мен. Успех на всички.
Аз винаги я почвам от сутринта независимо в колко часа започва фазата

# 32
  • Мнения: 5 001
Мерси за отговора,ами ще почна утре в 20:39 тогава започва пьлтолунието и да пия само сокове,чайове с мед и вода.Ами ако не издьржа и много ми се прияде..с какво мога да зальжа глада??
Ако много ти пригладнее хапни някое плодче и пийни чай.Това помага когато ти прималее....

# 33
  • Мнения: 49
И аз съм готова утре за качване на луната

Хайде да си мернем талийките  и килцата  и след това на 22.03  пак та да има радост за душата и очите .

Успех на всички лунички.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Хайде и аз да се запиша.ще сеопитам да издържа само на течности-чайче и вода с лимонче.Успех на всички лунатички.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Запис и от мен.Имам опит и съм доволна ще докладвам още в неделя сутринта.Успех на всички:)

# 36
  • Мнения: 4
Запис, ще пробвам 2 дни, неделя ми е трудно да карам без храна.  Успех на всички.

# 37
  • Мнения: 76
JEZIRA i JESSIF
mersi mnogo Hug

# 38
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и от мен запис, един ден само!

# 39
  • Мнения: 41
Здравейте лунички....лунатички....и т.н.Незнам защо при мен последният свален кг.се върна отново,но няма да се откажа от диетката.Винаги съм имала успех с нея.Така че,запис и от мен и успех на всички  newsm10

# 40
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен! Wink
И аз се записвам  Simple Smile Предните диетки ги преминах успешно, но тази е най важната ,на пълнолуние когато луната започва да намалява.Ще се пробвам да изкарам и 2-та дена/съб. и нед./ Flutter
Успех на всички желая ! Peace Peace

# 41
  • Мнения: 123
 Heart EyesЗдравейте!
И аз се нареждам.Много я обичам тази диетка и я спазвам като мога.Вярно е,че има ефект Grinning
Очертава ми се купон довечера  Rolling Eyes.Но съм решила да съм само на течности...Тоооо и алкохола е течност нали  newsm78....LaughingХа-ха-ха-най-много да се търкалям по някое време  hahaha  Joy  Laughing

# 42
  • Мнения: 276
Аз ще се въздържа този път, защото съм болна. Confused

# 43
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
привет на всички лунатички.........аз от години я спазвам и съм доволна от резултата , просто като се падне събота и неделя е много трудно щото, обикновенно това са ми дните за готвене и е малко трудно за устискване.обаче трябва повече инат

# 44
  • Мнения: 526
Здравейте  Hug Включвам се и аз. Само едно притеснение имам-аз без 2-3 кафенца (пия го чисто) не мога, кръвното ми е ниско. Това дали ще развали ефекта?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт