Лунна диета-21.03-20:39ч.

  • 4 672
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 278
И аз малко се поизложих тоя път. Мислех да ям чак утре, обаче последното ми ядене беше вчера в 15 и реших да не рискувам да ми стане нещо лошо и ей ся хапнах малко постна мусака. Утре ще се тегля....надявам се на добри резултати ама да видим. Simple Smile Браво на всички, които имат минуси! Лека нощ от мен и до следващото лунуване....

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Добро утро:)Аз съм отличничка нямах търпение да стана и да се притегля,та съм -1.5 и съм мнооооого доволна.Вчера пих само чай и вода а снощи ударих един голям фреш.Днес заминавам на почивка и се надявам там също да позаслабна.Успешен ден на всички:)

# 92
  • Мнения: 3 423
Какво показват кантарите момичета Hug
Аз съм -2.5 кг Simple Smile
Не го спазвам този списък от първа страница а си пия фрешове,когато си поискам.Изобщо не се чувствам гладна и мисля и днес да го продължа Simple Smile
Явно наистина има ефект Лунната Peace,кога е следващата дата Hug

# 93
  • Мнения: 1 058
Честито на всички свалили.
И аз не спазвам диетата точно от списъка.  Първия ден , когато много прегладнеех хапвах кисело мляко 0.1%.
Дано сега успеем да задържим. Все пак това е най-важното.

# 94
  • Мнения: 18
Здравейте момичета
аз чета форума и правя тази диета от февруари, но досега не съм се престрашавала да си направя профил и да пиша  Embarassed
при мен тази диета действа и свалям всеки път по около 1,5, но проблема е че до следващата фаза някакси успявам да ги кача отново  Rolling Eyes
решила съм да не се отказвам, най-малкото защото организма се прочиства
успех на всички в задържането на свалените килограми
целувки  Hug

# 95
  • Мнения: 422
ООоо аз днеска продьлжавам с 3-тия ден от диетата от пьрвата страница..нямам кантар Rolling Eyes но трява да сьм свалила 1-2 кг Laughing

# 96
  • Мнения: 3 537
Аз също продължавам, даже мисля цялата седмица да я изкарам повече на вода, сок ,плод и зеленчук Party

# 97
  • Мнения: 278
Аз ли съм единствената която тоя път не само че не е на минус ами и 500 гр отгоре съм. Не мога да си обясня на какво се дължи.Ако на някой му се е случвало такова нещо да сподели и да ми обясни защо е така,че главата ми не го побира! До сега винаги съм сваляла с лунната диета. Тоя път също я спазвах нищо не ядох, само се наливах и сега какво....чисто разочарование...но се надявам след 1-2 дни да има по-драстична промяна, продължавам със страхотната.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 057
Аз този път съм -0.600 кг. Пак е нещо.
InDreams, това качване да не се дължи на МЦ??? Друго не се сещам  newsm78

# 99
  • Мнения: 6 958
- 1 килце някъде от мен  Peace

# 100
  • Мнения: 168
И при мен се отчете -1кг. Аз съм доволна! Поздрави на всички с минусчета, а на тези без - не се притеснявайте, другият път ще има  Wink

# 101
  • Мнения: 422
Според лунния календар през тези 2 седмици,в който луната намалява е задьлжително да се правят диети,защото тогава по-бьрзо се свалят кг,а и не се лепят мазнинките...можело даже и само на вода Rolling Eyes.. и аз се чуда да издьржа ли така тези 2 седмици..на плодове и на вода.. Whistling и на супички ез хляб..засега се чувствам прекрасно.. Laughing

# 102
  • Мнения: 1 149
Момичета,да ви се похваля:издържаааааааааааах,за пръв път.Сега съм на салатки,сокчета и водичка.Нямам кантар,но предполагам ще има ефект.
Благодаря ви,че ви има Hug

# 103
  • Мнения: 5 001
Да се отчета и аз....Свалих пак 1 кг.....Май на зацикляне ми мирише,щот не свалям по повече както преди,ама и на това съм доволна....

# 104
  • Мнения: 176
и аз да се отчета -500 грама Peace

Общи условия

Активация на акаунт