Шокирана съм от некоректността на една фирма

  • 13 107
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Само не разбрах името на фирмата - тайна ли е?
Аз също съм на вълна поръчване на кухненски мебели и присто искам да знам кой са нтия хубавци за да не стъпя там #2gunfire

# 16
  • Мнения: 4 428
И според мен името на такава фирма не трябва да се пази в тайна  #Cussing out Дори да се разберете и да ти подновят вратичките, трябва да се знае, че с тази фирма трябва да се внимава!  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 2 211
Казвай коя е фирмата или пиши на ЛС, ако имаш някакви съображения да мълчиш?

# 18
  • Мнения: 2 957
И аз се записвам, защото съм на такава вълна

# 19
  • На село
  • Мнения: 873
Момичета, да се смея ли да се ядосвам ли - не знам...
Ето какво стана - отивам днес на обяд в производствента им база в покрайнините на София, защото в момента правят ремонт на офиса си. 33 км до там и обратно, да не говорим, че не съм ходила днес на работа. Засичам на вратата група хора,  между които и дизайнерката, която ми изчерта кухнята, усмихната както винаги. Казвам директно какъв е проблема, следва лошо изиграно учудване и неуспешен опит на един от колегите й да се свърже с някого по телефона, който бил отговорен за изпълнението на поръчките в цеха, естествено много в страни от нас, така че да не се чува. Отидоха всички на обяд, за където бяха тръгнали, аз предпочетох да ги изчакам в колата. След 1/2 час идват отново всички и започват да ми се извиняват за "недоразумението", казват, че ще сменят вратичките до 3 седмици. Предложението да оставят старите вратички и да ми направят рекалкулация на сумата идва от моя страна - вратичките изглеждат добре все пак, да спестим и техния труд, и моите нерви и отсъствия от работа. Съгласяват се веднага, ще ми се обадят днес, за да ми кажат каква отстъпка ще ми направят. Току-що ми се обадиха и знаете ли каква отстъпка ми предложиха - 200 лева!!! , толкова била разликата м/у МДФ-а и ПДЧ-то. Ще припадна от смях - 200 лева не могат да ми покрият дори надниците за дните, в които съм отсъствала от работа и тепърва ще отсъствам, да не говорим за нервите да се разправям с немотивираните им монтажисти, които непрекъснато спореха с мен като изисквах само това, което си е в реда на нещата.
Естествено отказах и сега ще чакам вратички от МДФ!

На най-нетърпеливите съм писала на лични. Искам само да приключа одисеята и взаимоотношенията си с тази фирма и ще ви напиша кои са.

# 20
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ужас. Twisted Evil
Много скъпа тази кухня бе.Колко метра е?
Аз моята я поръчах от фурнирован МДФ и излезе 3000лв Tired

Тия са голями нещастници.Какви 200лв?
Разликата е поне 40% м/у ПДЧ и МДФ .

# 21
  • София
  • Мнения: 2 952
Да си призная, аз не вярвах, че може нещо толкова некоректно да ти сервират.
Съжалявам, че ще трябва отново да чакаш и да си имаш вземане-даване с тях. Дано крайният резултат ти хареса.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 088
Ами ... и аз да ти пожелая щастлива развръзка на тази неприятна история, да получиш хубави вратички и да забравиш разправиите!

# 23
  • Мнения: 337
Майка ми имаше същия проблем с нейната кухня, обаче не им плати останалите пари, дакото не направят всичко така както го е поръчала. Ами не дойдоха повече и те се оправиха сами. Много неприятно наистина, но нейната сума беше значително по-малка. Не ги оставяй тези и си търси правата, може и други да пострадат, а те разчитат на това, че на хората не им се разправя.
Успех Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 2 437
Маринова, пожелавам ти да получиш това, за което си платила.

Но, извинявай, не се сдържам да напиша, че това твоето е някаква странност...търсиш съчуствие от форума, но не даваш информация на много други майки, които в същите тези дни може да ги лъжат от същата фирма.
Не е коректно.

Лично мен не ме интересува, но имам приятелки, които в момента правят кухни, мебели по поръчка и ако ти си написала името на фирмата, а аз съм го чула от тях, то бих могла да предупредя много хора. А темите четат стотици жени, не само аз.

Направо трябваше да напишеш темата след като всичко приключи.

# 25
  • Мнения: 2 211
Сигурно изчаква да приключи взаимоотношенията си с тях и тогава ще съобщи, коя е въпросната фирма. И аз бих постъпила така, форумът е много популярен и всички го четат.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 983
Да, трябва да се знае кои са тези мошенници за да не се "опарят" и други!
Учудвам се, че дори и дизайнерката е в комбина с ПДЧ мафията  Shocked

# 27
  • Мнения: 2 211
Да, трябва да се знае кои са тези мошенници за да не се "опарят" и други!
Учудвам се, че дори и дизайнерката е в комбина с ПДЧ мафията  Shocked

Явно делкат.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 983
Да, трябва да се знае кои са тези мошенници за да не се "опарят" и други!
Учудвам се, че дори и дизайнерката е в комбина с ПДЧ мафията  Shocked

Явно делкат.

100%, но фактически тя няма допир с производството и дет' се вика може и да не разбере от какъв материал е направена поръчката.

# 29
  • Мнения: 55
Маринова дано всичко да приключи благоприятно за вас.Моята кухня също е от лак  и понеже не живеем все още там веднага изпратих мъжът ми да погледне вратичките.Оказа се това за което сме си платили.Имам предположения коя може да е фирмата защото ние също имахме проблеми но от друго естество.

Общи условия

Активация на акаунт