Bibbity Bobbity Boom! - 50-та US тема

  • 13 104
  • 318
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 091
Имам още за довършване ( тази вечер трябва да поставя една поличка на едната стена + да видя дали картините дето правих са изсъхнали и да ги сложа), ама в общи линии това е. Честно казано не се занимавах да оправям цветовете, защото много работа имам в момента, идеята се вижда, само да кажа, че цвета е млечно лилав, не е такова отровно, каквото излиза на снимките и е по-скоро топъл цвят. За съжаление промените, които направихме са козметични, но друг път повече. А, да спомена, че всички стени са еднакъв цвят, шкафа е същия, кърпите са една идея по-светли, но са същия цвят, а това висящото с морските звезди въобще не е лъскаво и златно както изглежда на снимките, може би защото е близо до лампата и така изглежда.  newsm78
http://good-times.webshots.com/album/562736388PkIcYd?start=12

# 76
  • Мнения: 1 593
ауу, засрамихте ме  Embarassed - бЛАгодАря за комплиментите, ще взема да свикна...

МрсГ, много мерси за съветите, имат значение за мене  Hug
Вчера направих една фотосесия на Ноли, от която имаше ужасно сладки кадри, и 95% Се оказаха с неточен фокус... много се разочаровах. Печалившата снимка също е така, но на по-малкия размер не се вижда... пък и нещо не ми идват свежи идеи за пози и за капак в другата тема пускат хубава снимка след хубава снимка и така се депресирах, че не вървят нещата... но хайде стига с моите снимки, затова се записах във фото подфорума, че да досаждам на правилните хора  Crazy

Тандури, мисля, че мога да си представя реалният цвят - наситеността идва от светкавицата. Тази баня е още по-хубава от зелената!!!

Фея, все забравям да ти кажа, че много ми хареса свежото заглавие, което си ни подбрала  Heart Eyes  bouquet

Биз, онзи коментар с "побутването" на "заспалата тема" -  Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 7 091
Тандури, мисля, че мога да си представя реалният цвят - наситеността идва от светкавицата. Тази баня е още по-хубава от зелената!!!

Мерси Wink
Сподели моля те къде можем да ти видим нещата от конкурса? Simple Smile Снимките на Ноли са върха между другото Simple Smile И аз искам такива обувки като го гледам  Laughing

# 78
  • Мнения: 810
Go, Jenna, Go  Laughing newsm44 Браво! Супер снимка на Ноли!  Heart Eyes

Благодаря ви за съветите за работата  Hug Аз вече имам теория, че детето има нужда от майката, докато тя не усети обратното / Laughing/ и това важи за всички "измислени" от обществото "правила". Верно, Иван няма да е на 2 месеца както на повечето от вас децата, но мойта работа...и да не се върна все тая. Не съм задължена, правя го по мое желание и не заради парите, а за да съм навън.. Болестите определено ме притесняват, но в крайна сметка винаги мога да реша да напусна. Въпросът е, че не искам да изглеждам unreliable и да започна и после да си тръгна като ми скимне. След малко отивам в офиса да говорим  Confused / а аз още за ясли не съм гледала  Embarassed./

Тандури, и аз само с Фотошоп мога да те посъветвам.. Банята ви изглежда много по-добре от преди  Peace Добра работа сте свършили! Ако сложиш още кърпи в цвета на акесоарите /сламения цвят/ си мисля че ще се получи завършено.

Закъснявааам

# 79
  • Мнения: 940
Джена...браО бе,нашата конкурси печели а ние сме зели да се притесняваме че не се получавали снимките.......Шегувам се  Wink,разбирам те за какво иде реч.Хубаво око имаш ,браво на тебе -дерзай!Аз също се мотам по фотографски форуми....другаде ин нета но ...да ти кажа не ме депресират хубавите снимки на другите...точно обратното...вдъхновяват ме и ме амбицират. Wink
 

Тандури...хубава лила си избрала ,наистина с предишните тапети се е губила банята .
Фея...браво за лайфстайла и ние се придържаме към подобен режим, "аут" на диетите smile3513

# 80
  • Мнения: 1 147
Иве, чуден аватар, върнахме се в детските години.

Индиана, правилно си спомняш, много са ларж у Калифонията, цели 12 седмици ти дават джоб секюрити за бондинг... Ти кога ще се връщаш обратно на работа, какви са плановете?

Аталанта, хич не го виждам твоето детенце като генг мембър .. чак се разсмях като прочетох Как Мони бял някой си, едва ли на теб ти е смешно обаче.

Джена, чуден аватар на Ноли. Честита ти награда.



Девойки, много добре, че ме разкандардисахте да боядисвам яйцата, и аз с вас след месец чак...

# 81
  • Мнения: 1 147
Hear Again?


Бистре, взе ли визата?

# 82
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Пумпалче, съжалявам, че не казах по-рано - благодаря за мнението за апаратите! Гледам засега, ще си кажа, като реша нещо.

Джена, страхотна снимка, наистина.

Ние с Дани пак се разсополивихме. Пропада ни ходенето до НЙ и срещата с Рада-хубавица.  Sad

# 83
  • Мнения: 7 091
На този режим + всякакви други комбинации от високопротеинови храни (пилешки/пуешки гърди, белтък, риба) с пресни или готвени зеленчуци, плодове, много вода и 30 мин упражнения 3 пъти седмично свалям по един размер на дрехите на месец. В определен момент, когато се достигне мин. ниво на телесна мазнина, свалянето на килограми спира. Тогава е постигната оптималната физическа форма. Ето типа, от когото научих за този метод на хранене.

Фея, само да по питам, че аз може би нещо съм пропуснала, този шейк колко пъти на ден го пиеш + заместваш ли ядене с него или го пиеш заедно с него? Аз погледнах на сайта на човечеца, ама не видях някаква схема ( малко отгоре отгоре погледнах, може и да съм го пропуснала)?
Аз питам, щото имам килца и аз, а пък не ми понасят диетите. Има ли значение упражненията какви ще са? newsm78

Пумпал, мерси за съвета за кърпите, аз исках да сложа и поличките и тогава да реша кое къде и дали има нужда от още, защото се притеснявам да не го претрупам. Хич не съм почитател на "златното", а тази душкабина и крановете направо ми вадят очите, ама така решили предните собственици, сега няма възможност да ги махаме, та към това трябваше да се придържам.

Вики  Hug Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 940
забравих да кажа-купихме си от тези портативните GPS (дето стават и за кола и  да си го носиш по улиците)...паднах днес като Дан ми го включи и девойката ми заговори на БГ Laughing.Не знаех че ги правят и с БГ опция.А другото което ме накара да се опуля също е че може да ти говори на Американски английски или на Бритиш английски  Laughing.Паднах просто!

Мрс Г... на днешно време фотографията и фотошоп са като еднояйчни близнаци,не мож ги дели-не мислиш ли?!Скот го харесвам щото пише лесно четимо и забавно  -вкарва и от фотографията и от фотошоп.Не се уча от него а както казваш от проба но съм се "светнала " за много неща благодарение на него.А ти стига скътава София,слагай я на автарчето по често. Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 257
забравих да кажа-купихме си от тези портативните GPS ..................

... на днешно време фотографията и фотошоп са като еднояйчни близнаци,не мож ги дели-не мислиш ли?!

Сега сигурно ще ме оплюят всички фотографки тук, но аз съм върл противник на Фотошопа, освен ако не става дума за професионална работа, като каталози, списания и снимки на великите в областта. Твърдо съм за point & shoot, ако става дума за аматьор. Тогава си личи кой има око, усет и хубава камера. Иначе е много лесно да се замаже положението с прoграмки. Дори и за великите си мисля, че биха били наистина велики, ако не пипваха тук и там, незабележимо дори, с Фотошопа. За мен фотографията е изкуство, точно такова каквото е и изобразителното - нима художниците са си помагали с прoграми, създавайки шедьоврите си? Тук нагазваме в дълбоките води на спора - ''да или не на Фотошопа'' - от типа на ''да или не на кърменето'', ''секцио или нормално'' - затова - набързо приключвам въпроса, ма някак си ме напиняше да се изкажа, пък. Blush Ако на някой му идва да ме убеди в противното - моля, нямам нищо против да бъда просветена и осветлена по въпроса, съвсем сериозно! И не става дума за снимките по подписи и аватари тука, аз виждам усилията и напредъка на всички; става въпрос за ФОТОГРАФИЯТА като такава и фотошопа....

Най-обичам да се бъзикам с GPSa и да криввам от пътя, за да видя как ще се оправи точно. Mr. Green

И да отговоря на блажка, че и на миз - за мен тукашната религия е joke - period. Отвращава ме, не я уважавам, не проявявам дори политическа коректност. Просто избягвам дори и намек за разговор/възклицания/емоции по въпроса. Няма такава тема. Проблеми с местните, съответно, нямам. Сталинистки подхождам. Ще видим покрай сина ми какви ще ги къдря, обаче....

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 05:17 от Джи

# 86
  • Мнения: 940
Джи... фотошоп не е някакво чудо,ако не направиш хубава снимка нищо не може да помогне  Peace.То ако беше така никой нямаше да се занимава с лещи и апарати.  Wink А иначе фотошоп си едно абсолютно различно от фотографията изкуство,не означава че като го имаш и си цар.Много е сложно и също трябва да имаш талант,око и усет за да можеш да работиш с него. Peace (няма да те плюеме бе..недей така Laughing)
 


 

# 87
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Блажка е напълно разкрита - в готварската книга в готварския подфорум е увековечена нейна тема с рецепта за морковен кейк.  Grinning

# 88
  • Мнения: 2 257
Джи... фотошоп не е някакво чудо,ако не направиш хубава снимка нищо не може да помогне  Peace.То ако беше така никой нямаше да се занимава с лещи и апарати.  Wink А иначе фотошоп си едно абсолютно различно от фотографията изкуство,не означава че като го имаш и си цар.Много е сложно и също трябва да имаш талант,око и усет за да можеш да работиш с него. Peace (няма да те плюеме бе..недей така Laughing)

Добре, а не стават ли малко пресилени и изкуствени снимките, пипнати с фотошоп? Мерси, че ми отговаряш, оценявам го! Simple Smile (ша ни бият за чат, ако продължим темата, май Embarassed)

Блажка е напълно разкрита - в готварската книга в готварския подфорум е увековечена нейна тема с рецепта за морковен кейк.  Grinning
Еее, как разкрита бе, аз я знам и с морковената торта, че и с бисквитената даже, както и със супата от броколи на Панера бред. Twisted Evil

# 89
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ааа-ха-хаааа и за супата от броколи се сетих, да.  Laughing

Ох, лигаво ми е. Имам гърлобол, а защо не си лягам?

Днес ни връчиха в детската градина ръчно нарисуван портрет на Дани, изнудвачи такива, кой няма да си го купи. Ядосах им се първоначално, но сега го гледам как ми се усмихва от над камината и ми става мило. Колко ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт