Силен запек - моля за съвет!

  • 8 107
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 434
Круши Simple Smile
Старите хора казват : Яж круши, пий вода и.....  smile3556

А бе и аз така си мислех ама докато бях бременна съм изяла тонове круши с вода и не ще и не ще. То не пречи да се пробва де. На мен като родих парафина много ми помогна.. Адски гаден е на вкус обаче и незнам детенцето как ще го накарат да го пие.

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Мляко с овесени ядки и мед - ако детето й яде такова нещо.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Задължително на лекар. Детето на моя позната - на 3,5 години от такъв запек стигна до Пирогов. Там лекарите почти са набили майката защо не го е завела по-рано.

# 18
  • Мнения: 506
Активия Peace

# 19
  • Мнения: 1 085
Сини сливи много помагат.Да и вземе пюренце от сини сливи и няма да остане разочарована  Peace

# 20
  • Мнения: 1 032
Мляко с овесени ядки и мед - ако детето й яде такова нещо.

Това е страхотна комбинация при запек, но ако не си пада по овесените ядки и само топло прясно мляко с мед е добре. Топла водичка с мед на гладно също помага. Доматите разхлабват, особено на салата, когато са овкусени с олио или зехтин. Сините сливи под всякаква форма- на пюре или сок. Мандарини, портокали и киви (още повече че детето е боледувало и определено ще има нужда от витамини). Супички и по- течна храна и да е топла( защото например мойта дъщеря не яде топли храни). Много движение за детето също ще помогне и ако 10 дена не е акало ходенето до болницата е задължително. Определено трябва да мине на някаква диета детето докато се оправи.

# 21
  • Мнения: 502
Дуфалак помага и е безвреден.По 5 мл няколко дни подред,прочетох в посочената тема,че може една седмица да се дава.Дъщеря ми има същия проблем и лекарката изписа Дуфалак,пихме го 5 дни и сега е добре! Peace

Общи условия

Активация на акаунт