"Защити ме"

  • 5 007
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 367
От следващата седмица ще разчитам на вас да ми разказвате какво се случва.Някой знае ли дали го има в торентите?
Между другото си направих труда да видя какво има "на гърба" на сериала и на М.Ч.по БТВ.От 11 часа има друг сериал и спокойно можеха да сложат там Мигленчето,щото щеше да бъде без конкуренция.Или пък не-нали предаването е за домакини,които гледат сапунени сериали...А сега от 16,30 ще се конкурира с "Горчиво",което на мен поне ми е сто пъти по-интересно.

# 61
  • Мнения: 1 367
Досега аз разказвах какво се е случило в сериала,сега сте вие.Тази седмица не съм гледала,може ли някой накратко да ми разкаже?Мерси предварително.И пак да питам,дали го има из торентите,че да си го дръпна любимото сериалче?

# 62
  • Мнения: 920
Досега аз разказвах какво се е случило в сериала,сега сте вие.Тази седмица не съм гледала,може ли някой накратко да ми разкаже?Мерси предварително.И пак да питам,дали го има из торентите,че да си го дръпна любимото сериалче?
Няма го из торенитите, и аз се пробвах да го намеря, не го качват. Но нали на негово място сложиха Искрено и лично, те въобще дават ли го вече?  newsm78

# 63
  • Мнения: 1 367
Да,дават го в 11 часа,но на мен не ми е удобно тогава да гледам.Не съм вкъщи.Затова моля някой да ми разкаже накратко последните серии от тази седмица.

# 64
  • Мнения: 1 367
Ехо,никой ли не е гледал сериите от тази седмица?Моля,разкажете ми с няколко думи какво се случва!!! Praynig

# 65
  • Мнения: 5 103
какво става с филма, не мога да го гледам.
Хванах днеска 5-10 мин преди малко Джак е разбрал, че Майкал е убил Пиит и го е нападнал.
Ерик разказваше в бара на барманката, че Пиит е умрял и трябва да каже на родителите му.
Бащата на Джулия и доктора бяха излезли от лабораторията и обядваха о тя му предложи да избягат и да не се върнат при майкал.
Майкал беше вързал Давах и Андре опрял пистолет в гърба му, когато Кералаин влезе и видя, скара се с баща си и той реши да не убива Джак.
Джулия говореше с брат си.
Извинявам се ако има греяки правописни при писането , но много бързам.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 11:43 от Мирела

# 66
  • Мнения: 1 367
Мирелка,благодаря за разказа!  bouquet Не се притеснявай за грешките,разбрах какво се е случило.Аз също не мога да го следя вече и затова се моля,ако някой може да го гледа,да поразказва оттук-оттам какво се случва.Ще бъда благодарна мнооооого....... Hug

# 67
  • Мнения: 5 103
Утре ще имам време да го гледам и ще напиша какво става Hug

# 68
  • Мнения: 1 367
Златна си,Мирелка!От миналата седмица не съм го гледала и така ми липсва...Купувам си някакъв седмичник "ТВ Сага",там уж пише какво ще става в сериалите.Но за този специално има нещо сбъркано.В последния брой още споменаваха Саша,а тя нали вече е мъртва.И още нещо-уж трябваше да пише за сериите напред,а те пишат за стари серии.И така е написано,че нищо не се разбира.Добре,че старите съм ги гледала.Значи разчитам на теб и предварително благодаря!  bouquet

# 69
  • Мнения: 562
Успях да гледам днешния епизод  Party
С няколко думи да разкажа:
Джак предложи на Джулия и й подари годежен пръстен. Разбраха се да се оженят тайно, а по-късно - голяма сватба с гости. Карълайн (дъщерята на Майкъл) излезе на първа среща и Джак я охраняваше, но без младежа да забележи. Преди това Джак помогна на Карълайн да избере рокля за срещата. Майкъл звънеше на Джулия по телефона, но тя не му отговаряше и той отиде и я взе, отидоха в къщата му и той започна да й казва какво трябва да направи за сватбата им. Джулия не се съгласяваши и му казваше, че не го обича, той заплашваше нея и баща й. Най-накрая Джулия му каза, че приключват, врътна се и си тръгна.

# 70
  • Мнения: 1 367
Pola,огроооомно благодаря!!!!  bouquet

# 71
  • Мнения: 5 103
Хванах част от филма.
Джак и бащата на Джулия намериха камера със запис.На него се виждаше как Майкъл заплашва и убива доктора, но в борбата им доктора го заразява с инжекция с медуза.Изтриха качиха записа на комп. на Алфред и изтриха касетата.Майкъл си бе направил среща в хотел със сестрата на Джак и прати да му доносът комп. на Алфред да прегледа до къде е стигнал.Джак се обади на сестра си да открадне и смени компютрите по време на срещата.
В къщата на Джулия дойде / онази русата от охрана на Майкъл , не се сещам името/ , и разкри, че е влюбена в Майкъл, нападна Джулия с нож, но Джулия се защити и я изгони.

# 72
  • Мнения: 1 367
Супер,благодаря,Мирелка! HugАз пак няма да мога да гледам другата седмица и ще разчитам на вашите разкази.Не остана много до края.

# 73
  • Мнения: 920
Супер,благодаря,Мирелка! HugАз пак няма да мога да гледам другата седмица и ще разчитам на вашите разкази.Не остана много до края.
Присъеднявам се към благодарностите  bouquet

# 74
  • Мнения: 5 103
Не успявам да хвана цялата серия, ама поне част улавям Hug

Общи условия

Активация на акаунт