Болка при любовен акт след раждане

  • 2 248
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Може и да не те успокоя много , ама мен си ме болеше повече от година ...не са ме шили кой знае колко ама ей го на .
После мина , но не изведнъж , а постепенно .
Момичетата са и казали - използвай лубриканти , но за кървенето и аз смятам че е добре да се консултираш е лекар .
Пожелавам ти успех и горе главата.Всичко ще си дойде на мястото  Simple Smile
 

# 16
  • Мнения: 6 274
Според мен е добре да отидеш на лекар Peace . Защото болката може да е нормална , но не и кървенето Naughty . Ами ако имаш раничка , или някой шев на шийката се е скъсал и не е добре зараснало ?  newsm78

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравей, и при мен имаше и още има болка, а също и кървене. Вярно е, че имах доста шевове и много ме болеше първите 3-4 месеца, но се оказа, че като са ме шили или много са стягали, или не са ми понесли конците и сега имам 2 неща като пришипано, като малки балончета тъкан, която от всяко дразнене кърви. Та може и да е това и при теб, но все пак лекар трябва да прецени.
Гадно е, че от болката ми намалява желанието за секс, не мога да се отпусна съвсем, но с всеки изминал път е все по-добре. Задължително лубриканти, особено ако кърмиш. Ако с сухо боли още повече. Кураж!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 029
да, и при мен имаше.Всъщност си има до ден днешен лека болка в началото

# 19
  • Мнения: 408
При мен също имаше болка.Правих секс може би около 3м. след раждането.Имах много вътрешни и външни шевове,но кървене никога не съм имала.Най-добре се консултирай с гинеколог за това кървене.

# 20
  • Мнения: 317
Задължително лубриканти, особено ако кърмиш.  Peace
Ани , я обясни малко по-подробно Praynig

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 854
Ами не знам, но някъде четох, че от хормоните когато кърмиш по принцип ти е намалено желанието за секс и увлажняването съответнор та затова да се ползват лубрикантил При мен поне е така и помага, пък те помагат и да е по-малка болката.

# 22
  • Мнения: 66
Не знам, дали е нормално, но и при мен беше така. А първия път си беше точно като "първи път" ooooh!.
Спокойно, временно е.

 Peace
За кървенето - отиди на лекар, за да си спокойна. Ползвайте и лубриканти  Hug

# 23
  • Мнения: 2 374
мен също ме болеше адски много,все едно ми беше за първи път,но и това отмина според мен е нормално,но за кървенето трябва да отидеш на лекар newsm10

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 685
И аз да си кажа мнението....задължително консултация.Аз не съм имала кървене ,но първите ни 4-5 опита бяха просто кошмар,дори и с лубрикант,въпреки ,че всички познати ми казваха, че ще отшуми,защото и раждането ми беше много тежко и най - вероятно всичко от вътре е доста наранено,аз все пак си отидох на доктор на втория месец,макар че бях ходила и като ми свършиха лохиите някъде около 40 ден.Все пак се указа, че имам някаква "хипер гранулация"- част от тъканта е останала над шевовете и се наложи отново да се изреже с месна упойка.Не се плаши,най-вероятно при теб не е така.......
Много са прави и момичетата, които казват за сухотата,на основание хормоните,особенно при кърмене.При мен важеше с пълна сила.За жалост ние вече се кърмим само вечер и явно ми се нормализират хормоните и вече желанието е по силно Simple Smile
Успех ти желая   bouquet ,но отиди на лекар.

# 25
  • Мнения: 9 814
Не знам, дали е нормално, но и при мен беше така. А първия път си беше точно като "първи път" ooooh!.
Спокойно, временно е.

Но за кървенето не е лошо да се консултираш с гинеколог. Peace

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не знам, дали е нормално, но и при мен беше така. А първия път си беше точно като "първи път" ooooh!.
Спокойно, временно е.
Peace

# 27
  • Мнения: 9 973
минаха 6м. и още ме боли

# 28
  • Мнения: 2 891
И мен ме боля, но мина след 3-4 м.

# 29
  • Мнения: 307
Ние използваме овлажнител и нямам болка. На сухо малко боли. Peace

Общи условия

Активация на акаунт