Добра марка часовник

  • 21 831
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 738

Твърдо, имам го от 9 години, автоматик, не е мръднал, модела си е класически.  Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз съм фен на Raymond Weil. Имам такъв от 5-6г и съм супер доволна!
Имат и по-скъпи и по-евтини модели.

# 17
  • Мнения: 1 599
И аз искам Омега  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 65
Напоследък срещам често реклами на Зенит.Това,което виждам като модели никак не е лошо.Незная как са като цени.
BTW,Omega-та в никакъв случай не е по-евтин от Montblanc-a ili IWC-то.Преди всичко е въпрос на модел.Скъпи са-да,но всяка от тези марки си заслужава парите.

# 19
  • Мнения: 1 599
Честно казано на мен Омега, Baume&Mercier доста ми допадат. Тук имаше едно изложение на бижута и Картие имаше много хубави часовници. Аз през живота си никога не съм носила часовник и не знам колко нужда имам от него. по-скоро искам да изглежда като бижу, може би...ако питаш мъжът ми машината трябва да е добра и вечна, а ако питаш мен - да е хубав и лек  Joy

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имам един Candino със седефен циферблат, работи перфектно вече 4 години, той ми е по-спортният и един Cerruti с камъни Сваровски, много елегантен и красив, но като че ли не ми е толкова на сърце.
Определно два са ми малко, няма да откажа на още един  Mr. Green Много харесвам часовници и нося непрекъснато, за мен е задължителен аксесоар.

# 21
  • Мнения: 1 599
Ей, тия Candino доста ми допаднаха (особенно тези с диамантчетата  Joy)

# 22
  • Мнения: 281
Отдавна исках да имам марков часовник.Тази пролет си купих с голям мерак Fossil от новите модели,елегантен с верижка имитация на дърво.На първото изтърване верижката стана на парчета.За съжаление гаранцията не покрива верижката.

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 19:08 от bagira

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 761
Имам Candino вече 11-та година. Златното му покритие не е мръднало. Елегантен е и точно като бижу. Преди 4 години му смених за първи път батерията и часовникарят изпадна в потрес: "Добре, че не всички часовници са като вашия, че ще останем без работа" Laughing
Другият ми часовник е Citizen - по-спортен модел, основно сребрист.
И от двата съм много доволна, но Candino-то ми е любим.

# 24
  • Мнения: 17
http://www.odm-design.com/ Vishte tezi az sam mnogo dovolna.Malko po nestandartni sa,tova e gottinoto pri tqh,ako pak si tarsish ne6to elegantno C.K ili ESPRIT.

# 25
  • Мнения: 154
LONGINES, това за мен е комбинация от качество и стил, както между другото и повечето швейцарски часовници. Имам го от години и то безотказно.

# 26
  • Мнения: 49
Tissot  Peace Здрав е и точен

# 27
  • Мнения: 151
Аз съм фен на Raymond Weil. Имам такъв от 5-6г и съм супер доволна!
Имат и по-скъпи и по-евтини модели.

и аз съм за  Raymond Weil   Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
А някой може ли да ми каже, къде мога да намеря в София часовници на Шанел?

# 29
  • Мнения: 919
За мен е важно Часовникът да е екстравагантен, модерен, голям. Не обичам "вечен" часовник. Много харесвам GUESS, NIKE, FOSSIL !

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 21:16 от pipiole

Общи условия

Активация на акаунт