www.promod.fr- 21

  • 20 421
  • 504
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз съм тук  Grinning
Някакви отзиви за тези дънки  newsm78

Хубави, плътни, мноооого тесни, малко по-малки от номера, нямам идея дали при носене ще се разширят.

# 16
  • Мнения: 9 095
Намалили са  тази пола.
Прави ли ви впечатление,че има доста намалени неща,без да са в промоциите и без да са означени със задраскана стара и поставена нова цена?

стига де, знаеш ли как я искам, аз каквото съм кльощаво на какво ще приличам с нея и отгоре тази фльонга дали ще пристяга,защото на мен панталоните са ми една идея широки в талията от промод, обаче на панталон не се забелязва, на пола обаче.. Rolling Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
еее ама тази пола е точно за кльощавото ти дупе ми се струва  Peace

# 18
  • Мнения: 9 095
сега идва другия проблем...с тези балеринки http://www.promod.eu/footwear/mary-jane-shoes-denim-R4290053985N12O32Z1.html и какво да бъде горното Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 5 873
Намалили са  тази пола.
Прави ли ви впечатление,че има доста намалени неща,без да са в промоциите и без да са означени със задраскана стара и поставена нова цена?

А на мен ми направи впечатление, че една блузка, която беше в намаленията, в един момент изчезна от тях, а след това се появи със същата, намалена цена, но вече в ненамалените стоки.

да ,и това също.
например намаленото кожено яке не е вече в намаленията,а при якетата.
няма значение толкова,но трябва да се ровиш ,за да откриеш какво са намалили....

Намалили са  тази пола.
Прави ли ви впечатление,че има доста намалени неща,без да са в промоциите и без да са означени със задраскана стара и поставена нова цена?

стига де, знаеш ли как я искам, аз каквото съм кльощаво на какво ще приличам с нея и отгоре тази фльонга дали ще пристяга,защото на мен панталоните са ми една идея широки в талията от промод, обаче на панталон не се забелязва, на пола обаче.. Rolling Eyes

и аз я искам,ама... Rolling Eyes
а коланчето едва ли ще пристяга,мисля ,че е само за красота.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
сега идва другия проблем...с тези балеринки http://www.promod.eu/footwear/mary-jane-shoes-denim-R4290053985N12O32Z1.html и какво да бъде горното Rolling Eyes

какво ще кажеш за това (постоянно го оглеждам) http://www.promod.fr/tops/t-shirt-a-large-encolure-gris-R4250045902N110P4O32.html  Rolling Eyes

струва ми се че балеринките няма да вървят  Thinking

# 21
  • Мнения: 9 095
Ванче, нарочно ли ме разубеждаваш, ти нали си взе пола Mr. Green

Шушона, те балеринките са обречени, само потник или блузка някаква да измисля, май ще е нещо такова http://www.promod.fr/tops/debardeurs/top-extensible-fines-bretel … 020075N17O32.html Rolling Eyes

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
да де ама ако ти е широчка в кръста а с коланчето я пристегнеш с тоя потник ще стои грозно ми се струва, а ако блузката е по широчка в кръста ти ще прикрива. не е нужно фльонгите горе в кръста да се виждат  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 5 873
Ванче, нарочно ли ме разубеждаваш, ти нали си взе пола Mr. Green

още не съм,чакам куриера. Rolling Eyes

не те разубеждавам,полата е страхотна. Hug

# 24
  • Мнения: 3 214
И аз съм тук  Grinning
Някакви отзиви за тези дънки  newsm78

Хубави, плътни, мноооого тесни, малко по-малки от номера, нямам идея дали при носене ще се разширят.

Благодаря   bouquet Може би номер по-големи се вземат  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 368
Теди, на мен тази пола ми харесва с това.

# 26
  • Мнения: 1 236
Как сте сладурки? Heart EyesГледам нова теми4ка сте пуснали,не си губите времето Laughing!Аз не се вклю4вам много-много,ама редовно си ви 4ета,а ина4е дънковата поли4ка е много сладка,сега гледам 4е тази кройка то4но е много актуална,та мисля да рискувам с нея newsm78Кога ще има поръ4ка за София?

# 27
  • Мнения: 9 095
Здравче, сутринта не ме пусна да платя, щях да направя иначе, ако искаш преведи парички и утре се надявам да нямам проблем, направих едната поъчка която беше за тук де, ама втората от нито единия сайт не я одобри #Cussing out

# 28
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
теди,поличката ми Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 9 095

каква поличка бе Joy

Общи условия

Активация на акаунт