Завръща ли се червения цвят на косата?

  • 10 445
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Защото в първия случай ще приличам на пъпеш , пък във втория на домат ?  Joy
Бравоо.Ама с първото имах предвид морков hahaha

# 46
  • Мнения: 1 224
Защото в първия случай ще приличам на пъпеш , пък във втория на домат ?  Joy
Бравоо.Ама с първото имах предвид морков hahaha
Ех ,че съм умнааа  Hug Heart Eyes На теб съм се метнала , мяу

# 47
  • Мнения: 1 224
Значи,мяу, по нашата логика , шоколадовото ще отива на правоъгълно лице? За да е като блокче шоколад  Joy

# 48
  • Мнения: X
Значи,мяу, по нашата логика , шоколадовото ще отива на правоъгълно лице? За да е като блокче шоколад  Joy
Именно!
Но аз си мислех,че Мартина по-горе питаше за тен на лицето. ПОне аз така го схванах.

# 49
  • Мнения: 1 318
Бях червеникава преди няколко години - сега като гледам снимките - никак не е лошо, но някак си не ми харесва. Сега поддържам светлокестеняв цвят, който си ми е е стествен и ми отива - на бяла кожа и сини очи... Flutter

# 50
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Значи,мяу, по нашата логика , шоколадовото ще отива на правоъгълно лице? За да е като блокче шоколад  Joy
Именно!
Но аз си мислех,че Мартина по-горе питаше за тен на лицето. ПОне аз така го схванах.

Правилно си схванала Joy

# 51
  • Мнения: 1 224
Мартина, аз съм шоколадова и със светла кожа.. ще прозвучи скромно , но точно в Тополинкин стил . Стои повече от перфектно  Blush Mr. Green

# 52
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Тополинкин стил newsm78

# 53
  • Мнения: X
Мартина, виж на момичето от аватара ти много му подхожда този цвят на косата на тена на лицето. Аз мисля,че стилистите решиха да прекръстят така добре познатия ни кестеняв цвят на "шоколадов",за да възвърнат интереса към него.Но не знам,може и да се бъркам...
Но хубавото при този цвят е,че е близък до естествения и съответно има по-голяма вероятност да подхожда на повече типове кожа. Виж с червеното наистина нещата не стоят съвсем така.

# 54
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Аз съм със естествения си цвят,който обаче не е шоколадов, а пепеляв- сивкаво-кафяво.Точно както се вижда на аватара.А на мен много ми харесва един плътен кафяв цвят,но незнам дали ще ми прилича.С кафеви очи съм. Thinking

# 55
  • Мнения: X
Аз съм със естествения си цвят,който обаче не е шоколадов, а пепеляв- сивкаво-кафяво.Точно както се вижда на аватара.А на мен много ми харесва един плътен кафяв цвят,но незнам дали ще ми прилича.С кафеви очи съм. Thinking
и моят естествен е като твоя ,поне както го описваш Peace
Защо да не ти ходи плътно кафяво newsm78, абе пробвай,ако не ти хареса поне няма да е фатално.

# 56
  • Мнения: 125
И аз мисля  че кафявите тонове все оЩе са на мода.
За червеното ...не ,не бих се направила червена.
Доста години бях с такъв цвят ( когато бях уеничка  Mr. Green) и може да се каже че го намразих.

# 57
  • Мнения: 281

Била съм червена преди много години,после пък черна(8 години).
Черният цвят падна за две години и половина с редовно подстригване и никаква боя.
Сега се чудя какъв цвят да се навапцам newsm78 Flutter?!

# 58
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Дали има някакъв шампоан-оцветител с шоколадов цвят само временно да се направя?

# 59
  • София
  • Мнения: 39 822
До скоро бях в такъв нюанс. Не знам до колко са актуални червените цветове. Червеното и черното най-трудно се махат.

Общи условия

Активация на акаунт