Стряскане при бременност

  • 18 683
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
дъщеря ми се роди с голямо родилно петно на тила, което вече почти изчезна и мога да ти кажа, че дори и да съм се стряскала, никога не съм се хващала за тила. Аз на разни суеверия не вярвам.

# 16
  • Мнения: X
Дааа, дааа и един мармот........

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не, не е вярно, не се притеснявай Peace
    Peace

# 18
  • Мнения: 264
Аз се притеснявам ,защото на работа си изтървах кутията за храна на земята и се хванах за устата. Cry

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз се притеснявам ,защото на работа си изтървах кутията за храна на земята и се хванах за устата. Cry

 Рони сълзи, рони!Има защо Mr. GreenЕ при такива бременни около мен драматизиращи всяко нещо, без проблем мога да стигна до нервна криза!

 Какво повече чакаш да ти напишат момичетата, как да те успокоят?!Ако се чувстваш по-добре - притеснявай си се!

# 20
  • Мнения: 6 274
Аз също съм чувала , но не мисля , че е вярно .  Naughty

# 21
  • Мнения: 864


 Да, ако случайно погледнеш към огън и детето ти ще е цялото в червени петна които никога няма да изчезнат!

  Ако не хапнеш това което ти се яде, помяташ до 3 дни.

  Ако ти се прияде печено пиле и се пипнеш някъде, детето ти по рождение ще е с пилешки татуировки по цялото тяло.

   Ако се изплашиш, бързо разпери ръцете в страни.Дори да загубиш равновесие, нищо!Падай смело!По-добре един смачкан нос и корем, отколкото някое друго баино-деветинско петно по бебето.

  Понякога се излагате, млади хора, а се чудите за каква велика глупост да се хванете.
   

 Joy Тези не ги бях чувала даже.  rotfImbo

# 22
  • Мнения: 3 092
Споко бе , момиче !
Всичко ще е наред . Grinning

# 23
  • Мнения: 931
Според мен това са поредните бабини деветини, които съм чувала и не вярвам.Аз също имам родилнопетно на вътрешната страна на бедрото без форма, и когато съм питала майка ми дали е вярно за нея това че се е стреснала , тя каза че не е.Така че е това са просто съвпадения или нещо друго ( въображение например)

# 24
Ами може и да има нещо вярно, може и да няма.. Друг е въпроса дали ще се притесняваш през цялата си бременност или  ще се отпуснеш и няма да го позволиш:) Това, че си си изпуснала кутията с храна и си се хванала за устата, нищо не значи , направо е смешно да се притесняваш за подобно нещо! Майка ми има белег, за който баба ми твърди, че се е получил защото си е откраднала една люта чушка и са я стреснали точно в момента на кражбата  Laughing ...дали е вярно или не, не знам. При по-голямо въображение , мога да кажа ,че има нещо такова....но гледам да не вярвам на подобни суеверия .

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Със сигурност ще ти кажа,че не е вярно  Grinning

 Peace 100% . Ако знаеш колко пъти съм се стряскала, а за яденето да не говорим. Бях в чужбина първите месеци, и много от българските храни естествено не мога да си ги купя от там, като лютеница примерно  Laughing . Нищо и няма на бебека   bouquet

# 26
  • Мнения: 187
Тук няма да полу4иш еднозна4ни отговори,на когото не му се е слу4вало ще каже 4е не вярва.Има и мам4ета,които ти дадоха ли4ни примери.Аз ли4но съм склонна да вярвам,не ми се е слу4вало,но винаги имам едно на ум при подобни ситуации. Да не дава Господ.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Селски легенди.

Имам родилно петно между краката, в близост до сещате се кое. Чудя се, какво ли е крала мама и го е крила там?   Thinking

# 28
  • Мнения: 1 085
Аз имам едно петно на кракът но не вярвам че е от това!

# 29
  • Мнения: 6 274
Селски легенди.
Имам родилно петно между краката, в близост до сещате се кое. Чудя се, какво ли е крала мама и го е крила там?   Thinking
Хахаха  Joy ! Абе идва ми едно нещо на акъла , ама ...  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт