Ритането в корема! Дали е критерий за темперамента на бебето?

  • 3 135
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен много ми се дупи , дали ще е някой инат newsm78

# 31
  • Мнения: 472
Категорично няма нищо общо между ритниците в корема и темперамента им след като се родят децата.
Колкото и странно да звучи, на мен ми бяха приятни ритниците. Може би не е редно даже да ги наричам такива? Никога не ме е боляло, дори се майтапехме, че ще е нежна госпожичка. Да, ама не. Такова диване е, че направо нямам думи. Трябва да е много болна, за да е сравнително кротка. Няма такъв случай да се заседи на едно място за 5 мин. Може би само когато е вързана на столчето в колата, ама и тогава рита с краката /уж танцува/  Wink

# 32
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Няма такава връзка изобщо и едва ли това е критерий.
Моят беше кротък в корема на мама,даже имах притеснения дали всичко е наред.Но от като се е родил и досега няма спокойствие.Не се спира и за секунда на едно място.
Все пак това да им е кусура. Важното е да се живи и здрави

# 33
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Въпреки че много ме риташе и сега е голяма лудетина, не мисля, че това е критерий за темперамента на бебето.

# 34
  • Мнения: 20
Докато бях бременна дъщеря ми не спираше да ме рита по цял ден, а през ноща спеше кротко.Незнам дали е темперамент,но и сега е много енергична-мята ръще кръка,върти се като луда,а през ноща си спи спокойно и непробудно

# 35
  • Мнения: 780
Дъщеря ми много риташе и се въртеше в корема ми.И сега си е шило, но не мисля, че има връзка.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 381
Не знам дали има общо, но сме го планирали за футболист и не се оплаквам.   Wink Joy
Преди средно 3 пъти в денонощие риташе по-интензивно - сутрин, като се събуждам, вечер вкъщи и през нощта. Обаче в понеделник и вторник почти не ми даде мира целодневно. От време на време, като съм си на бюрото, леко подскачам чак, защото понякога ритничетата му са доста силни.   Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Синът ми много риташе.Като се роди беше доста кротко бебе, а като започна да се очовечва не можем да го спрем на едно място за секунда дори

# 38
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми много риташе и се въртеше в корема ми.И сега си е шило, но не мисля, че има връзка.
smile3521

# 39
  • Мнения: 1 098
Мойто беше много активно в корема, а и сега не се спира. Незнам дали винаги нещата съвпадат.

# 40
  • Мнения: 1 440
Не мисля,че има връзка между двете неща!

# 41
  • София
  • Мнения: 302
оооо определено... Моят Звяр беше като шугав вътре, майка със сълзи се е смяла на корема ми.. А сега на 7м е като..... Фурия на Н-та степен Simple Smile

# 42
  • Мнения: 7 474
Дъщеря ми не риташе и беше спокойно бебе Laughing

# 43
  • Мнения: 2 891
Не мисля, че има връзка  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 1 262
Според мен има връзка, поне при нас беше така  Rolling Eyes

Малката риташе и се въртеше постоянно в корема ми, и сега си е такава подвижна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт