ДупетУ или бюста?

  • 6 557
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
определено дупето  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 641
Дупето, особено тип "бразилско". Simple Smile
Имам един колега само дупета са му в главата, голям фен е на такива изпъкнали, стегнати и леко закръглени, не слаби. Голям образ е като почне да се заглежда по дупетата Joy

# 17
  • Мнения: 817
Аз съм останала с впечатление, че мъжете умират за един голям (не огромен) добре оформен бюст, направо могат да се размажат.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Дупето, за мен.
Не мисля обаче, че мъжете пренебрегват току така гърдите. Особено ако загатват форма и големина. Няма начин.

# 19
# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Дъ-то  Mr. Green
Според мен дупеманите са повече от цицоманите, но пък и кака Памела няма да остане незабелязана все пак  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 824
По-добре мъжете да питаме,но и аз мисля,че хубавият бюст не остава незабелязан от тях.

# 22
  • Мнения: 148
Аз съм заобиколена от цицомани. А ми се щеше да се заглеждат и по дупета - него поне го имам Joy

# 23
  • Мнения: 779
  Hugаз мисля,4е и двете са уважени при нали4ието им,..и както и дупето възбужда,така и гърдите го правят... вервайте ми hahaha поне при мене е така

# 24
  • Мнения: 649
Определено бюст.

# 25
  • Мнения: 374
няма конкретен отговор, някои харесват дупето, други бюста, трети и двете  Mr. Green стига да са добре оформени.но напоследък, тези с които общувам са ЗА дупетата  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 172
Циците  bombs  animal037 rotfImbo

# 27
  • Мнения: 1 925
При по-голямата част от мъжете, скоито съм се сблъскавала е дупето, но това си е относително, всеки мъж си има предпочитания, някои си падат по крака например  Thinking

# 28
  • Мнения: 2 716
ГъзО  Twisted Evil

Дали предпочитат анален секс пред турска чикия а  Whistling

# 29
  • Мнения: 78
Зависи от конкретната личност. Обикновено и двете. Разликата идва от това кой кое ПЪРВО гледа.

Тези, които се заглеждат първо в гърдите, са много по-склонни към продължителен и нежен форплей.
Тези, които се заглеждат първо в дупето, обикновено предпочитат якото клатене без излишни нежности.

Общи условия

Активация на акаунт