ДупетУ или бюста?

  • 6 615
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
може би бюста  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 152
всичко което не е прекалено е хубаво...

# 32
  • Мнения: 10 758
Зависи от конкретната личност. Обикновено и двете. Разликата идва от това кой кое ПЪРВО гледа.

Тези, които се заглеждат първо в гърдите, са много по-склонни към продължителен и нежен форплей.
Тези, които се заглеждат първо в дупето, обикновено предпочитат якото клатене без излишни нежности.
Peace

А анкетка няма ли да има?

# 33
  • Мнения: 824
Тези, които се заглеждат първо в гърдите, са много по-склонни към продължителен и нежен форплей.
Тези, които се заглеждат първо в дупето, обикновено предпочитат якото клатене без излишни нежности.

Има логика в това.
Ооо,чак сега виждам,че си мъж!

# 34
  • Мнения: 487
Според мен дупето,щото един мъж винаги ще се загледа в едно готино дупе отколкото в готини гърди на пълна жена. Ако е дебела и безформена,не се заглеждат изобщо,нищо че има големи гърди!

# 35
  • Мнения: 2 716
Освен това, няма как да скриеш истинския размер на дупето.

# 36
  • Мнения: 5 393
Май цицоманите са повече.Поне по мои наблюдения.

# 37
  • Мнения: 73
Определено дупИто, както казва един колега Simple Smile

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Според мен първо дупето гледат и после гърдите...  Thinking  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 541
 newsm78 Не трябва ли самите мъже да питаме? 'Щото ние редовно се разминаваме в представите си за това какво харесва другия пол по мои скромни наблюдения  Wink
Иначе според мен ако наистина трябва да се избира клоня по- скоро към бюста- все пак не една индустрия се развива предимно на негова основа, а не на задните части Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
По мои наблюдения май дупето привлича повече , но разбира се е индивидуално при всеки мъж  Crazy

# 41
  • Мнения: 2 149
Според моя мъж бюста Laughing

# 42
  • Мнения: 3 641
Пускайте една анкетка да видим резултатите Grinning

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не трябва ли темата да е в татковци  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 259
Според мен е според това от коя страна ти стои и кое му е по-удобно за "зяпане" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт