Клюкините от пролетта - 7

  • 10 229
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Оморфис, права си. Който търси намира.  Peace
Тази вечер хорът, в който пее Ицко има концерт. Но той няма да участва, защото е от скоро. Ще ходим да гледаме. По скоро да слушаме.

# 16
  • Мнения: 1 809
Пък може и да не е голям красавец,айде не сме толкова придирчиви. Laughing
Все ще попаднеме на нещо читаво,вярвам в това,защото съм непоправима оптимистка.(или наивница) Rolling Eyes
То и аз така...не ме е напуснала надеждата Simple Smile

# 17
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Честита пролет и от мен момичета!   bouquet
Пожелавам ви само положителни емоций и ведри усмивки!
Тези дни бях в командировка, малко и аз да поживея и сега съм затрупана с работа, ама ще пиша тия дни, че сте ми залипсвали честно казано.
А и малкия го чака операция на третата сливица и там е малко натопорчено, та не знам кога ще мога да се включа пак.
Прегръщам ви!

# 18
  • Мнения: 145
 Морфис, благодаря ... май трябва да изчакам известно време... newsm78 щъ се оправя

# 19
  • Мнения: 671
Сияйна,влез в Правила,условия и указания най-отгоре в Forum.Bg-Mamma,там е описано подробно как да си качиш твоя снимчица.
Не е сложно.Успех.  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 327
Дай ще помагаме за снимката ако трябва...
Ама аз да си призная най-харесвам снимката на Omorfis...

# 21
  • Мнения: 671
Дай ще помагаме за снимката ако трябва...
Ама аз да си призная най-харесвам снимката на Omorfis...

Абе знаех си аз, че ще му се наточите на Джонката....
То хубавото си е хубаво. Mr. Green

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 00:06 от omorfis

# 22
  • Мнения: 145
   Нямам време да се занимая сега с образа си във виртуалната реалност.
 За любопитните ето ме тук... за хора със слаби сърца и фобии към влечуги -ЗАБРАНЕНО!  #Crazy
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/49/12162_102.JPG

# 23
  • Мнения: 671
Сиси,казвай за концерта.Какафония ли беше Laughing

# 24
  • Мнения: 2 336
Концертът беше страхотен. 40 години пловдивски дом на културата. Толкова талантливи деца. На Ицко хорът изпя една песничка. Той припяваше през цялото време и като свършиха той реши, че е време да си ходим.  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 433
Честита пролет и от мен! И да знаете като прочетох днес темата, за пръв път ми хрумна, че наистина пролетта е дошла и май съм почнала да се събуждам от някакъв грозен зимен сън - не знам, усещането беше хем странно, хем хубаво. И много ви благодаря за което. А клюкини бол: малкият болен, аз съм вкъщи с него, БНД го води на лекар днес, за малко пак да ми вдигне  ниското кръвно (ма аз го давам "stoneface" и хич не се впрягам, даже се усмихвам), готвих, чистих, пазарувах,поработих, поклюкарих си с почти всички приятелки и лягам да спя, щото едвам си държа очите отворени. Напролет ще запиша дребо на плуване, а догодина - таекуондо. Това беше поредната зима с поредните болести, грипове, настинки и т.н. и вече я искам зад гърба си.

# 26
  • Мнения: 446
Момичета, хайде и от мен Честита първа пролет!!!!!
Само слънчеви дни и бурни нощи ви желая !!! Hug

# 27
  • Мнения: 2 327
   Нямам време да се занимая сега с образа си във виртуалната реалност.
 За любопитните ето ме тук... за хора със слаби сърца и фобии към влечуги -ЗАБРАНЕНО!  #Crazy
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/49/12162_102.JPG

А коя е тая мацка дето си и се овесила на врата? Mr. Green

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 22:52 от Stun

# 28
  • Мнения: 671
Майката на злото май newsm78(свекито) Laughing

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 00:47 от omorfis

# 29
  • Мнения: 2 336
Оморфис, много е сладък твоят Нико.
Ицко днес е от по - късно на училище, щото правят репетиции за празника на буквите. Той ще е бухал.  Crazy И без това си пада дървен философ. Ангелчето започна едно яко бебешко бърборене - еиеи, ааааааа, аоаеи, гуеиааа. Да ми е честито!

Общи условия

Активация на акаунт