Молив за очи

  • 2 693
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Някой може ли да ме просвети,които от изброените са самоподострящи,че си купих една острилка на Импала,която много затъпява връхчетата на моливите,а така ми е трудно да направя прецизна линия Tired

За подостряне по-добре си купи един скалпел от санитарна аптека и действай с него.

Няма да ти затъпее, защото острието е от лазерно заточена стомана.

Аз навремето така си острех моливите за рисуване, после като спрях да рисувам, със скалпела продължих да си остря моливите за очи и вежди.

Става много по-прецизно, отколкото с острилка.

# 16
  • Мнения: X
Някой може ли да ме просвети,които от изброените са самоподострящи,че си купих една острилка на Импала,която много затъпява връхчетата на моливите,а така ми е трудно да направя прецизна линия Tired

За подостряне по-добре си купи един скалпел от санитарна аптека и действай с него.

Няма да ти затъпее, защото острието е от лазерно заточена стомана.

Аз навремето така си острех моливите за рисуване, после като спрях да рисувам, със скалпела продължих да си остря моливите за очи и вежди.

Става много по-прецизно, отколкото с острилка.
Интересна идея. Може да пробвам наистина. Мен ме е яд,защото си изхвърлих една прастара острилка на Chicogo, която вършеше чудесна работа. Прекрасно остреше. Ама ме досрамя, че беше около 20-годишна,миличката,и замина в коша. А тази новата...просто ме отчая Tired

# 17
  • Мнения: 491
Аз ползвам острилка на Ейвън и съм изненадващо доволна от нея (иначе не съм привърженик на фирмата). Струваше около 2 лв. Peace

# 18
Имам на Impala,на Golden Rose и на Дебора.И от трите съм доволна,само на Импала ми идва много мек.

# 19
  • Мнения: X
Аз ползвам острилка на Ейвън и съм изненадващо доволна от нея (иначе не съм привърженик на фирмата). Струваше около 2 лв. Peace
И аз съм имала острилка на Ейвън,но много чупеше моливите. Беше една цилиндрична, златиста на цвят Thinking

# 20
  • Мнения: 2 414
Аз съм много доволна от Лореал. Peace

# 21
  • Мнения: 1 312
гласувах за Ревлон.Харесва ми и скоро няма да го сменя Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 9 479
Аз съм си взела на Римел двоен молив сега. Тъмно сиво и черно. Peace
Иначе на Ревлон гледах с вградена острилка.

# 23
  • Мнения: 8 917
Доволна съм от АртДеко.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Изобщо не съм доволна от Буржоа! Никога не съм ползвала молив, който толкова да се размазва, дори най-простите от 2 лв.

Зависи от кожата. Моята е много суха и твърдите моливи не пишат , а дерат (Мис спорти).

Буржоа, Севънтийн, Макс фактор са ми отлични и не  се размазват, леко се нанасят.

Да похваля новата серия водоустойчиви моливи на Севънтийн - невероятна цветова гама, не мърдат от клепача, дори и да търкам с пръсти! А се нанасят много меко. И за очи , и за устни има от новите.  Peace

# 25
  • Мнения: 649
АЗ съм за Max Factor

# 26
  • Мнения: 2 897
Буржоа.

# 27
  • Мнения: 2 407
Буржоа!

# 28
  • Мнения: 491

Да похваля новата серия водоустойчиви моливи на Севънтийн - невероятна цветова гама, не мърдат от клепача, дори и да търкам с пръсти! А се нанасят много меко. И за очи , и за устни има от новите.  Peace

Да не е химически? Joy
Това в кръга на шегата, разбира се, но как го почистваш вечер? Аз обикновен молив махам трудно и имам чувството, че си престъргвам кожата, а такъв? newsm78

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
С тоалетно мляко се сваля без проблем.
С лосион за разгримиране по-трудно.

Общи условия

Активация на акаунт