Има ли причина един свястен мъж да не държи на думата си и да забравя

  • 3 870
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
И при мен е така кажат ми нещо и след 5мин.въобще не помня за какво става въпрос.
Дано моят мъж не ми се сърд,че съм доста разсеяна.

# 16
  • Мнения: 4 668
Да , има много разсеяни хора . Но твоя случай е различен от това да е забравил да купи хляб или никога да не знае къде са ключовете на колата ...

Причината при вас е , че просто не иска да е с теб ...

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
........ Какво мислите ,когато вашият интимен приятел ви пренебрегва и игнорира?

Ти сама си отговорила на въпроса си!Ами мисля,че не иска да бъде с теб най-вероятно и затова се прави, че забравя!Просто не му "изнася" на човека Tired

# 18
  • Мнения: 122
Виж сега какво, важното е да обещава, останалото си е чисто твоя интерпретация.  Whistling

# 19
Здравейте.Благодаря ви за споделеното мнение.Ставаше въпрос за един мой приятел,по-точно любовник,който уж много ме обича,а все много работи и забравя за мен!Благодаря ви!Явно е дошло време да преценя дали наистина имам нужда от него. newsm78

# 20
вече няколко пъти ме връзва да го чакам и все искача нещо по-важно и неотложно.А,иначе много си падал по мен-изпраща снимки на залези,поисках да ми изпрати снимка на звездно небе и той веднага ми изпрати.Вечеряли сме на свещи.И толкова много сме си говорили и споделяли лисли,мечти ,фантазии.И толкова много го обичам.Но,явно това е не е взаимно.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
свесния мъж не въди любовници.
(може за кратко и след това от време на врем се чуди защо е постъпил така)

# 22
  • Мнения: 491
Прочетох и другата ти тема. Не те харесвам.

# 23
Какви са тези любовници, какви са тези проблеми ? Мъжа не дава пари, любовника не се обажда и не е сериозен, направо си мисля че тука има някакво объркване на личността при Карина Sad
 newsm78  Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

# 24
Е,животът е предизвикателство-човек трябва да се научи да се справя с всякакви ситуации,нали!
 Мила Кари,я си гледай дечицата и работата и зарежи емоциите около мъжете в живота ти!

# 25
  • Мнения: 4 668
Прочетох и другата ти тема. Не те харесвам.
Линкче , ако обичате  Wink

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Прочетох и другата ти тема. Не те харесвам.
Линкче , ако обичате  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277823.0

По темата - щом е свестен, значи има да мисли за много други неща, освен за теб и затова му се случва да забрави, съвсем естествено е.

# 27
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Първо - от двете теми мога само да заключа, че си малко о/сбъркана  Crazy
Второ - щом си решила да си любовница на някой, то трябва да си носиш и последствията - това, че те забравя, за мен изобщо не е учудващо. Съвсем нормално си е, още повече ако си му доскучала или е решил да те сменя с друга. Това за мислите, мечтите и незнам още какво беше, може всеки мъж да ги споделя, само и само да му паднеш  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: X
Мъжът ми е най-светсния прекрасникк на света и понякога забравя, просто защото е доста разсеян понякога ( свързано с работата му). За мой късмет, забравя само елемнтарните неща. И то понякога.

# 29
  • Мнения: 4 668
Каринче , в едната тема говориш за съпруг , в другата за приятел ... звездни небета разни , в същото време и за две големи деца се споменава  Rolling Eyes

Къде е истината все пак ?

Общи условия

Активация на акаунт