за диоптричните цайси

  • 2 323
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
И моите са такива - четвъртити  Wink . Мисля, че много ми отиват - първите очила, с които имам самочувствие, а съм с очила от 6 клас. Ето ги:

# 16
  • на терасата
  • Мнения: 663
Моите са най-долните:
http://liwlewant.com.au/collections/collections.php?strona=1

Отиват ми, много нежно ми стоят.

# 17
  • Мнения: 2 220
И моите са от този тип. Имам ги от две години и последното, за което съм се замисляла тогава, е дали са на мода (бяха ли?). Аз пък друго искам да питам - на колко време си сменяте очилата и по какви критерии?

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И моите са от този тип. Имам ги от две години и последното, за което съм се замисляла тогава, е дали са на мода (бяха ли?). Аз пък друго искам да питам - на колко време си сменяте очилата и по какви критерии?

Ами критериите ми са: сменям всяка година; ако се счупят също ги сменям; ако имам промяна в диоптъра също е повод, ако съм ги носила достатъчно време...това е!

# 19
  • Мнения: 2 220
Да, естествено, че при промяна на диоптъра, счупване и т.н. ще се сменят. Аз имах предвид случаите, когато нищо им няма. А ти защо ги сменяш всяка година? В смисъл, какво го налага или просто така желаеш?

# 20
  • Мнения: 2 152
Дааа и аз съм на мнение,че не приличат на всекиго
Модерни са, хубави са, добре, ама виж аджеба как ти седявт и дали ти приличат, пък тогаз си ги вземи
Иначе се получава - на свинче звънче

# 21
  • Мнения: 364
Моите са четвъртити, без рамка. Смятам, че ми отиват  Peace  Но аз по принцип не харесвам очила с рамка (може би защото като малка носих едни ужасни - овални, с тъмни рамки   Close)

# 22
  • Мнения: 2 401
Днес си поръчах някви такива : http://intermoda-bg.com/catalog/0609503001178551850.jpg  Не са от тези, които имах предвид в темата.  Отиват ми, обаче малко мъжки ми се сториха.. я дайте коментари, моля. Демоде ли са, мъжествени  Laughing ли ви се струват, изобщо как ви се струват?  Като си ги получа ще пусна реална снимка.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Днес си поръчах някви такива : http://intermoda-bg.com/catalog/0609503001178551850.jpg  Не са от тези, които имах предвид в темата.  Отиват ми, обаче малко мъжки ми се сториха.. я дайте коментари, моля. Демоде ли са, мъжествени  Laughing ли ви се струват, изобщо как ви се струват?  Като си ги получа ще пусна реална снимка.

Струват ми се делови.
Имам подобни, които не нося. Но то е защото обичам по-артистични модели, въпрос на себеусещане е. Ако ти легнат на лицето и само тях носиш поне месец - значи са твоите очила  Peace

# 24
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
моите са са напълно прозрачни продълговати.
единственото, което се вижда е логото на жан пол готие.
този има фетиш да си слага логото на най- невероятните
места по едни рамки ....
за съжаление не мога да намеря снимка да ви ги покажа,
но аз си ги харесвам много, а и как няма да ми отиват като
мъжо ги избра  Crazy Mr. Green Heart Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 563
...не се водя сляпо по модата, защото се дразня от уеднаквяването - все едно домакинката е раздала дрехите, аксесоарите и т.н.
залагам на това, което ми харесва и най-вече което ми стои добре!  Peace


мн добре казано  Peace аз също като купувах моите въобще не съм се ръководила от някакви тенденции, просто се харесах с тях и си ги купих, без значение дали са по модата или не...

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз съм на тази вълна, дори мисля още утре да си поръчам нови,различни от досегашните.Макар,че в оптиката винаги ми предлагат модел досущ подобен на старата рамка,а на мен ми се носи нещо различно.много е скучно да ходиш години с едни и същи очила.

Трябва да призная,че бях силно впечатлена когато видях на живо Дуци и dodo_dodo   колко са красиви дори и с очила(мой комлекс от ученическите години) Embarassed

# 27
  • Мнения: 4 371
Трябва да призная,че бях силно впечатлена когато видях на живо Дуци и dodo_dodo   колко са красиви дори и с очила(мой комлекс от ученическите години) Embarassed
Ооо, благодарско Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Трябва да призная,че бях силно впечатлена когато видях на живо Дуци и dodo_dodo   колко са красиви дори и с очила(мой комлекс от ученическите години) Embarassed
Ооо, благодарско Simple Smile

И аз благодаря Simple Smile

# 29
  • Мнения: 372
Моите очила са четвъртити, модерни, приличат ми много, НО  са супер неудобни. Страшно ми тежат след 30 мин носене, дори ми се отбелязват. Ще ги сменям с нещо леко и ефирно.

Общи условия

Активация на акаунт