Пожълтели нокти!!!

  • 16 029
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
alona, ако е това което си мисля, то не се ли получава от липса на витамини  Thinking...пробвала ли си да пиеш витамини за коса, кожа и нокти... Peace



и аз реших че това е причината, но въпреки че пия витамини продължават да излизат нови и на ноктите на които нямаше

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 415
alona, а с маникюристка консултирала ли си се... Thinking

# 47
  • Мнения: 249
alona, а с маникюристка консултирала ли си се... Thinking



не Sad

# 48
  • Мнения: 418
ами срещу грапавини по ноктите какво препоръчвате да направя Rolling Eyes напоследък взеха да се появяват върху някой  Cry


нокътната плочка е вълнообразна така ли?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 185
Лимон - втриваш, изчакваш, отмиваш
Основа - задължително
Лак - качествен (и по-блед цвят, ако ти харесва)

За една седмица моите нокти се оправиха!  Peace

# 50
  • Мнения: 4 068
Скоро гледах в едни английски сайтове един продукт на Констанс Карол мисля за премахване жълтеенето на ноктите. Не съм го ползвала, но ми стана интересно, че има такова нещо. Ако изнамеря линка ще ти го пусна.

# 51
  • Мнения: 4 068
Не ткривам линк към точно този продукт, но ето как изглежда шишенцето в което е.
http://www.shop4makeup.com/images/product_images/constance_carro … ailcare_large.jpg
От тази серия продукти е.

# 52
  • Мнения: 249
ами срещу грапавини по ноктите какво препоръчвате да направя Rolling Eyes напоследък взеха да се появяват върху някой  Cry


нокътната плочка е вълнообразна така ли?



точно така

# 53
  • Мнения: 418
ами срещу грапавини по ноктите какво препоръчвате да направя Rolling Eyes напоследък взеха да се появяват върху някой  Cry


нокътната плочка е вълнообразна така ли?



точно така


и при мен стана така,още когато бях бременна..даже бях пуснала тема тук..още не съм открила истинската причина..някой казват липса на витамини..пих Мерц три месеца,но нищо не се промени..други казват,че може да са гъбички newsm78...незнам...но от тогава не се оправят..питала съм и моята маникюристка,тя ми отговори,че е следствие стреса от раждането,което пък изобщо незнам дали е вярно...

# 54
  • Мнения: 682
Абе да ви кажа лимона ми помогна,но съвсем малко 5-6 дни търках ноктите по 1 път на ден и сега си купих избелващ лак по съвет на жоржета. Сега мернах някаква паста за избелване на някяква италианска фирма,та май ще си я поръчам, че няма оправия Sad

# 55
  • Мнения: 2 211
И аз имам този проблем, въпреки че винаги слагам основа. Единственото, което е помагало е дългата пауза без лак на ноктите.

# 56
  • Мнения: 682
Поръчах си пастата,като дойде понеделник-вторник и я пробвам ще пиша отзиви. Стискайте палци

# 57
  • Мнения: 4 916
И аз имам този проблем, въпреки че винаги слагам основа. Единственото, което е помагало е дългата пауза без лак на ноктите.

 Peace Точно така.

Хубаво е в края на зимата да се направи един период от две седмици без никакъв лак, дори безцветен. Ноктите се изчистват сами през това време.
Също така е хубаво един ден в седмицата да бъдат без лак, по същата причина, а и за да "дишат".

Общи условия

Активация на акаунт