....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 6

  • 14 951
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 393
 Sick Отвратителни са.Руске- и аз като тебе старомодна ш`си остана.Ма не ми пука особено.

# 46
  • sf
  • Мнения: 10 156
не мога да се сетя за достатъчно изчерпателна дума, която да изтази отвращението ми  Sick
кой ли болен мозък го е измислил

# 47
  • Мнения: 1 243
Гледала съм по Експлорър-а едно предаване за ей такива откачалки /сори,че така ги наричам,ама това за мен вече граничи с лудост/, та вграждаха си шипове в главите, в гърдите - ей така подкожно. Висяха в поза Лотус, захванати за куки, забити в кожата им, един си сряза езика на две,защото много харесвал змиите и искал да бъде като тях, кулминацията беше, когато един пич пожела релефна татуировка по целите си два крака, той пък фен на хорор филмите. Та тези татута се правят със скалпел, дълбоко режещ, така че да остане подуто и релефно. Целите му крака трепереха, в кръв... Sick А най-интересното е , че татуиста нямаше никакво медицинско образование и обясниха, че само при едно грешно движение, може да засегне доста сериозни нерви и т.н.
Така че вече нищо не ме изненадва! ooooh!

Иначе и аз се тунинговах  Laughing Снимки после!

# 48
  • Мнения: 10 758
Баси отврата Sick Sick

Айде, Белучииии, давай фотосиии Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 604
разгледах един сайт с такива татуси... Shockedнякои от тях са супер безмислени и идиотски, други са на необичайни места, а трети са много смешни. Качих някои от тях в албумче-вижте за развлечение Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229975

# 50
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

И аз също ..........направо ми се пригади  Sick

# 51
  • Мнения: 1 258
ето тези наистина са ужасни,но една скромна татъировка или пиърсинг някъде,защо не?аз имам на езика и ми  е много удобна!готино е!искам да се татуирам ама ме е страх много ! Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 604
няма нищо страшно Laughingаз бях с привилегии, защото ме татуира приятел и спираше на 10 секунди Flutter

# 53
  • Мнения: X
Момичета имам въпрос относно обецата на носа Peace
Въщност два въпроса Hug
Първия е , вярно ли е че когато обецата се свали, мястото засдравява много бързо, запълва се отсамосебе си, и не остава белег, както при ушите. Това ми го каза жената от студиото. Че на веждата и ухото остават дупки. А на езика и носа - не. Та това ме вълнува.
И вторият ми въпрос е, някой от вас може ли фотошопски да ме разкраси с едно камъче на носа за да не се сдупча и да се окаже че не се харесвам после:( Тоест мене не ми стиска да се сдупча де....страх ме е да не остане белег ако я махна и ме е страх че няма да ми отива, въпреки че съм пости сигурна в обратното но.....Аз ще пратя моя снимка на някоя от вас ако се наеме да ми помогне.
Благодаря предварително за отговорите.

# 54
  • Мнения: 1 258
не остават дупки!зарастват много бързо.а на веждата остава белег,не дупка.а за татусите,знам че докто ти правят кунтурите боли,а после? Hug

# 55
  • sf
  • Мнения: 10 156
мен въобще не ме боля - само леко боцкане усещах, но тя не е и много голяма,де. съсъ сигурност зависи и от мястото по тялото.

# 56
  • Мнения: 1 258
аз искам да е на дупето!но там понеже нямало кост и щяло да ме боли!е,незнам де.при всеки е различно!докато не пробвам няма да разбера! Laughing  мисля до месец да съм задействала нещата и ваче да имам!нали н е било хубаво лятото да си правиш?а направя ли си ,ще ви надуя главите,че иаз съм в клуба на татуираните мамчета! Joy smile3532

# 57
  • Мнения: 111
poison mother действай, не е чак толкова болезнено! Стискаш зъби и готово, аз издържах геройски, мъжът ми беше с мен, няма да се излагам пред него я! Даже по едно време с Емо го удариха на маитап, тая кръв дето шуртяла била моя...
Супер е да си имаш тату, ама е вярно, че почнеш ли веднъж искаш пак и пак!

# 58
  • Мнения: 1 258
 smile3521 smile3521 smile3521  мисля точно това да направя!сега ми дадохте кураж и ще ми е по-лесно!мислех да се задоволя само с обица на езика,ама след като си я сложих ,не мисля да се задоволя само с нея! Hug

# 59
  • Мнения: 1 243
Отровно мамче, мене си ме боля, при това доста, но все пак се издържа. Наистина болката е като от епилатор, но все пак поне при мен беше по-силна. А и няколко дена преди това така ме наплашиха  Crazy Една позната като взе да ми обяснява, че съм щяла да умра от болка на кръста, луда ли съм била, тя ревала - нейната е на дупето , и аз направо баялдисах! ooooh! И това ми беше най-голямата грешка. Като отидох ,от бързане всичко да мине по-скоро, хич не се и загледах в това, дали рисунката на модела, който дадох, е точно това, което искам...И естествено сега вече мисля за поправка, но ще изчакам да зарастне, че иначе ужасно ще боли Sad

Oще е зацапана  Blush Извинявам се и за останалата гледка - гащи, г-з и т.н.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт