Пролетта заради Юнските деца, цялата земя застла с цветя!

  • 23 395
  • 275
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 164
Добрютро  Hug Айде да почерпя (забравих си Именния ден сутринта  ooooh!, нормално за мен  ooooh!)!



ЕлиТ, честито и на теб   bouquet Честито и на малката Елена на Бубанка   bouquet

Нансе, радвам се, че сте изкарали хубаво  Hug Дай снимки да я видим порасналата госпожица!

Мона, след толкова хвалби от Нансен, не може да не пуснеш някоя снимчица да те видим  Hug Реши ли какво ще правиш с РД на Ади?

# 241
  • Мнения: 35 983
Честито и от мен на празнуващите Хотче, ЕлиТ , както и на Елена на Бубанището, което пак потъна, ама ха!

не съм потънала, все още си плувам наоколо   sport027  Mr. Green

Благодаря за пожеланията за Елена   bouquet

Честито и от мен на всички празнуващи днес!  cheers

Честит празник и на малка-голяма Луси - да е жива и здрава, друго си идва само  1swing

пп Яна е със слънчева алергия и вероятно с още нещо, но за сега не е много ясно точно какво  Close

# 242
  • Мнения: 703
Честит имен ден на всички хубави жени с хубавото име- Елена! Да сте живи и здрави!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Хот, не съм. Мъдря го още  newsm78

# 243
  • София
  • Мнения: 2 164
Преди малко се чух с Бетката и понеже не сме се виждали от 'илядо години пък нали и Вили ще идва, решихме да се заформим за 27.05. Който иска, е уелкъм  Hug

# 244
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 193
Благодаря!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЕЛЕНИ Laughing

Адаш, Бетката ми се обади, обаче тогава е рождения ден на Гого Wink

# 245
  • Мнения: 3 356
Почерпка и от мен:





# 246
  • Мнения: 527
ЧЕСТИТО НА ХУБАВИТЕ ЕЛЕНИ, МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ДА ИМ НОСИ ИМЕТО!    bouquet
Момичета, аз пристигам на 25.05 в неделя и вчера разбрах, че ще сме настанени в х-л Рила на центъра. Всеки ден ще ни извозват до трейнинг залата на Симеоновско шосе. Така че казвайте къде на 27.05 ще е срещата?
Мона, аз бях в подобна безизходица преди три седмици. Моята приятелка се наложи да отложи РД-то на дъщеричката си, но ние вече бяхме прихванали. Не го взехме с нас на море, въпреки че заради него искахме да отидем, опасявах се не за друго, а да не заразим някоя бременна жена, а имаше доста бременни в хотела.

# 247
  • София
  • Мнения: 11 716
Не съм сигурна,че на 27.05 ще мога.Ако мога ще дойда! Hug
Вили и миналата година не бяхте ли в Рила?
Бубанке-луканке къде зачезна?Ама аз знам,че дебнеш от засада  Mr. Green.

# 248
  • Мнения: 3 698
Да са живи и здрави прекрасните ни големи и малки Елени! Здраве и щастие, късмет, усмивки   bouquet Heart Eyes Hug !

# 249
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честит имен ден на всички именнички!

# 250
  • София
  • Мнения: 2 688
Мона, карантина за каква шарка? Ти се притесняваш да не се разболее ли?
Аз не бих го отложила, поне така си мисля сега.
Ивайла беше в контакт с един едногодишен малчуган точно преди да му избият пъпките, когато уж било най-заразно (това варицела) и така и не се разболя.

За Мики Маус съм писала много пъти - за мен това е единствения клуб, където наистина забавляват децата, а не ги оставят само и просто да си играят. Естествено, че и тук има някакъв момент, в който си играят, но като цяло ги организират. В стария Мики Маус правеха и дискотека, надуваха един огромен скачащ замък, най-интересно беше като посрещаха тортата, защото всяко дете го маскираха с допълнителни неща, освен грима, после идваше мики маус - кукла на ръка, който разпитваше всички защо са се събрали, на колко години става рожденичката, после ги караше да си затворят очите, да си отворят очите, да викат всички родителите, да викат тортата, да правят смешни муцуни за снимки, въобще наистина си има ритуал по посрещане на тортата. Всяко дете пожелава нещо на рожденика и така. Ходила съм поне на още 10 клуба и нищо такова не съм видяла никъде. А в Нескуик в НДК даже и не виждаха, че децата излизат от залата и съвсем спокойно могат да си отидат до подлеза и ходи ги търси, там Ивайла дойде 10 пъти да ме пита кога ще започне рождения ден.

За срещата - Ели Т., сори че точно тогава е РД На Гогича. Ако искате може и  на 26-ти? Вили, ти в сряда ли си тръгваш?
С теб може пак да се чакаме като миналия път и да отидем заедно до Попа или до където се уговорим да се чакаме.
То въобще какви са желаещите?
Инес, ти как си с времето?
Мона, ти ще успееш ли?
Раличка? Ще и пиша на кю-то.
Кой забравих?
Нана, няма ли да се прежалиш поне веднъж?
Миме, ти нямаш ли възможност да дойдеш?

# 251
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мона, и аз ти прочетох темата. Празнувайте си рождения ден на детето, само предупреди майките за карантината. Ух, много е гадно така, хем ако не празнуваш, ще му развалиш празника и веселбата, хем като празнуваш пък, ще се притесняваш за евентуално заразяване...

# 252
  • Мнения: 703
Ами, да, Бети и Нансе, мерси за съветите, но тъкмо се обадих отново да говоря с Яна и и казах, че съм решила да не го отменям, защото не се знае знае ли се... Предупредих майките- ще дойдат, имам само една приятелка с бебе, която не е карала варицела и няма да дойде...
Беше ме страх да не се разболее, ама като си пуснах темата, а и мина време размислих, че не се знае и че ако проваля на детето празника и той е ок, ще се тровя, че съм го оставила с бабите и дядовците да празнува. А иначе се разбрахме, че ако дотогава се разболее ще го отложим за 2 седмици...
Бети, с радост бих дошла, зависи в колко часа...Т.е мога да съм сама през деня докъм 16-17, тогава вземам Ади, иначе мъжа ми си идва вечерта към 21-22, та няма как да съм без него. Това, ако е на 27 и 28.05, после е почивка 2 дни и тогава ще мога.
Хубав ден от нас  Heart Eyes

ПС. А, какво ще ме посъветвате за море в края на 8-ми месец? Заради Ади и третата сливица е...е, и на мен ми се иска да го видя моренцето де. Инес ми каза, че не би тръгнала, а другите?

# 253
  • Мнения: 35 983
Мона, и аз не бих

# 254
  • Мнения: 1 698
Честита 3та годинка на ЛУСИ. Да е жива и здрава хубавицата. Hug
Нансе, извинявай, че не с включих точно на деня, но не съм влизала изобщо във форума Crazy

Аз навсякъде ходя с Дари, дори и на козметик Confused, двете сме залепени, не мога да я оставя на никого, така че май няма да стане да дойда на срещата. Иначе много ми се иска, но предпочитам без нея за да мога да се отпусна и да си почина малко Rolling Eyes
Аз също вече го мисля нашият РД. Правя си поканите в момента, пак ще е на двора, но ще е по-различно от миналата година, защото сега ще имаме и беседка, обстановката ще е друга. Иначе същите дечица, надявам се да е весело.

Общи условия

Активация на акаунт