ОКТОМВРИЙЧЕТО върти се бясно - ту наляво, ту надясно ...

  • 11 809
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 020
Аз в понеделник съм на преглед и ще питам и аз за скринингите и за всичко че ми бръмна главата Simple Smile
Ще ми пускат и първите изскедвания... толкова ми е кофти че чак сега.... ноооооо така е като все не мога да се организирам Sad
Всички около мен ми казват че ще имам момченце Wink не знам защо  Crazy ама дано са прави.. Simple Smile
Май за заведението ще е по-труден избора Simple Smile   bouquet а на фонтана е добре Simple Smile... ще се съберем една тумба мами, аз ще си взема фотото да снимам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11
Maria D вчера една приятелка се оплакваше от такова главоболие - от нищо не и минавало и и казали бабешки метод с лист зелка на челото  - смешно звучи ама ако искаш пробвай,стига да имаш зеле  Crazyможе пък да помогне  Laughing
Megche на мен със сигурност ще ми е от полза - ти май ме питаше дали знам  къде в Младост се прави това изследване - е аз не упях да ти кажа,но пък ти си си намерила  Hug
Мацки хубаво ще се видим на фонтана ма как ше се познаем - има снимки на някои от вас ама...знам ли  newsm78  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 132
Предполагам че ще се познаем аз съм пълничка със син гащеризон Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 965
Сега не ни личат коремчетата - ще сме много забавни нанякои от следващите ни срещи (живот и здраве ) когаро сме ТУМБА С ТУМБАЦИ  Crazy

# 19
  • Мнения: 11
Нали много ще сме сладки с коремите - цял отбор тумбачета  Joy

# 20
  • Мнения: 217

Megche на мен със сигурност ще ми е от полза - ти май ме питаше дали знам  къде в Младост се прави това изследване - е аз не упях да ти кажа,но пък ти си си намерила  Hug
Мацки хубаво ще се видим на фонтана ма как ше се познаем - има снимки на някои от вас ама...знам ли  newsm78  Heart Eyes

Да, тази сутрин се помотахме малко с мъж ми, че то е на едно много затънтено място, има страшно много нови кооперации наоколо и по един тесен път се стига до тази поликлиника, но си заслужаваше... Добре поне, че има табели за тази поликлиника. Лаборантките са много учтиви и щом ги питах дали правят изследване за хепатит Б, веднага се сетиха, че съм бременна и ме викнаха първа, преди всички баби, които чакаха там... Иначе бях 5 по ред...

# 21
  • София
  • Мнения: 965
Maria D вчера една приятелка се оплакваше от такова главоболие - от нищо не и минавало и и казали бабешки метод с лист зелка на челото  - смешно звучи ама ако искаш пробвай,стига да имаш зеле  Crazyможе пък да помогне  Laughing
Ще го пробвам,носега съм на работа,а и нямам подходящо обяснение защоси слагамзелка наглавата вместо да пия хап  Tired

Мацки хубаво ще се видим на фонтана ма как ше се познаем - има снимки на някои от вас ама...знам ли  newsm78  Heart Eyes
Всяка щеноси червен карамфил на ревера  hahaha Joy hahaha Joy

Извън темата - извинете ме, но не ми работи добре бутона SPACE и за това от време на време ми се сливат думите..и мислите де  Crazy

# 22
# 23
  • Мнения: 817
Аз мисля, че ще се познаем лесно като се съберем повече момичета, които започнат да се оглеждат. Ще е досетим, че са за срещата

# 24
  • София
  • Мнения: 278
добро утро и от мен Simple Smile
аз на вас се смях,ама аз каква поспаланка съм станала,откакто не нодя на работа..... не е истина  ooooh!
снощи заспах към 10 и станах преди малко  Embarassed
за изследванията мисля че няма значение точно кога се пускат,в закона пише първи триместър,така че...
на мен ми ги пуснаха в 7 седмица.тогава ме заведоха като бременна.
даже лекарката ми направи картон и после резултатите пак там ги записа.

мацки да ви се оплача,вчера пак ме теглиха и от началото досега съм качила вече 6 кг  ooooh! направо ми е лошо като си помисля...
ама на мен не ми се гади само като ям. и то определени неща.
мисля си че се дължи на това че бях на диета преди това и бях свалила доста-към 7-8кг и после няколко месеца бях на захранване,пък и цигарите спрях...
уф,май се самоуспокоявам само...незнам колко е нормално...
някой беше писал за цигарите,ама забравих кой  Embarassed аз също доста време не можех да ги спра.докъм 6-та седмица пушех по 6,7 на ден и много трудно ги намалих дотолкова от 2 кутии  Shocked
а сега откак ми се гади  Sick не ща и да чуя за цигара (добре де признавам си ,че само тая с кафето сутрин не съм спряла) ама по 1 на ден си е друго.

гледам че за заведението няма да сме толкова единодушни  Laughing

# 25
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Каза да ходя отново на преглед 9 или 10 седмица.
Аз за срещата съм под въпрос

# 26
  • София
  • Мнения: 1 531
Мария Д, аз бях с такова ужасно главоболие при предишната ми бременност. Можеш да пиеш ефералган-от разтворимите таблетки. това е чист парацетамол и е позволено. Определено помага съчетано с лежане на тъмно.

Аз още не съм си пускала никакви изследвания, защото не съм се записала на ЖК. Идната седмица ще го направя, но първо трябва да пооздравея.

# 27
  • Мнения: 817
Аз пък ходих на ЖК, но им бил свършил лимита и ще ми пускат изследвания чак в 15 г.с. Чудя се дали тогава не е много късно, все пак има изследвания, които се правят през първия триместър. Какво мислите по въпроса, дали да не си ги пусна в някоя лаборатория сега?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 060
Лелеееее ooooh!, как ги пушите тия цигари бе мацки! На мен ми е толкова зле, че нито храна мога да помириша, нито тютюнев дим! От както съм забременяла съм свалила 4 кг (ама имам доста, де!) и ям само кисело мляко и негови производни - таратор, мляко с бисквити...и т.н.
Вие за кой скрининг се чудите? Аз се записах за 31.03. за Даун скрининг, едно че съм по-напреднала с възрастта, друго, че според мен всяка жена трябва да знае какво се случва с плода, така ще избегнем сълзите и сополите от миналия месец по повод Могилино.
Мегче, имам една приятелка, на която през цялата бременност не и се е догадило нито веднъж, нито прилошаване...абе бременност за завист - а пък роди момченце  Simple Smile, така че не е гаранция, че ще зарадваш дъщеричката  Grinning
За главоболие - парацетамол. Той е позволен по време на бременност, макар и не в промишлени количества, а най-добре консултация с лекар! За аналгина имам по-особено мнение, не бих го препоръчала и на не-бременни.

# 29
  • Мнения: 217
Според мен е късно в 15 г.с., защо не пробваш да идеш при личния лекар и да го помлиш той да ти пусне направление за изследвания... Не би трябвало да ти откаже...

Общи условия

Активация на акаунт