Раждането

  • 1 765
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 195
Родих с пълна упойка и съм пропуснала първия плач.
Но за мен всяка минута и всяка усмивка от бебо е най-хубавато и красиво изживяване. Обичам когато сутрин се събудя а той още спи до мен да го видя. Обичам когато спи и се смее на сън. Обичам всяка минута с него Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Може би съм егоист, но най-хубавият момент беше, когато осъзнах, че всичко приключи, вече не съм бременна и не ме чака раждане  Embarassed такова облекчение никога не съм изпитвала.


Хаха и аз изпитах точно това облекчение.

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Искам пааааакк  EFP  Embarassed

# 18
  • Мнения: 4 451
Аз съм много чувствителна натура  Embarassed и мен клипчето ме разплака. Благодаря ти!  bouquet
Най-вълнуващият момент и двата пъти беше мигът, в който гушнах детенце.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
Може би съм егоист, но най-хубавият момент беше, когато осъзнах, че всичко приключи, вече не съм бременна и не ме чака раждане  Embarassed такова облекчение никога не съм изпитвала.

Намерих сродна душа, и двата пъти така се чуствах   Hug Искам и трето но просто не мога да мина пак по този път  Embarassed

# 20
  • Мнения: 514
И аз се разчуствах !!БРАВО На авторката на темата !!!!!!!
Аз не мога да определя кой момент е най прекрасен!Не искам да изпускам нито миг защото те са толкова нежни и прекрасни създания че и аз искам още едно!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 1 691
Поразчувствах се малко Wink Раждането ми беше много хубаво и често си спомням много неща от него. Но точно сега това клипче ми припомни как мъжът ми ми масажираше кръста при контракциите. Беше толкова хубаво да знам, че ме подкрепя.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 364
Най-вълнуващият момент за мен беше, когато видях за първи път малкото си момиченце - едно розовичко с най-черните и красиви очички на света и с много коса!  Simple Smile Толкова исках да я гушна, но веднага я отнесоха на някъде и се заеха да ме кърпят   Confused През цялото това мъчително време я слушах как плаче сякаш и заради мен Sad - безкрайни два часа. Но пък след това, като си я гушнах и веднага престана - и аз вече всичко бях забравила и се чувствах толкова щастлива! Много специални мигове, пред очите са ми, сякаш беше вчера.

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 478
Раждането ми беше лесно и бързо. Когато Мина се роди не мога да кажа, че изпитах нещо точно определено. Само бях хипер щастлива. Толкова щастлива не се бях чувствала никога до тогава и след това. Все още не осъзнавах какво точно се е случило. Най-запомнящият се момент от раждането беше на следващата сутрин, когато ми я доведоха. Стоях до кошчето, гледах я и не вярвах, че това е моето момиченце, моето детенце. След около 1/2 час проплака и трябваше да я гушна за първи път. Гушнах я и тя спря. ТОЗИ МОМЕНТ никога няма да забравя  Heart Eyes.

# 24
  • Мнения: 750
Може би съм егоист, но най-хубавият момент беше, когато осъзнах, че всичко приключи, вече не съм бременна и не ме чака раждане  Embarassed такова облекчение никога не съм изпитвала.
И за мен беше така Peace.Направо  не издържах ве4е и 3 пъти загубих съзнание.Но като ми го връ4иха мъни4ето  забравих вси4ко Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Може би съм егоист, но най-хубавият момент беше, когато осъзнах, че всичко приключи, вече не съм бременна и не ме чака раждане  Embarassed такова облекчение никога не съм изпитвала.


Хаха и аз изпитах точно това облекчение.
И аз бях така.Измъчиха ме доста докато накрая се наложи да ме оперират.Нямах търпение да заспя.Та самото появяване на синът ми го проспах

# 26
  • Мнения: 172
Аз съм много чувствителна натура  Embarassed и мен клипчето ме разплака. Благодаря ти!  bouquet
Най-вълнуващият момент и двата пъти беше мигът, в който гушнах детенце.
Peace

# 27
  • Мнения: 721

И аз! но няма да стане  Confused

Общи условия

Активация на акаунт