Моля ви за съвет - да тръгвам ли към болницата?

  • 3 259
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Отивай да те видят, сега ще бъде друг екип и може да не те върнат.Леко раждане  bouquet
PeaceЛеко и безпроблемно раждане и от мен! thumbsup

# 16
  • Мнения: 1 195

Отивай и просто им обясни, че искаш да останеш, за да си по-спокойна. И без днес ти е термина.
Леко раждане, здраво и красиво бебче Hug
Леко раждане и от мен!!!!  Praynig Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 090
И моето мнение е да грабваш сака Simple Smile и да тръгваш Heart Eyes.Предстои да ти се случи най-великото нещо на света!Желая ти леко раждане и здраво и спокойно бебче newsm51

# 18
  • Мнения: 1 243
Отивай и просто им обясни, че искаш да останеш, за да си по-спокойна. И без днес ти е термина.
Леко раждане, здраво и красиво бебче Hug

 Peace Peace Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Леко раждане Hug
Моята тапа като падна отидох и ме оставиха в болницата.Родих сле 5 дни Peace

# 20
  • Мнения: 3 216
Отивай спокойно кьм болницата Hug Пожелавам ти най-лекото раждане.  Hug Heart Eyes Hug

Много се вьлнувам като чета такива темички,сякаш аз ще раждам. Crazy

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Леко и безпроблемно раждане!!!
И те чакаме с хубави новини  Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Отивай,разбира се.Най-много да те върнат,но защо да се притесняваш в къщи!
Леко и безпроблемно раждане и едно сладко бебче да си гушнеш(може би още днес)!  bouquet

# 23
  • Мнения: 117
И на мен след месец и малко ми предстои раждане и сега като ти чета поста много се развълнувах Hug Желая ти наистина всичко да мине възможно най-гладко и да си гушкаш скоро здравото бебче  bouquet Според мен също трябва да звъннеш на лекаря който те следи и той да ти каже какво да направиш, но мисля че най-добре е да отидеш в болницата и да настояваш за по-нормално отношение. Успех и пиши после какво е станало Hug Стискаме палци Peace

# 24
  • Мнения: 804
Леко раждане и здраво, прекрасно бебче ти пожелавам! Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
Оивай и леко раждане...дори и да не е почнало....би трябвало да отидеш за запис на тоновете щом днес ти е термина...ама спорд мен ще те задържат направо...

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Веси 25 вече е мама! Има прекрасна дъщеричка Виктория с мерки 2540 гр и 48 см. Родила е вчера в 20.23 ч. И двете са добре!

# 27
  • Мнения: 2 131
Честито!!!!! Да й е жива и здрава малката госпожица, много да я радва!   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 44 115
  bouquet Да й е жива и здрава мъничката бебка Simple Smile
А на мама бързо възстановяване  Hug

# 29
  • Мнения: 523
ЧЕСТИТООООО !!!!!!! Да са живи и здрави и много щастливи ! newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт